HALO YAMSEEN DR. NONA

NESPAVOST, DEPRESE, NEKLID, STRES, HUBNUTÍ, POMOČOVÁNÍ, MENSTRUACE, BOLESTI HLAVY, EPILEPSIE, TIKY, TOXIKÓZA, VŘEDY, SRDCE, KŘEČE AJ.

Podráždění, stres a nespavost často nepříjemně ovlivňují kvalitu našeho života. Tyto faktory mají za následek různé zdravotní potíže a je třeba se jim včas a účinně bránit. Halo Yamseen je jedinečný prostředek, který pomáhá při stresových stavech, nespavosti a nervozitě. Má blahodárný účinek na nervový systém a preventivně působí proti srdečním poruchám.

Obsah: 60 tobolek

Účinné složky: Meduňka lékařská, mučenka pletní, chmel otáčivý, vlčí mák, Halo-komplex.

• pomáhá při spánkových poruchách
• snižuje podráždění a stres
• zmírňuje menstruační bolesti
• pozitivně působí proti nervovému vypětí
• prevence problémů se srdcem

Doporučená dávka: 1 kapsle před spaním, zapít sklenicí vody (v průběhu dne se po Halo Yamseenu nedoporučuje řídit dopravní prostředky). Účinek Halo Yamseenu posílíte, pokud se před spaním vykoupete v Solích Dr. Nona a podpoříte svůj organismus masáží Solarisem.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 140,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 915,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 740,--

SKLADEM

1 140,00 Kč

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

POZOR, Yamseen: nebrat přes den. Tlumí a ovlivňuje schopnost soustředění (ovšem pouze za pomocí přírodních prostředků, bylin a doplňků). Nedoporučuje se řízení motorových vozidel. Používáme nejraději před spaním. 

Užívání přípravků Dr. Nona v praxi, kdy v programech dochází k dlouhodobému odklonu od stanovených diagnóz (viz. obr.). 

Více informací a individuální poradenství do zpráv. 

S depresí bývají často spojeny nízké hodnoty vitamínů B komplexu a vitamínu C. Kombinace vápníku a hořčíku uvolňuje celkové napětí a uklidňuje nervy. Doporučuji zaměřit se na kvalitní zdroje OMEGA MK (Ravseen) a další (například adaptogenní látky). Produkce Dr. Nona je to nejlepší, co se dnes na celosvětovém trhu nabízí! Produkty nejsou náhradou za lékařem předepsané preparáty (!). Jde o alternativní cestu, doplňující rady lékaře a preventivní doporučení.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA