NOČNÍ KRÉM DR. NONA | krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů | proti stárnutí, hydratace, regenerace, mládí

Objem: 50 ml  

Účinné složky: Halo-komplex, rostlinný olej, mandlový olej, olej z avokáda, vlašského ořechu, výtažek z mořských chaluh, pomeranče a ginkgo biloby, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

 • regeneruje pokožku v průběhu spánku
 • dodává pleti svěží a mladistvý vzhled
 • je vhodný pro každý typ pleti
 • obnovuje elasticitu pleti

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 950 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 770 Kč

SKLADEM

1 186,00 Kč

Složení krému je vyladěno podle jednotlivých krevních skupin. Díky tomu nejen vyživuje a omlazuje pleť, ale také stimuluje imunitní systém způsobem, který je vhodný pro každou krevní skupinu. 

Krevní skupina je neměnná, zachovává se po celý život a předává se od rodičů k dětem. Je dána především určitými zvláštnostmi krevní plazmy a červených krvinek. Mnozí lékaři a vědci se domnívají, že daná krevní skupina ovlivňuje náchylnost člověka k určitým zdravotním problémům. Společnost Dr. Nona společně s předními kosmetology z Izraele provedla rozsáhlý výzkum, z něhož vyplývá, že určité zvláštnosti biochemických vlastností pokožky odpovídají jednotlivým skupinám krve. Praktickým výsledkem těchto závěrů je jedinečný Noční krém pro všechny krevní skupiny. Můžeme ho použít při bolestech, migrénách, při zánětech a bolestech v krku, dutin, pochvy a různých, nejen gynekologických problémech. Krém účinkuje na všech úrovních kůže a působí i na naší psychiku a vnitřní orgány. Obnovuje kyselo-zásaditou rovnováhu, stimuluje metabolické procesy ve všech vrstvách, má uklidňující účinky, je protizánětlivý, má analgetický a antiseptický účinek. Noční krém zpevňuje, napíná pokožku, výrazně hydratuje a pomáhá redukovat vrásky.

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů.

 • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
 • NEOBSAHUJÍ PARABENY! 
 • Před spaním paní doktorka doporučuje očistit tvář od denního make-upu Pleťovým mlékem Dr. Nona. Po důkladném odlíčení pleti nanést tenkou vrstvu Nočního krému na oblast obličeje a dekoltu a konečky prstů jemně vmasírovat. 
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA