PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA | kosmetika z Mrtvého moře | bez parabenů

Objem: 250 ml 

Pleťové mléko lze použít také jako tělové mléko či odličovací přípravek, který z pokožky spolehlivě odstraňuje nečistoty a zároveň o pleť pečuje, zjemňuje ji a chrání před vnějšími vlivy a dehydratací.

NEOBSAHUJE PARABENY!

SKLADEM u výrobce. Nerada prodávám výrobky Dr. Nona na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "slev 20-35%". Pokud máte zájem o levnější výrobek, kontaktujte mě.

713,00 Kč

Podobně jako ostatní produkty Dr. Nona je toto mléko naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení a Halo-komplexu. Receptura byla vyvinuta tak, aby měl výrobek širokospektrální využití.

PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA velmi účinně a přitom jemně čistí pleť a vyrovnává její pH. Nedráždí a nezanechává pocit vysušení. Po použití je pleť čistá a zároveň hydratovaná. Je vhodné pro všechny typy pleti.

Další vlastností pleťového mléka je jeho schopnost kůži vyživovat, změkčovat, aktivizovat její ochranné mechanismy. Pozitivně působí na problematickou pokožku. Mléko lze používat také jako denní krém pro citlivou pleť.

• bez podráždění odstraňuje nečistoty a make-up
• stimuluje ochranné mechanismy pokožky
• napomáhá zachování pružnosti pleti
• vhodné pro všechny typy pleti

Použití: Nanést Pleťové mléko na pokožku tváře a dekoltu, konečky prstů lehce vklepat a promasírovat. Zbytky mléka a nečistot důkladně setřít vatovým tamponem.

Jednoduché vodítko: Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. 

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Toužíte po bezchybné pleti? Přestaňte okamžitě zanedbávat odličování! 

Na Vaší pleti jsou usazené prachové částice, kožní šupinky a maz, které brání pokožce v dýchání. A je jedno, jestli jste měla celý den na obličeji make-up, nebo si užívala den bez nalíčení. Vyčistit pleť je nutné VŽDY. Zabráníte tím vzniku nedokonalostí i předčasnému stárnutí pleti.

Můj typ: AgeLOC® LumiSpa® | sada profesionální pleťové péče zde

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA