HALO GOLDSEEN DR. NONA | multifunkční doplněk stravy | Mrtvé moře | multivitamín | vitamíny A, C, D3, E, H, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, koenzym Ultrasome Q10, vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, jód, chrom, molybden, selen, Halo-komplex

Obsah: 60 tobolek  

Účinné složky: Vitamíny A, C, D3, E, H, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, koenzym Ultrasome Q10, vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, jód, chrom, molybden, selen, Halo-komplex.

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 1 215 Kč 
SLEVA 35% (distributor) - 990 Kč

SKLADEM

1 520,00 Kč

Díky Halo-komplexu, jehož součástí je i Archebakterie (mateřská buňka) a koenzymu Ultrasome Q-10, který je pětkrát efektivnější než běžný Q-10, je Halo Goldseen jedinečným produktem, který nemá ve světě obdoby. Blahodárné vlastnosti koenzymu Q10 jsou dlouhodobě známé a nadále jsou objevovány jeho další pozitivní vlivy na lidský organizmus. 

Vzhledem ke svému složení se Halo Goldseen Dr. Nona řadí mezi nejlepší přírodní profylaktické prostředky při mnoha problémech, zejména srdečně-cévních potížích. 

 • zpomaluje proces stárnutí
 • zachovává rovnováhu vitamínů a minerálních látek v organizmu
 • podporuje imunitní systém
 • působí jako prevence proti astenickému syndromu a syndromu chronické únavy
 • působí preventivně proti srdečně-cévním chorobám

VITAMÍN A: (retinol) je zásadní pro zdravou funkci pokožky, růstu kostí, výživu oční sítnice a je důležitý také pro těhotné a kojící ženy. Podporuje správný vývoj kostí a zubů, normalizuje činnost žláz, chrání sliznice před infekcí a je základem tvorby fotosenzitivního pigmentu, důležitého pro zrakovou činnost.

VITAMÍN B1: je důležitý pro zdravé trávení, nervovou soustavu a odolnost proti stresu. Jeho nedostatek vyvolává únavu, nespavost a nechutenství.

VITAMÍN B2: (riboflavin) je zásadní pro dobrý stav kůže, očí, srdce a dalších orgánů. Podílí se na metabolismu sacharidů, lipidů a aminokyselin, ovlivňuje energetickou výměnu v organismu. Je také důležitý pro metabolismus buněk, červené krvinky, regulaci zdravého vývoje člověka a reprodukci.

VITAMÍN B3: reguluje energetickou výměnu v buňkách, podporuje svalovou, zrakovou i srdeční činnost, napomáhá trávení a udržuje zdravé funkce pokožky.

VITAMÍN B5: je důležitý pro zdravou funkci metabolismu a nervový a cévní systém. Přispívá k regeneraci tkání, hojení ran a zamezuje tvorbě vrásek.

VITAMÍN B9: je zásadní pro proces buněčného dělení, syntézu nukleových kyselin a správnou funkci bílých krvinek.

VITAMÍN B12: se podílí na syntéze hemoglobinu a tvorbě krve, zabraňuje vypadávání vlasů a chrání buněčné struktury kůže.

VITAMÍN C: je důležitý pro regulaci metabolismu aminokyselin, udržuje pevnost cévních stěn, podporuje vstřebávání železa. Je naprosto zásadní pro udržení správných funkcí imunitního systému, odstraňuje volné radikály a je tedy jedním z nejdůležitějších antioxidantů.

VITAMÍN D3: pomáhá udržovat zdravý stav kostí, protože se podílí na vstřebávání vápníku a fosforu v organismu. Je zvláště důležitý pro zdravý vývoj kostí a zubů u malých dětí. Posiluje imunitní systém a pomáhá předcházet různým druhům onemocnění pokožky.

VITAMÍN E: je velmi silný antioxidant, zpomaluje proces stárnutí buněk a zabraňuje tvorbě krevních sraženin. Působí také preventivně proti samovolnému potratu a vzniku nádorových onemocnění. Snižuje negativní důsledky chemoterapie.

VÁPNÍK: je základní stavební složkou kostní tkáně a zubů. Je také naprosto zásadní pro činnost srdce, svalů, nervů a dobrou srážlivost krve.

MĚĎ: je nutná pro tvorbu kolagenu, podporuje také tvorbu bílých krvinek a zvyšuje odolnost proti bakteriím.

CHROM: je zásadní především pro metabolismus glukózy, syntézu cholesterolu a mastných kyselin. Jeho hlavní funkcí je stimulace účinků inzulínu v těle.

ŽELEZO: je součástí krevního barviva - hemoglobinu, podílí se na tvorbě energie a napomáhá správnému vývoji organismu.

JÓD: je jeden z nejdůležitějších stopových prvků, na kterém závisí celkový zdravotní stav člověka, jeho vývin, růst, zásobování orgánů důležitými látkami a především mozkové funkce.

HOŘČÍK: pozitivně ovlivňuje srdeční činnost, účastní se metabolismu cukrů, tuků a bílkovin v těle, zabraňuje ukládání vápníku v ledvinách, a následně vzniku ledvinových kamenů a podílí se na správném využití vitamínu C a E v organismu.

MANGAN: je ceněný nejen pro své antioxidační vlastnosti, ale také pro své pozitivní působení na metabolické procesy v kostech a nervové tkáni. Podílí se na vzniku interferonu, důležité látky s protivirovým a protinádorovým působením na organismus.

MOLYBDEN: je zásadní pro správné funkce důležitých enzymů v organismu a také neutralizaci škodlivých látek (aldehydů).

SELEN: je jedním z nejdůležitějších antioxidantů. Působí preventivně proti kardiovaskulárním problémům, snižuje riziko infarktu myokardu.

ZINEK: je nevyhnutelný pro správnou funkci důležitých enzymů v těle. Je také zásadní v období růstu, podporuje hojení ran a udržuje dobrou paměť. Napomáhá správnému vývoji pohlavních orgánů a pomáhá udržovat zdravou funkci mužských pohlavních orgánů.

KOENZYM Q10 "ULTRA-SOME Q10": je silný přírodní antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály a předčasným stárnutím. Je pětkrát silnější, než běžný koenzym Q10. Je zásadní pro spuštění procesu produkce energie v organismu. "Ultra-some Q10" zvyšuje efektivitu důležitých enzymů, vyrovnává hladinu cholesterolu v krvi, snižuje riziko cévních poruch a také arteriosklerózy. Má vynikající absorpční vlastnosti a jeho pozitivní účinky na lidský organismu se projeví i při malých dávkách. Doporučuje se při dietách, na udržení dobré kondice a vitality, dále v období rekonvalescence, kdy urychluje proces úplné regenerace, a v období předčasného stárnutí organismu. Protože produkce koenzymu Q10 s věkem klesá, doporučuje se jeho pravidelné užívání zvláště lidem ve starším věku.

Company Halo Complex™

V jednoduchosti je krása. Chceme-li lidem přinášet zdraví, duševní pohodu a radost ze života, není vhodné zatížit jejich přeplněný denní program složitými regeneračními procedurami. Proto Dr. Nona Kuchina vložila výsledky své výzkumné práce do produktů běžného užívání, které neovlivní režim a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a vždy po ruce.

Doporučení Dr. Nona:

 • Denně 1 kapsle před jídlem, zapít sklenicí vody.

 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu.

 • chronická únava
 • nedostatečná výživa organismu v období stresu, nevyváženého jídelníčku a různých dietních opatření
 • celkové oslabení organismu
 • cukrovka
 • obezita
 • anémie
 • mozkové poruchy
 • roztroušená skleróza
 • období rekonvalescence po dlouhodobém onemocnění
 • prevence poruch srdečního a cévního systému
 • oslabení imunitního systému, např. v "chřipkovém" období a v zimě
 • předčasné stárnutí organismu
 • obdobní nutnosti zvýšené koncentrace
 • snížená vitalita, nízká hladina energie
Zdroj: Živá síla Mrtvého moře, Dr. Nona Kuchina

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA