BAMBUCKÉ TĚLOVÉ MÁSLO DR. NONA

Vyprodáno

Bambucké máslo slouží především k výživě a hydrataci suché a podrážděné kůže. Obsahuje antioxidační látky, které podporují mikrocirkulaci kožních buněk a chrání pleť proti nepříznivým vnějším vlivům, jako je ostrý vítr, mráz nebo přímé slunce (má přirozený ochranný faktor 3 - 6 SPF).

Objem: 200 ml

Účinné složky: Bambucké máslo, Halo-komplex, mangové máslo, olej ze slunečnicových semínek.

  • regeneruje pokožku celého těla
  • zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí
  • regeneruje a chrání pokožku před UV zářením
  • podporuje prokrvení kůže
  • napomáhá hojení akné a ekzémů

Použití: Po koupeli v Solích Dr. Nona nanést na pokožku tenoučkou vrstvu Tělového másla a jemně rozmasírovat.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 140,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 915,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 740,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

1 140,00 Kč

BAMBUCKÉ TĚLOVÉ MÁSLO

DR. NONA

BAMBUCKÉ MÁSLO - nebo chcete-li máslo karité - pochází z Máslovníku afrického, kterému se říká africké zlato. Latinský název v doslovném překladu znamená STROM ŽIVOTA a je stromem posvátným. Plodí pouze jednou ročně, a to až po 15ti letech svého života.

Strom se dožívá přes 200 let a pod skořápkou jeho plodů, ořechů, je ukryto jádro, ze kterého se získává bambucké máslo. Plody jsou ručně sbírané. Dužina ořechu má vysokou nutriční hodnotu a je důležitým zdrojem živin, vitamínů a minerálů.

Bambucké máslo představuje tajemství půvabu nejslavnějších krásek na celém světě. Bývá velice často nezbytnou a nezastupitelnou složkou v těch nejluxusnějších kosmetických přípravcích. Používá se v lázních, salónech krásy, k masážím, výživným kúrám, vlasovým zábalům, ale také k léčebným účelům. I vy můžete dnes díky paní doktorce Noně vyzkoušet účinky tohoto zázračného elixíru na vlastní kůži v pohodlí svého domova.

Bambucké máslo je univerzální,

vysoce vyživující a pečující.

Je plné vitamínů, minerálů a navíc je obohaceno Halo-komplexem z Mrtvého moře s naší již dobře známou Archebakterií. Bambucké máslo od Dr. Nony je unikátní především svými regeneračními schopnostmi. S bohatou výživou a hydratací jde ruku v ruce také regenerace celé pleti. A když zde mluvíme o regeneraci, produkt má nemalý efekt:

  • při hojení ran, jizev,
  • při problémech s akné,
  • je výborný pro alergiky,
  • pro lidi s lupénkou, dermatitidou, atopickým ekzémem a dalšími kožními problémy.

V krému je obsažen mimo jiné ještě olej ze slunečnicových semínek a mangové máslo. Tímto je zaručená skutečná a velice intenzivní výživa všech vrstev pokožky.

Krém je prodáván ve velkém praktickém balení o obsahu 200 ml.

Má krásnou konzistenci, velice snadno se nanáší, roztírá, nezanechává mastný film a má naprosto neodolatelnou, velice příjemnou a jemnou vůni. Ostatně jako všechny krémy z této produkce.

Vůni, kterou si naprosto zamilujete.

Při nanášení krému mé tělo doslova vrní blahem a péči s kosmetikou Dr. Nona si opravdu na maximum užívám. Nikdy jsem nezažila takový luxus, nikdy jsem nemohla kvůli svým zdravotním problémům používat krémy - až nyní Dr. Nona zbořila veškeré mé bariéry a překážky na poli kosmetiky.

Bambucké máslo Dr. Nona je určeno především na suchou, popraskanou až šupinatou pokožku, ale klidně můžeme používat na všechny typy kůže. Obsahuje antioxidační látky, které podporují mikrocirkulaci kožních buněk a chrání pleť před nepříznivými vlivy vnějšího okolí. Krém nedráždí, vysoce a hluboko hydratuje pokožku navíc o ni krásně pečuje a chrání. Doporučuje se také např. po holení a depilaci. Krém zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Napomáhá nejen při hojení ran, ale velmi dobře vyživuje nehty, vyhladí kůži a pomůže například s nepříjemnými a nevzhlednými mozoly, pomáhá při artritidě, revmatických bolestech. Doporučila bych ho při masážích, kdy se, na rozdíl od všech možných olejů, nádherně vsákne a zanechá pokožku hladkou, bez mastných stop. Pomůže v boji s celulitidou, ale můžete ho využít také jako kondicionér na velmi suché a lámavé vlasy a nebo také jako balzám. I já si pravidelně dělám vlasové zábaly a masky.

Ráda bych vzpomenula také na muže, děti a vlastně všechny bez rozdílu.

Bambucké máslo se stane zlatem každého člena rodiny ve vaší koupelně.

Tento krém oceníte i na přímém slunci. Má přirozený a přírodní ochranný filtr SPF v rozmezí 3-6 jednotek. Ochrana před sluníčkem je také zabezpečena díky obsahu mangového másla.

Stále více lidí se zajímá o zdravý životní styl, o výživu a možnosti opravy, revitalizace a uzdravení svých těl. Lidé si konečně začínají uvědomovat, že jejich zdraví závisí jen a jen na nich samotných.

Každý touží po tom, aby jeho tělo bylo "NEMOCEMVZDORNÉ".

Sama kladu velký důraz na prevenci a udržování organizmu v rovnováze, protože neustálé, i třeba jen mírné vychylování od normálu může být příčinou zdravotních problémů. Co je škoda? Že se lidé bohužel často začnou zajímat o své zdraví až v době, kdy onemocní. Kdy mají problémy, se kterými jim neumí nikdo moc dobře pomoci. Lékaři nasadí chemickou zbraň a roztáčí se tak kolotoč, ze kterého nelze jen tak snadno seskočit. Pokud chcete aktivně řešit své zdraví a vyberete k opravě svých těl produkci Dr. Nona. Gratuluji a velmi ráda se stanu Vaším průvodcem.