DR. NONA POMÁDA NA RTY | přírodní kosmetika z minerálních vod a solí Mrtvého moře | hydratace, krásné rty, prevence, hojení ran, opary

Objem: 4 ml

Účinné složky: Halo-komplex™, ricinový olej, přírodní vosky (včelí vosk), vitamín E, aj.

Nyní se nejen vy budete starat o své rty, ale i vaše rty se budou starat o vás.

SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 455 Kč
SLEVA 35% (distributor) - Kč 370 Kč

SKLADEM

570,00 Kč

Pomáda na rty Dr. Nona je vyrobena podle nejnovějších vědeckých postupů. 

Pomáda společnosti Dr. Nona není jen obyčejný balzám na rty. Jsou v ní použity všechny vymoženosti vědy. Vědci kliniky Lenom jí vdechly absolutně nové unikátní vlastnosti. Její jemná hedvábná textura se lehce nanáší, dobře pokrývá rty, neroztéká se po okrajích, dlouho vydrží a přitom zabezpečí rtům dokonalou výživu. Lví podíl na rtěnce má know-how společnosti Dr. Nona Int. Halo-Komlex dodávající našemu organismu skrze kožní vrstvy dostačující množství bioantioxidantů, které přirozeným způsobem stimulují imunitní systém, pomáhají bránit se před stresy, zesilují sebeobranu buněk vůči volným radikálům, což znamená, že působí proti stárnutí a vzniku zhoubných novotvarů v organismu, napomáhají na dlouhou dobu zachovat mládí, krásu.

Pozor! Pomáda obsahuje dvojnásobný podíl Halo-komplexua je tedy velmi KŘEHKÁ. Používejte ji velice opatrně. Posunujte vždy jen o několik milimetrů. Nanášejte opatrně a bez tlaku.

Protizánětlivé složky a patentované složení produktu umožňuje použití pomády nejen pro ošetření rtů, pro ochranu, regeneraci a zvýšení imunity, ale také jako baktericidní prostředek při různých škrábnutích, říznutích, drobných poraněních pokožky, při úrazech, spáleninách atd. Pomáda je účinná při oparech, včetně pohlavních. Blahodárně působí na sliznice v našem organismu. Při běžné péči o rty působí Halo-komplex™, pomáda v sobě ukrývá protizánětlivé, antibakteriální, protialergické účinky a regenerační složení. Je vynikajícím podkladem pod běžnou rtěnku, ale i jako balzám proti vráskám, aj.. 

Jednoduché vodítko: Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku, balzámu, hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli. Svou jemnou, přitažlivou vůní pomáda navrací rtům přirozenou barvu zničenou dlouhodobým použitím obyčejné rtěnky. Rty nabývají syté, rovnoměrné barvy, dobře zachovávají vlhkost a nevysušují se, a proto nepraskají a vždy mají zdravý a přitažlivý vzhled.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

POMÁDA NA RTY DR. NONA
POMÁDA NA RTY DR. NONA

Proč bychom měli pečovat o rty?

Jsem toho názoru, že z úst bychom měli vypouštět jen krásná a pozitivní slova. Proč tu krásu ještě nepodpořit smyslností rtů?

Horní vrstva pokožky na rtech je neobvykle tenká. Na rtech nejsou žádné potní žlázy. Vlhkost rtů zabezpečují hlavně naše sliny. To je důvodem, proč jsou naše rty neustále suché. Pokud o ně nepečujeme a chvíli je zanedbáváme, jsou přeschlé a popraskané, dělají se nám opary, koutky, rty jsou nehezké a nevzhledné. 

Co naše rty ovlivňuje? Určitě je to mráz nebo zase horko, výkyvy teplot, ale také sluneční záření. K tomu je třeba dodat, že pokožka rtů obsahuje jen nepatrné množství pigmentu, a proto prakticky není chráněna a je "vystavena" zmíněným zákeřným slunečním paprskům.

Nezapomínejte, že pomáda společnosti Dr. Nona není jen tak obyčejný balzám na rty, vědci kliniky Lenom jí vdechly absolutně nové unikátní vlastnosti, které zabezpečí Vašim rtům dokonalou výživu.

Halo-Komlex působí blahodárně


PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA