PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA|přírodní|rostlinné oleje|z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů|proti stárnutí, hydratace, odlíčení, regenerace, mládí, krása

Objem: 250 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, rostlinné oleje, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 530 Kč

SLEVA 35% (distributor) - 435 Kč

SKLADEM

664,00 Kč

PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA velmi účinně a přitom jemně čistí pleť a vyrovnává její pH. Při čištění nedráždí a nezanechává pocit vysušení. Po použití je pleť čistá a zároveň hydratovaná. Je vhodné pro všechny typy pleti.

Další vlastností pleťového mléka je jeho schopnost kůži vyživovat, změkčovat, aktivizovat její ochranné mechanismy a regenerovat membrány buněk. Pozitivně působí na potíže s akné a je vhodné pro všechny typy pleti.

Mléko lze používat také jako denní krém pro citlivou pleť.

• bez podráždění odstraňuje nečistoty a make-up
• stimuluje ochranné mechanismy pokožky
• napomáhá zachování pružnosti pleti
• vhodné pro všechny typy pleti

Použití: Nanést Pleťové mléko na pokožku tváře a dekoltu, konečky prstů lehce vklepat a promasírovat. Zbytky mléka a nečistot důkladně setřít vatovým tamponem.

Jednoduché vodítko: Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Toužíte po bezchybné pleti?

Přestaňte okamžitě zanedbávat odličování! 

Na Vaší pleti jsou usazené prachové částice, kožní šupinky a maz, které brání pokožce v dýchání. A je jedno, jestli jste měla celý den na obličeji make-up, nebo si užívala den bez nalíčení. Vyčistit pleť je nutné VŽDY. Zabráníte tím vzniku nedokonalostí i předčasnému stárnutí pleti.

Regenerace pleti se spouští spolu s nocí. Když ale zůstanou na obličeji nečistoty, póry jsou ucpané a mohou se tvořit černé tečky a pupínky. Každý den se do naší kůže dostávají špína a zdraví škodlivé látky z okolního prostředí, které je třeba odstranit. Pokud to nezanedbáte, odmění se vám pleť svěží barvou. Ranní hygiena je neméně důležitá.

Čištění pleti - ráno a večer - by vždy mělo zahrnovat tři základní kroky: vyčištění, dočištění a hydrataci. Vaše pleť pak bude vypadat zdravá a svěží každý den. 

Doporučuji čisticí a hydratační přípravky od Dr. Nona a technologie NuSkin.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA