DEODORANT DR. NONA | LADY | bez parabenů | aromaterapie | pečující kosmetika z minerálních solí Mrtvého moře

VARIANTA LADY

Objem: 95 ml  

Deodoranty Dr. Nona obsahují Halo-komplex a éterické oleje (jojobový a šípkový olej), které při kontaktu s kůží vykouzlí jemnou, čistou vůni.

Aromaterapeutické vůně jsou něčím zvláštním a kouzelným. Nejen, že člověka naplňují příjemným pocitem, ale také krášlí a regenerují tělo i duši. Je to jeden z dalších vzácných darů přírody.  

NEOBSAHUJE PARABENY

SKLADEM u výrobce. Nerada prodávám výrobky Dr. Nona na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "slev 20-35%". Pokud máte zájem o levnější výrobek, kontaktujte mě.

570,00 Kč

Halo Deodorant Antiperspirant, podobně jako ostatní produkty Dr. Nona je i tento výrobek naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení. Roztok byl vyvinut tak, aby měl širokospektrální využití a není určen jen na pokožku v podpaží. 

"S DEO kuličkou Dr. Nona jsem objevila Ameriku!" 

Základní odlišností produkce Dr. Nona ve srovnání s kosmetikou, parfémy, vůněmi na běžném trhu je jedinečná a ničím nahraditelná kombinace přírodních prostředků a Halo-komlexu s Archebakterií z Mrtvého moře. Díky výzkumu a spojení různých postupů vznikají neustále TOP produkty, které eliminují negativní vlastnosti a naopak rozvíjí pozitivní působení na tělo i duši.

Deodoranty Dr. Nona mají velmi příjemnou svěží vůni, která se rychle vstřebá a nepřekáží vůni parfému. Při kontaktu produktu s pokožkou se vytváří AROMATICKÁ AURA NEOPAKOVATELNÉ VŮNĚ. Nebojte se zvednout ruce. Nedělají se skvrny na oblečení a nejste cítit potem ani při náročném tréninku. Působení deodorantů trvá 24 hodin a nemizí ani po sprchování. Obsahují aromaterapeutické oleje (jojoba, šípková růže) a Halo-komplex. Při nanášení na pokožku v podpaží, kde se cévy nacházejí skoro na povrchu, probíhá aktivace všech životních funkcí organismu a zvyšuje se jeho tonus. Deodoranty mají jemné antiseptické účinky, zklidňují podrážděnou pokožku, zastavují krvácení u drobných poškození kůže. 

Dr. Nona používá ve své produkci vysoce kvalitní éterické oleje a tajemství aromaterapie.

  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně svou důležitou roli. Osobitou úlohu ve využití aromaterapie mají pak deodoranty a parfémy, neboť jejich vůně je velmi intenzivní a dlouho na kůži vydrží. 
  • Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanáší v malém množství, mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných výrobků.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. 

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA