PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA

Vyprodáno

PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA velmi účinně a přitom jemně čistí pleť a vyrovnává její pH. Při čištění nedráždí a nezanechává pocit vysušení. Po použití je pleť čistá a zároveň hydratovaná.

PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA je vhodné pro všechny typy pleti.

Objem: 250 ml


• bez podráždění odstraňuje nečistoty a make-up
• stimuluje ochranné mechanismy pokožky
• napomáhá zachování pružnosti pleti
• vhodné pro všechny typy pleti

Účinné složky: Halo-komplex, rostlinné oleje, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

Nanést Pleťové mléko na pokožku tváře a dekoltu, konečky prstů lehce vklepat a promasírovat. Zbytky mléka a nečistot důkladně setřít vatovým tamponem.

DOPORUČENÁ CENA Kč 664,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 530,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 435,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

664,00 Kč

PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA

  • odstraňuje nečistoty a make-up
  • stimuluje přirozenou ochranu pokožky
  • zachovává pružnost pleti
  • vhodné pro všechny typy pleti

Pleťové mléko naneste na pokožku tváře a dekoltu, lehce vklepejte a promasírujte. Zbytek mléka setřete.

Mléko lze používat také jako denní krém pro citlivou pleť.

Pleťové mléko Dr. Nona slouží k velmi účinnému a jemnému čištění pleti a vyrovnání jejího pH. Pokožku nedráždí a nezanechává ji vysušenou, naopak ji hydratuje. Další vlastností pleťového mléka je jeho schopnost kůži vyživovat, změkčovat, aktivizovat její ochranné mechanismy a regenerovat membrány buněk. Pozitivně působí na potíže s akné a je vhodné pro všechny typy pleti.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D.N.I. - EU, s.r.o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

KRÁSA JE ZDRAVÁ

Pokud toužíte po bezchybné pleti. Přestaňte okamžitě zanedbávat odličování! Na Vaší pleti jsou usazené prachové částice, kožní šupinky a maz, které brání pokožce v dýchání. A je jedno, jestli jste měla celý den na obličeji make-up, nebo si užívala den bez nalíčení. Vyčistit pleť je nutné VŽDY. Zabráníte tím vzniku nedokonalostí i předčasnému stárnutí pleti.

Regenerace pleti se spouští spolu s nocí. Když ale zůstanou na obličeji nečistoty, póry jsou ucpané a mohou se tvořit černé tečky a pupínky. Každý den se do naší kůže dostávají špína a zdraví škodlivé látky z okolního prostředí, které je třeba odstranit. Pokud to nezanedbáte, odmění se vám pleť svěží barvou.

Čištění pleti by vždy mělo zahrnovat tři základní kroky: vyčištění, dočištění a hydrataci. Vaše pleť pak bude vypadat zdravá a svěží každý den. Doporučuji čisticí a hydratační přípravky od Dr. Nona.