DR. NONA POMÁDA NA RTY

Objem: 4 ml

Účinné složky: Halo-komplex™, ricinový olej, přírodní vosky (včelí vosk), vitamín E, aj.

Nyní se nejen vy budete starat o své rty, ale i vaše rty se budou starat o vás.

BEZ PARABENŮ

SKLADEM

619,00 Kč 495,00 Kč

Pomáda na rty Dr. Nona je vyrobena podle nejnovějších vědeckých postupů a podobně jako ostatní produkty Dr. Nona je i tento výrobek naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení. Pomáda byla vyvinuta tak, aby měla širokospektrální využití. 

Pomáda společnosti Dr. Nona není obyčejný balzám na rty. Jsou v ní použity všechny vymoženosti vědy. Vědci kliniky Lenom jí vdechly absolutně nové unikátní vlastnosti. Její jemná hedvábná textura se lehce nanáší, dobře pokrývá rty, neroztéká se po okrajích, dlouho vydrží a přitom zabezpečí rtům dokonalou výživu. Lví podíl na rtěnce má know-how společnosti Dr. Nona Int. Halo-Komlex dodávající našemu organismu skrze kožní vrstvy dostačující množství bioantioxidantů, které přirozeným způsobem stimulují, pomáhají bránit se před stresy, zesilují sebeobranu buněk vůči volným radikálům, což znamená, že působí proti stárnutí a vzniku zhoubných novotvarů v organismu, napomáhají na dlouhou dobu zachovat mládí, krásu.

Pozor! Pomáda obsahuje dvojnásobný podíl Halo-komplexua je tedy velmi KŘEHKÁ. Používejte ji velice opatrně. Posunujte vždy jen o několik milimetrů. Nanášejte opatrně a bez tlaku. Je vynikajícím podkladem pod běžnou rtěnku, ale i jako balzám proti vráskám, aj.. 

Jednoduché vodítko: Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku, balzámu, hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli. Svou jemnou, přitažlivou vůní pomáda navrací rtům přirozenou barvu zničenou dlouhodobým použitím obyčejné rtěnky. Rty nabývají syté, rovnoměrné barvy, dobře zachovávají vlhkost a nevysušují se, a proto nepraskají a vždy mají zdravý a přitažlivý vzhled.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA