HALO GOLDSEEN DR. NONA (MULTIFUNKČNÍ, MULTIVITAMÍN)

Vyprodáno

HALO GOLDSEEN DR. NONA (MULTIFUNKČNÍ, MULTIVITAMÍN)

Díky Halo-komplexu, jehož součástí je i Archebakterie (mateřská buňka) a koenzymu Ultrasome Q-10, který je pětkrát efektivnější než běžný Q-10, je Halo Goldseen jedinečným produktem, který nemá ve světě obdobu. Vzhledem ke svému složení se řadí mezi nejlepší přírodní profylaktické prostředky při mnoha problémech, zejména srdečně-cévních potížích. Blahodárné vlastnosti koenzymu Q10 jsou dlouhodobě známé a nadále jsou objevovány jeho další pozitivní vlivy na lidský organizmus.

Obsah: 60 tobolek

Účinné složky: Vitamíny A, C, D3, E, H, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, koenzym Ultrasome Q10, vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, jód, chrom, molybden, selen, Halo-komplex.

• zpomaluje proces stárnutí
• zachovává rovnováhu vitamínů a minerálních látek v organizmu
• podporuje imunitní systém
• působí jako prevence proti astenickému syndromu a syndromu chronické únavy
• působí preventivně proti srdečně-cévním chorobám

Doporučená dávka: Denně 1 kapsle před jídlem, zapít sklenicí vody.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 520,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 215,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 990,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

1 520,00 Kč

HALO GOLDSEEN DR. NONA (MULTIFUNKČNÍ, MULTIVITAMÍN)

 • chronická únava
 • nedostatečná výživa organismu v období stresu, nevyváženého jídelníčku a různých dietních opatření
 • celkové oslabení organismu
 • cukrovka
 • obezita
 • anémie
 • mozkové poruchy
 • roztroušená skleróza
 • období rekonvalescence po dlouhodobém onemocnění
 • prevence poruch srdečního a cévního systému
 • oslabení imunitního systému, např. v "chřipkovém" období a v zimě
 • předčasné stárnutí organismu
 • obdobní nutnosti zvýšené koncentrace
 • snížená vitalita, nízká hladina energie
 • a další..

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D.N.I. - EU, s.r.o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Každý produkt Dr. Nona je označen certifikací GMP (Good Manufacturing Practice), což přináší jistotu a záruku, že daný výrobek má velmi vysokou úroveň. Produktce Dr. Nona - krémy, doplňky mají vstřebatelnost 75-90%, za 10 minut přecházejí do krevního oběhu. Jsou připravené podle tradičních čínských receptur, stimulují regeneraci poškozených buněk, obnovují činnost imunitního systému, obnovují látkovou výměnu při různých poruchách, pomáhají tělu vylučovat toxické látky, chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů a obnovují rovnováhu všech systému těla.

Zde naleznete odkaz na VIDEO o produktu Dr. Nona - GOLDSEEN !POZOR! veškeré postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI.

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková - v žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

Svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.

Goldseen = skutečné "ZLATO" v podobě vyváženého komplexu vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Goldseen je silný imunostimulátor, adaptogen a zajišťuje vyváženou směs všech zásadních vitamínů a minerálů - včetně zinku, horčíku, selenu a koenzymu Ultrasome Q-10.

Díky Halo-komplexu, jehož součástí je Archebakterie (mateřská buňka) a koenzymu Ultrasome Q-10, který je pětkrát efektivnější než běžný Q-10, je Halo Goldseen jedinečným produktem, který nemá ve světě obdobu.

Blahodárné vlastnosti koenzymu Q10 jsou dlouhodobě známé a nadále jsou objevovány jeho další pozitivní vlivy na lidský organizmus.

Zpomaluje proces stárnutí a je důležitý pro zachování zdravých funkcí všech tělesných orgánů.

V dnešní uspěchané době, kdy stravou člověk ne vždy zvládne dostatečně pokrýt všechny potřebné látky pro správné fungování lidského těla, je velmi důležité dodávat tyto látky tělu jinak. Právě Goldseen je ideální prostředek k posílení zdraví a vitality. Podporuje imunitní systém a působí preventivně proti srdečně-cévním chorobám, hypertonii, paradentóze, ateroskleróze, mozkovým poruchám a dalším druhům onemocnění. Doporučuji a je vždy výhodnější zajišťovat zdroj vitamínů v podobě jejich KOMPLEXŮ. Důvodem je fakt, že se ve svých účincích vzájemně ovlivňují podobným způsobem jako antioxidanty ve svém synergickém projevu. Je nereálné, abychom od každé látky, o níž jsme z různých důvodů přesvědčeni, že nám chybí, užívali 1 konkrétní doplněk. Proto existuje důležitá skupina doplňků stravy, které se říká multifunkční (multivitaminové a multiminerální). S doplňky stravy VŽDY pracuji s velkým respektem, dbám na kvalitu, vhodné načasování, ideální kombinace a k řešení problémů volím individální péči a celostní pohled. Dělám pouze ty věci, které fungují. To znamená vše, co pomáhá, a tedy současně neubližuje. Proto vybírám jen ty doplňky, které mi zároveň zajistí přítomnost vysoce kvalitních ANTIOXIDANTŮ = kamarádů, kteří umějí s vitamíny spolupracovat a probíhá zde ten nesmírně důležitý SYNERGICKÝ EFEKT (pozor, toto není běžná praxe doplňků a žádný takový produkt NENAJDEME v lékarně).

Základní složky doplňku stravy Goldseen:

 • vitamíny A, C, D3, E, H, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12
 • koenzym Q10
 • vápník
 • hořčík
 • zinek
 • železo
 • mangan
 • jód
 • chrom
 • molybden
 • selen
 • Halo-komplex (bio-organo-minerální komplex) Mrtvého moře

Vzhledem ke svému složení se řadí Goldseen mezi nejlepší přírodní profylaktické prostředky při mnoha problémech.

VITAMÍN A: (retinol) je zásadní pro zdravou funkci pokožky, růstu kostí, výživu oční sítnice a je důležitý také pro těhotné a kojící ženy. Podporuje správný vývoj kostí a zubů, normalizuje činnost žláz, chrání sliznice před infekcí a je základem tvorby fotosenzitivního pigmentu, důležitého pro zrakovou činnost.

VITAMÍN B1: je důležitý pro zdravé trávení, nervovou soustavu a odolnost proti stresu. Jeho nedostatek vyvolává únavu, nespavost a nechutenství.

VITAMÍN B2: (riboflavin) je zásadní pro dobrý stav kůže, očí, srdce a dalších orgánů. Podílí se na metabolismu sacharidů, lipidů a aminokyselin, ovlivňuje energetickou výměnu v organismu. Ja také důležitý pro metabolismus buněk, červené krvinky, regulaci zdravého vývoje člověka a reprodukci.

VITAMÍN B3: reguluje energetickou výměnu v buňkách, podporuje svalovou, zrakovou i srdeční činnost, napomáhá trávení a udržuje zdravé funkce pokožky.

VITAMÍN B5: je důležitý pro zdravou funkci metabolismu a nervový a cevní systém. Přispívá k regeneraci tkání, hojení ran a zamezuje tvorbě vrásek.

VITAMÍN B9: je zásadní pro proces buněčného dělení, syntézu nukleových kyselin a správnou funkci bílých krvinek.

VITAMÍN B12: se podílí na syntéze hemoglobinu a tvorbě krve, zabraňuje vypadávání vlasů a chrání buněčné struktury kůže.

VITAMÍN C: je důležitý pro regulaci metabolismu aminokyselin, udržuje pevnost cévních stěn, podporuje vstřebávání železa. Je naprosto zásadní pro udržení správných funkcí imunitního systému, odstraňuje volné radikály a je tedy jedním z nejdůležitějších antioxidantů.

VITAMÍN D3: pomáhá udržovat zdravý stav kostí, protože se podílí na vstřebávání vápníku a fosforu v organismu. Je zvláště důležitý pro zdravý vývoj kostí a zubů u malých dětí. Posiluje imunitní systém a pomáhá předcházet různým druhům onemocnění pokožky.

VITAMÍN E: je velmi silný antioxidant, zpomaluje proces stárnutí buněk a zabraňuje tvorbě krevních sraženin. Působí také preventivně proti samovolnému potratu a vzniku nádorových onemocnění. Snižuje negativní důsledky chemoterapie.

