HALO CLEANSEEN DR. NONA | doplněk stravy | Mrtvé moře | střeva, očista, průjem, zácpa, trávení | máta peprná, anýz, fíky, výtažky z tamarindu, sušené švestky, Halo-komplex

HALO CLEANSEEN je vynikající prostředek pro přirozenou očistu organismu 

Vylučuje z těla toxické látky, přispívá k obnovení střevní mikroflóry, aktivuje metabolismus a odstraňuje nepříjemné tlaky v oblasti kolem žaludku. Pomáhá při různých problémech trávicího systému a při chronických zácpách.

Obsah: 60 tobolek

Účinné složky: Máta peprná, anýz, fíky, výtažky z tamarindu, sušené švestky, Halo-komplex.

• čistí střevní trakt
• snižuje pocity nadýmání
• napomáhá vylučovat toxiny z organizmu
• obnovuje střevní mikroflóru 

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 1 065 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 865 Kč

SKLADEM

1 331,00 Kč

Trávicí trakt patří mezi složité mechanismy a je jedním z rozhodujících hráčů při regeneraci organismu

Když budete mít ucpané odpadní trubky v domě, zavoláte instalatéra. Když budete problém přehlížet, necháte trubky zanesené a všechno v nich (veškeré nánosy) se vrátí zpět do domu, dojde k ohromným škodám. O svou domácnost se staráte, máte jistě všude dobře uklizeno, ale pečujete správně i o svůj trávicí trakt a mikrobiom? 

Čistota je půl zdraví. Působení Cleanseenu se začíná projevovat druhý až třetí den užívání. Dochází k příjemnému uvolnění. Není potřeba se bát větších komplikací, jak bývá často zvykem u chemických preparátů či projímadel. Halo Cleanseen pročišťuje organismus, vylučuje z něj toxické látky a navrací jej do původního harmonického stavu. Důležité je, že Halo Cleanseen není projímadlo, ale peristaltiku střev obnovuje přirozenou cestou. Nezpůsobuje průjmy, píchání a ani nadouvání břicha. 

Během života se uvnitř těla hromadí nejrůznější metabolické odpady a škodliviny, které narušují správné fungování celého organismu. Poškozují tělo fyzicky, ale negativně ovlivňují také psychiku člověka. To je důvod, proč je detoxikace prospěšná. Střeva jsou klíčovým orgánem trávicí soustavy, který se stará o zpracování potravy. 

Až 90 % informací jde z břicha do hlavy a přibližně 10 % obráceným směrem, mikrobiom a střeva jsou klíčovým orgánem a cestou Vaší za spokojeností.

Probiotika, prebiotika, Archebakterie - dnes již každý ví o prospěšnosti probiotických kultur! Je obrovskou alchymií vybrat si pro své tělo ten správný produkt. Na obecné úrovni platí, že kvalita přípravků v lékárnách vykazuje plus, mínus podobnou úroveň, podobné probio-kmeny, většinou ty nejrozšířenější. Byznys a vyhozené peníze! Sázejte raději na přirozené přírodní zdroje.

V jednoduchosti je krása. Chceme-li lidem přinášet zdraví, duševní pohodu a radost ze života, není vhodné zatížit jejich přeplněný denní program složitými regeneračními procedurami. Proto Dr. Nona Kuchina vložila výsledky své výzkumné práce do produktů běžného užívání, které neovlivní režim a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a vždy po ruce.

Doporučení Dr. Nona:

  • 2 tobolky denně po obědě, zapít sklenicí vody. 
  • Účinky Halo Cleanseenu se většinou projeví až po dvou až třech dnech pravidelného užívání v závislosti na individuálních projevech každého organizmu. 
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA