DR. NONA POMÁDA NA RTY

Objem: 4 ml

Účinné složky: Halo-komplex™, ricinový olej, přírodní vosky (včelí vosk), vitamín E, aj.

Nyní se nejen vy budete starat o své rty, ale i vaše rty se budou starat o vás.

BEZ PARABENŮ

SKLADEM u výrobce. Nerada prodávám výrobky Dr. Nona na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "slev 20-35%". Pokud máte zájem o levnější výrobek, kontaktujte mě.

619,00 Kč

Pomáda na rty Dr. Nona je vyrobena podle nejnovějších vědeckých postupů a podobně jako ostatní produkty Dr. Nona je i tento výrobek naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení. Pomáda byla vyvinuta tak, aby měla širokospektrální využití. 

Pomáda společnosti Dr. Nona není obyčejný balzám na rty. Jsou v ní použity všechny vymoženosti vědy. Vědci kliniky Lenom jí vdechly absolutně nové unikátní vlastnosti. Její jemná hedvábná textura se lehce nanáší, dobře pokrývá rty, neroztéká se po okrajích, dlouho vydrží a přitom zabezpečí rtům dokonalou výživu. Lví podíl na rtěnce má know-how společnosti Dr. Nona Int. Halo-Komlex.

Pozor! Pomáda obsahuje dvojnásobný podíl Halo-komplexua je tedy velmi KŘEHKÁ. Používejte ji velice opatrně. Posunujte vždy jen o několik milimetrů. Nanášejte opatrně a bez tlaku. Je vynikajícím podkladem pod běžnou rtěnku, ale i jako balzám proti vráskám aj.. 

Jednoduché vodítko: Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku, balzámu, hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli. Svou jemnou, přitažlivou vůní pomáda navrací rtům přirozenou barvu zničenou dlouhodobým použitím obyčejné rtěnky. Rty nabývají syté, rovnoměrné barvy, dobře zachovávají vlhkost a nevysušují se, a proto nepraskají a vždy mají zdravý a přitažlivý vzhled.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA