DR. NONA HALO YAMSEEN | přírodní doplněk stravy | Mrtvé moře

Halo Yamseen je výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, zlepšení nálady a posílení pocitu životní pohody. 

Podráždění, stres a nespavost často nepříjemně ovlivňují kvalitu života. Tyto faktory mají za následek různé potíže a je třeba se jim včas a účinně bránit. 

Obsah: 60 tobolek

Účinné složky: Meduňka lékařská, mučenka pletní, chmel otáčivý, vlčí mák, Halo-komplex

SKLADEM

1 186,00 Kč 950,00 Kč

Dr. Nona Halo Yamseen je jedinečný prostředek, který pomáhá přirozenou cestou při stresových stavech, nespavosti a nervozitě. Má blahodárný účinek na celý organismus.

Halo Yamseen je vhodný pro jedince, kteří jsou permanentně vystaveni stresu (manažeři, řidiči z povolání, lékaři, učitelé, úředníci, politici, ředitelé, studenti, nemocní a psychicky vyčerpaní lidé). 

Halo Yamseen, na rozdíl od chemických preparátů nemá za následek sníženou koncentraci nebo sníženou úroveň vnímání

Doporučení Dr. Nona:

  • 1 kapsle před spaním, zapít sklenicí vody (v průběhu dne se po Halo Yamseenu nedoporučuje řídit dopravní prostředky). Účinek Halo Yamseenu posílíte, pokud se před spaním vykoupete v Solích Dr. Nona a podpoříte svůj organismus masáží Solarisem
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Užívání přípravků Dr. Nona v praxi, kdy v programech dochází k dlouhodobému odklonu od stanovených diagnóz (viz. obr.).  

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA