KRÉM PROTI CELULITIDĚ DR. NONA | hydratační, citrusový, osvěžující přírodní, tělový krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře | bez parabenů | problematická pleť, ekzém, dermatitida, regenerace, celulitida

Objem: 120 ml

Účinné složky: Halo-komplex™, mangové máslo, arganový olej, karnitin, slunečnicový olej, kofein, výtažek ze spiruliny, vitamín E, sojové isoflavonoidy, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

 • zvyšuje pružnost kůže
 • pomáhá odstraňovat celulitidu
 • redukuje nerovnosti pokožky
 • podporuje látkovou výměnu v kožních buňkách
 • vyhlazuje pokožku

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 835 Kč

SLEVA 35% (distributor) - 685 Kč

SKLADEM

1 050,00 Kč

TRÁPÍTE SE S CELULITIDOU? Už nemusíte! Existují kroky, které můžete podniknout pro viditelné zlepšení svých partií. Celulitida není hezká a nebaví vás. Na zdraví člověka vás sice neohrožuje, ale to neznamená, že se s ní musíme smířit. Celulitida je známkou nerovnováhy v organismu. Konkrétně za vznikem celulitidy stojí nedostatečná energie v dráze ledvin a sleziny. Doporučuji změnu jídelníčku, volit jídla, která dokáží nastartovat detoxikaci organismu a přirozenou obnovu kůže. 

Krém proti celulitidě značky Dr. Nona se skládá z velmi účinných ingrediencí, které brání vzniku celulitidy a podporují zdravou a hladkou pokožku těla. Obsahuje sójové isoflavonoidy, kofein, karnitin, mangové máslo, arganový olej a Halo komplex. Velmi efektivně působí na otoky nohou a zadržování vody. Podporuje lymfatický systém. Pokud jej používáte při tělesné aktivitě, napomáhá k odbourávání tukových buněk. 

Krém proti celulitidě Dr. Nona navrací pokožce elasticitu, snižuje výskyt tzv. "pomerančové" kůže a brání zadržování vody v těle. Obsahuje kofein, který v součinnosti s ostatními složkami podporuje mikrocirkulaci lymfy a krve pokožky, odvodňuje tělo a stimuluje metabolismus tuků v buňkách.

Sója má antioxidační a protizánětlivé účinky a karnitin podporuje využívání nadbytečných tukových buněk jako zdrojů energie, funguje jako velmi účinný spalovač tuků. Tyto složky ve spolupráci s Halo komplexem™ tvoří dokonalou ochranu proti celulitidě a pomáhají opět získat krásnou, zdravou a hebkou pokožku.

Použití: Krouživými pohyby prstů vmasírujte na problematická místa a nechte zcela vstřebat.

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

 • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA