KRÉM PROTI CELULITIDĚ DR. NONA

Vyprodáno
Krém proti celulitidě značky Dr. Nona se skládá z velmi účinných ingrediencí, které brání vzniku celulitidy a podporují zdravou a hladkou pokožku těla.

Obsahuje sójové isoflavonoidy, kofein, karnitin, mangové máslo, arganový olej a Halo komplex - know how značky Dr. Nona.

Krém proti celulitidě Dr. Nona navrací pokožce elasticitu, snižuje výskyt tzv. "pomerančové" kůže a brání zadržování vody v těle.

Obsahuje kofein, který v součinnosti s ostatními složkami podporuje mikrocirkulaci lymfy a krve pokožky, odvodňuje tělo a stimuluje metabolismus tuků v buňkách.

Sója má antioxidační a protizánětlivé účinky a karnitin podporuje využívání nadbytečných tukových buněk jako zdrojů energie, funguje jako velmi účinný spalovač tuků. Tyto složky ve spolupráci s Halo komplexem tvoří dokonalou ochranu proti celulitidě a pomáhají opět získat krásnou, zdravou a hebkou pokožku.

Objem: 120 ml

Účinné složky: Halo-komplex, mangové máslo, arganový olej, karnitin, slunečnicový olej, kofein, výtažek ze spiruliny, vitamín E, sojové isoflavonoidy, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

  • zvyšuje pružnost kůže
  • pomáhá odstraňovat celulitidu
  • redukuje nerovnosti pokožky
  • podporuje látkovou výměnu v kožních buňkách
  • vyhlazuje pokožku
Krouživými pohyby prstů vmasírujte na problematická místa a nechte zcela vstřebat.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 050,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 835,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 685,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

1 050,00 Kč

KRÉM PROTI CELULITIDĚ

DR. NONA

Trápíte se s celulitidou?

Už nemusíte! Existují kroky, které můžete podniknout pro viditelné zlepšení svých partií.

Celulitida se nám nelíbí a nebaví nás. Na zdraví nás sice neohrožuje, ale to neznamená, že se s ní musíme smířit. Celulitida je známkou nerovnováhy v organismu. Konkrétně za vznikem celulitidy stojí nedostatečná energie v dráze ledvin a sleziny. Doporučuji změnu jídelníčku, volit jídla, která dokáží nastartovat detoxikaci organismu a přirozenou obnovu kůže.

Dostatečnou hydrataci organismu (pití vody, pití vody se Solí Dr. Nona). Dále pravidelnou fyzickou aktivitu. Zařaďte speciální peeling a masáže, saunování, otužování a další podpůrné techniky.

KRÉM PROTI CELULITIDĚ DR. NONA je účinný.

Velmi efektivně působí na otoky nohou a zadržování vody. Podporuje lymfatický systém. Pokud ho používáte při tělesné aktivitě, napomáhá k odbourávání tukových buněk.

Jedinečná Archea v Halo komplexuTM, díky kterému se všechny účinné látky dostávejí nejen do pokožky, ale rovnou k buňkám.