DR. NONA HALO PHASE 9 | doplněk stravy | Mrtvé moře

Obsah: 60 tobolek 

Účinné složky: L-tryptofan, metionin, zinek, vitamín B5, vitamín B6, Biotin (vitamín H), Halo-komplex

SKLADEM

1 331,00 Kč

Halo Fáze 9 je nejnovější přírůstek v řadě potravinových doplňků značky Dr. Nona. Jeho složení bylo obohaceno o účinnou látku L-tryptofan. Jde o esenciální aminokyselinu, kterou si náš organismus neumí vyrobit sám a musí ji přijímat ze stravy nebo formou potravinových doplňků. V krevním oběhu se tato aminokyselina, s pomocí vitamínu B6, mění na serotonin.

Serotonin, někdy také nazýván "hormon štěstí", funguje jako přenašeč nervových vzruchů v centrální nervové soustavě a má přímý vliv na dobré naladění člověka. Jeho nedostatek proto může být příčinou zvýšené nervozity a deprese. Serotonin také nepřímo ovlivňuje sklon k závislosti na cigaretách nebo alkoholu.

Složení: L - triptophan, 90 mg , L - methionin, 100 mg, methylsulfonylmethan, 70 mg, zinek, 10 mg 100 % (síran zinečnatý), vitamin B5, 7 mg 117 % (panthotenát vápenatý), vitamin B6, 1,9 mg 136 % (pyridoxin HCL), biotin, mořská sůl, 0,5 mg (HaloComplex), vitamín H, 70 mg 140 %,  dihydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza (kapsle) *) Referenční hodnota příjmu    

Doporučení Dr. Nona: 1 tobolka denně před jídlem (ideálně ráno po probuzení), zapít sklenicí vody.

Spotřebujte do: data uvedeného na obalu.

Všechny výrobky Dr. Nona mají certifikát GMP (GOOD MANUFAKTURING PROCES). Standardy GMP garantují vysokou kvalitu a čistotu použitých surovin ve výsledném produktu. Potvrzují rovněž vysokou míru kontroly nad kvalitou celého procesu výroby. Výrobky mají také certifikát ISO, příslušný pro danou oblast.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • Působení Halo Okseenu se zvýší při současnému používání dalších druhů produktů Dr. Nona.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. 

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte v suchu a temnu při pokojové teplotě, mimo dosah dětí.

  • Všechny produkty nesou ochrannou známku Dr. Nona International a při nákupu výrobků Dr. Nona můžete těžit z konzultací, slev a dalších výhod, které program individuálně nabízí.

  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů a Halo Complexu™. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA