NOČNÍ KRÉM DR. NONA

Vyprodáno

NOČNÍ KRÉM je vyroben podle nejnovější technologie a vylepšené receptury společnosti Dr. Nona. K regeneraci kůže dochází především v době spánku. Pleťové buňky jsou nejaktivnější v noci, čímž se zvyšuje míra vstřebávání jednotlivých složek kosmetických produktů - proto je důležité používat na noc kvalitní přípravky. Noční krém Dr. Nona je vysoce kvalitní, vyživuje pleť, regeneruje ji a dodává jí všechny důležité látky, aby se zachovala její svěžest a vitalita. Obnovuje také kolagenová vlákna pleti a hydratuje suchou a unavenou pleť.

Účinné složky: Halo-komplex, rostlinný olej, mandlový olej, olej z avokáda, vlašského ořechu, výtažek z mořských chaluh, pomeranče a ginkgo biloby, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

  • regeneruje pokožku v průběhu spánku
  • dodává pleti svěží a mladistvý vzhled
  • je vhodný pro každý typ pleti
  • obnovuje elasticitu pleti

Večer po důkladném odlíčení pleti nanést tenkou vrstvu Nočního krému na oblast obličeje a dekoltu a konečky prstů jemně vmasírovat.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 186,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 950,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 770,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

1 186,00 Kč

NOČNÍ KRÉM DR. NONA

Co se děje, když spíte?

Od ulehnutí do postele se vytrácí reakce na smyslové podněty, svaly se postupně uvolňují, zpomaluje se dýchání a srdeční činnost, klesá spotřeba energie. Po celá staletí byl spánek mylně považován za pasivní a jednolitý tělesný stav. Během noci projde člověk celkem pěti spánkovými cykly.

Život je odrazem toho, jak spíme.

A spánek zase toho, jak žijeme.

Pečujte o sebe i během spánku S NOČNÍM KRÉMEM, který je vyroben podle nejnovější technologie a vylepšené receptury společnosti Dr. Nona.

Sledováním biologických rytmů vědci zjistili, v jakou denní dobu jsou buňky epidermis nejaktivnější. Ukázalo se, že noc je "zlatý čas" pro naši kůži - buněčný metabolismus v této době dosahuje vrcholu intenzity. Ve čtyři hodiny ráno se zrychluje krevní oběh, tím se zvyšuje míra vstřebávání jednotlivých složek kosmetických prostředků a také jejich účinnost. K regeneraci kůže tedy dochází především v době našeho spánku. Proto je nutností používat na noc kvalitní přípravky! Pro mne kvalitu představuje právě noční krém Dr. Nona - vyživuje pleť, regeneruje ji a dodává jí všechny důležité látky, aby se zachovala její svěžest a vitalita. Obnovuje kolagenová vlákna pleti a hydratuje suchou a unavenou pleť.

Přípravky Dr. Nona NEOBSAHUJí PARABENY!

Noční krém Dr. Nona pracuje za nás

a pro nás nejen v noci.

Je určen pro každý typ pleti na noc, ale i na denní použití. Neřiďte se, prosím, názvem, který je u produktů Dr. Nona zavádějící!

Krém účinkuje na všech úrovních kůže a působí i na naše vnitřní orgány. Obnovuje kyselo-zásaditou rovnováhu, stimuluje metabolické procesy ve všech vrstvách, má uklidňující účinky, je protizánětlivý, má analgetický a antiseptický účinek. Noční krém zpevňuje, napíná pokožku, výrazně hydratuje a pomáhá redukovat vrásky.

Krém má nejvyšší vstřebatelnost až 98%.

Složení krému je vyladěno podle jednotlivých krevních skupin. Díky tomu nejen vyživuje a omlazuje pleť, ale také stimuluje celý imunitní systém způsobem, který je vhodný pro každou krevní skupinu. Krevní skupina je neměnná, zachovává se po celý život a předává se od rodičů k dětem. Je dána především určitými zvláštnostmi krevní plazmy a červených krvinek. Mnozí lékaři a vědci se domnívají, že daná krevní skupina ovlivňuje náchylnost člověka k určitým zdravotním problémům. Společnost Dr. Nona společně s předními kosmetology z Izraele provedla rozsáhlý výzkum, z něhož vyplývá, že určité zvláštnosti biochemických vlastností pokožky odpovídají jednotlivým skupinám krve. Praktickým výsledkem těchto závěrů je jedinečný Noční krém pro všechny krevní skupiny. Můžeme ho použít při bolestech, migrénách, při zánětech a bolestech v krku, dutin, pochvy a různých, nejen gynekologických problémech.

Před spaním očistit tvář od denního make-upu Pleťovým mlékem Dr. Nona. Po důkladném odlíčení pleti nanést tenkou vrstvu Nočního krému na oblast obličeje a dekoltu a konečky prstů jemně vmasírovat.

ZAHRNUJTE SE POUZE LUXUSEM, DOKONALOSTÍ A KAŽDODENNÍ PÉČÍ NA VYSOKÉ ÚROVNI.

Prostřednictvím kosmetických produktů Dr. Nona si naplňte svou přírodní lékárničku. KONCENTRACE ARCHEY JE V KAŽDÉM BALENÍ KRÉMU DR. NONA. ARCHEBAKTERIE POMÁHÁ ŘEŠIT MNOHO ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ a to vážně nedokáže žádný jiný z krémů, které jsem měla tu čest ve svém životě poznat.

Na co ještě čekáte? Napište mi, pomohu Vám vybrat produkt na míru.