VÁPNÍK: je základní stavební složkou kostní tkáně a zubů. Je také naprosto zásadní pro činnost srdce, svalů, nervů a dobrou srážlivost krve.

MĚĎ: je nutná pro tvorbu kolagenu, podporuje také tvorbu bílých krvinek a zvyšuje odolnost proti bakteriím.

CHROM: je zásadní především pro metabolismus glukózy, syntézu cholesterolu a mastných kyselin. Jeho hlavní funkcí je stimulace účinků inzulínu v těle.

ŽELEZO: je součástí krevního barviva - hemoglobinu, podílí se na tvorbě energie a napomáhá správnému vývoji organismu.

JÓD: je jeden z nejdůležitějších stopových prvků, na kterém závisí celkový zdravotní stav člověka, jeho vývin, růst, zásobování orgánů důležitými látkami a především mozkové funkce.

HOŘČÍK: pozitivně ovlivňuje srdeční činnost, účastní se metabolismu cukrů, tuků a bílkovin v těle, zabraňuje ukládání vápníku v ledvinách, a následně vzniku ledvinových kamenů a podílí se na správném využití vitamínu C a E v organismu.

MANGAN: je ceněný nejen pro své antioxidační vlastnosti, ale také pro své pozitivní působení na metabolické procesy v kostech a nervové tkáni. Podílí se na vzniku interferonu, důležité látky s protivirovým a protinádorovým působením na organismus.

MOLYBDEN: je zásadní pro správné funkce důležitých enzymů v organismu a také neutralizaci škodlivých látek (aldehydů).

SELEN: je jedním z nejdůležitějších antioxidantů. Působí preventivně proti kardiovaskulárním problémům, snižuje riziko infarktu myokardu.

ZINEK: je nevyhnutelný pro správnou funkci důležitých enzymů v těle. Je také zásadní v období růstu, podporuje hojení ran a udržuje dobrou paměť. Napomáhá správnému vývoji pohlavních orgánů a pomáhá udržovat zdravou funkci mužských pohlavních orgánů.

KOENZYM Q10 "ULTRA-SOME Q10": je silný přírodní antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály a předčasným stárnutím. Je pětkrát silnější, než běžný koenzym Q10. Je zásadní pro spuštění procesu produkce energie v organismu. "Ultra-some Q10" zvyšuje efektivitu důležitých enzymů, vyrovnává hladinu cholesterolu v krvi, snižuje riziko cévních poruch a také arteriosklerózy. Má vynikající absorpční vlastnosti a jeho pozitivní účinky na lidský organismu se projeví i při malých dávkách. Doporučuje se při dietách, na udržení dobré kondice a vitality, dále v období rekonvalescence, kdy urychluje proces úplné regenerace, a v období předčasného stárnutí organismu. Protože produkce koenzymu Q10 s věkem klesá, doporučuje se jeho pravidelné užívání zvláště lidem ve starším věku.

Klasická medicína a systém lékařství předpokládá, že zdravý člověk, jehož strava je natolik rozmanitá a vyvážená /kdy nedostatek aktivních látek nepřipadá v úvahu/, nepotřebuje svou stravu doplňovat žádnými suplementy. Bohužel jsem se do dnešního dne nesetkala s "bílým pláštěm", který by se mnou řešil vyváženost mého jídelníčku, stravování, udělal detailní rozbor krve, kde by analyzoval zásoby vitamínů, minerálů a upozornil mě na možná rizika a hrozby.

Toto je bohužel smutná a běžná každodenní praxe. Člověk si musí sáhnout až na samotné dno. Musí ONEMOCNĚT a až tehdy se začne aktvině zajímat o své zdraví. Bohužel ani pak lékař nebude řešit stravu a suplementy, ale napíše "prášek" /chemii/, který roztáčí začarovaný kruh nemocí. Přitom řešení je tak jednoduché.

Tím řešením je prevence, zdravý talíř, pohyb, pozitivní mysl a získání základní dávky nutričních látek potřebných k normálnímu fungování organismu.

Dr. Nona je nádherná volba a alternativní cesta k novému a kvalitnímu životu ve zdraví a harmonii. Pro více informací, individuální přísup a péči, sestavení speciální kúry na míru k aktuálnímu zdravotnímu problému a pochopení příčin mne, prosím, neváhejte kontaktovat.