NOČNÍ KRÉM DR. NONA|přírodní krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů|proti stárnutí, hydratace, regenerace, mládí

Objem: 50 ml  

Účinné složky: Halo-komplex, rostlinný olej, mandlový olej, olej z avokáda, vlašského ořechu, výtažek z mořských chaluh, pomeranče a ginkgo biloby, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

  • regeneruje pokožku v průběhu spánku
  • dodává pleti svěží a mladistvý vzhled
  • je vhodný pro každý typ pleti
  • obnovuje elasticitu pleti

Večer po důkladném odlíčení pleti nanést tenkou vrstvu Nočního krému na oblast obličeje a dekoltu a konečky prstů jemně vmasírovat.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 186,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 950,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 770,--

SKLADEM

1 186,00 Kč

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Složení krému je vyladěno podle jednotlivých krevních skupin. Díky tomu nejen vyživuje a omlazuje pleť, ale také stimuluje imunitní systém způsobem, který je vhodný pro každou krevní skupinu. 

Krevní skupina je neměnná, zachovává se po celý život a předává se od rodičů k dětem. Je dána především určitými zvláštnostmi krevní plazmy a červených krvinek. Mnozí lékaři a vědci se domnívají, že daná krevní skupina ovlivňuje náchylnost člověka k určitým zdravotním problémům. Společnost Dr. Nona společně s předními kosmetology z Izraele provedla rozsáhlý výzkum, z něhož vyplývá, že určité zvláštnosti biochemických vlastností pokožky odpovídají jednotlivým skupinám krve. Praktickým výsledkem těchto závěrů je jedinečný Noční krém pro všechny krevní skupiny. Můžeme ho použít při bolestech, migrénách, při zánětech a bolestech v krku, dutin, pochvy a různých, nejen gynekologických problémech. Krém účinkuje na všech úrovních kůže a působí i na naše vnitřní orgány. Obnovuje kyselo-zásaditou rovnováhu, stimuluje metabolické procesy ve všech vrstvách, má uklidňující účinky, je protizánětlivý, má analgetický a antiseptický účinek. Noční krém zpevňuje, napíná pokožku, výrazně hydratuje a pomáhá redukovat vrásky.

Před spaním paní doktorka doporučuje očistit tvář od denního make-upu Pleťovým mlékem Dr. Nona. Po důkladném odlíčení pleti nanést tenkou vrstvu Nočního krému na oblast obličeje a dekoltu a konečky prstů jemně vmasírovat.

Přípravky Dr. Nona NEOBSAHUJÍ PARABENY! 

Tyto stránky neposkytuji žádné konkrétní lékařské poradenství. POZOR! veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem!   

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA