DEODORANT DR. NONA | LORD | bez parabenů | aromaterapie | pečující | přírodní | kosmetika z minerálních solí Mrtvého moře

VARIANTA LORD

Objem: 95 ml  

Aromaterapeutické vůně jsou něčím zvláštním a kouzelným. Nejen, že člověka naplňují příjemným pocitem, ale také krášlí a regenerují tělo i duši. Je to jeden z dalších vzácných darů přírody. 

Deodorant je naprosto základním hygienickým prostředkem každého člověka. Deodoranty Dr. Nona jsou účinnými pomocníky v odstranění nežádoucích tělesných pachů a dalších problémů. Působení deodorantů je až 24 hodin. Nejenže snižují pocení a mají velmi příjemnou nevtíravou vůni, která nepřebíjí vůni parfému, ale dokáží toho mnohem víc. Nevěříte, přesvědčte se sami!

Všechny Deodoranty Dr. Nona jsou výrazně protizánětlivé a mají jemné antibakteriální účinky.

Deodoranty Dr. Nona obsahují Halo-komplex a éterické oleje (jojobový a šípkový olej), které při kontaktu s kůží vykouzlí jemnou, čistou vůni.

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 455 Kč

SKLADEM

570,00 Kč

Tělo má svádět, určitě ne odpuzovat.

A proto je deodorant nepostradatelným pomocníkem každého člověka. Potíme se všichni, je to naprosto přirozená a nezbytná lidská vlastnost. Bez pocení by se tělo udusilo pod tíhou nevyloučených toxických látek. 

  • Jak se tedy co nejpřirozenějším způsobem zbavit zápachu, preventivně působit a aktivně stimulovat organismus? 

Deodoranty Dr. Nona jsou účinnými pomocníky při odstraňování nežádoucích tělesných pachů. Působení deodorantů Dr. Nona trvá 24 hodin. Obsahují aroma-terapeutické oleje, Halo-komplex a autotrofický systém. Deodoranty mají jemné antiseptické účinky, rychle a bezpečně zklidňují podráždění pokožky, zastavují krvácení mělkých škrábnutí a říznutí. Vyrábí se v objemu 95 ml. 

Když začnete aktivně přemýšlet o svém zdraví a prevenci, budete o sebe skutečně pečovat, svá těla hýčkat, čistit, správně se stravovat, dodávat vše potřebné a doplníte navíc svou kosmetickou sbírku o tento deodorant - tělo a okolí vám poděkuje. "S DEO kuličkou Dr. Nona jsem objevila Ameriku!" Při kontaktu produktu s pokožkou se vytváří AROMATICKÁ AURA NEOPAKOVATELNÉ VŮNĚ. Nebojte se zvednout ruce. Nedělají se skvrny na oblečení a nejste cítit potem ani při náročném tréninku. Super pocit, co na to říkáte? 

Při nanášení deodorantu na pokožku v podpaží, kde se cévy nacházejí velmi blízko povrchu pokožky, probíhá proces aktivace životních funkcí organismu a zvyšuje se jeho tonus. Deodoranty Dr. Nona díky svému unikátnímu složení zlepšují aktivitu žilního systému a ulehčují vylučování toxinů přes lymfatický systém.

Čichové vjemy jsou mozkem vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslů. Hledáte vůni, která dokonale splyne s Vaším tělem, prostředím, okolím a navíc Vám dodá nádherný pocit sebevědomí? Znáte nějakou vůni, která podtrhne právě tu složku osobnosti, kterou potřebujete vyzvednout? Srovná Vás nějaká vůně na všech úrovních? Ponořte se do vůně přírody a do tajů aromaterapie s parfémy Dr. Nona.

Dr. Nona používá ve své produkci vysoce kvalitní éterické oleje a tajemství aromaterapie.

Základní odlišností produkce Dr. Nona ve srovnání s kosmetikou, parfémy, vůněmi na běžném trhu je jedinečná a ničím nahraditelná kombinace přírodních prostředků a Halo-komlexu s Archebakterií z Mrtvého moře. Díky výzkumu a spojení různých postupů vznikají neustále TOP produkty, které eliminují negativní vlastnosti a naopak rozvíjí pozitivní působení na organismus.

Vůně mají moc naplnit člověka příjemnými pocity, krášlit, ale i uzdravovat. Proto hrají parfémy jako produkt značky Dr. Nona důležitou roli v celé výrobkové řadě. Kromě toho, že mají dlouhotrvající jemnou vůni, také pomáhají organismu čelit problémům díky speciálnímu Halo-komplexu.

  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně svou důležitou roli. Osobitou úlohu ve využití aromaterapie mají pak deodoranty a parfémy, neboť jejich vůně je velmi intenzivní a dlouho na kůži vydrží. 
  • Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanáší v malém množství, mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných výrobků.
  • Deodoranty obsahují sůl Mrtvého moře, proto je dobré oblékat oděv až po vstřebání (zaschnutí) deodorantu.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

UŽ MÁTE SVÉHO AROMAKOUČE?

Jsem celostní výživový poradce s vášní pro vůně, aromaterapii a antiageing

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA