BAMBUCKÉ TĚLOVÉ MÁSLO DR. NONA | hydratační, přírodní, tělový, pleťový krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů | problematická pleť, ekzém, dermatitida, svědění, před a po opalování, regenerace, prevence, péče

Objem: 200 ml

Účinné složky: Bambucké máslo, Halo-komplex, mangové máslo, olej ze slunečnicových semínek.

 • regeneruje pokožku celého těla
 • zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí
 • regeneruje a chrání pokožku před UV zářením
 • podporuje prokrvení kůže
 • napomáhá hojení akné a ekzémů

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 915 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 740 Kč

SKLADEM

1 140,00 Kč

Bambucké máslo představuje tajemství půvabu nejslavnějších krásek na celém světě. 

Bývá velice často nezbytnou a nezastupitelnou složkou v těch nejluxusnějších kosmetických přípravcích. Používá se v lázních, salónech krásy, k masážím, výživným kúrám, vlasovým zábalům, ale také k léčebným účelům. I vy můžete dnes díky paní doktorce Noně vyzkoušet účinky tohoto zázračného elixíru na vlastní kůži v pohodlí svého domova. BAMBUCKÉ MÁSLO: nebo chcete-li máslo karité, pochází z Máslovníku afrického, kterému se říká africké zlato. Latinský název v doslovném překladu znamená STROM ŽIVOTA a je stromem posvátným. Plodí pouze jednou ročně, a to až po 15ti letech svého života. Strom se dožívá přes 200 let a pod skořápkou jeho plodů, ořechů, je ukryto jádro, ze kterého se získává bambucké máslo. Plody jsou ručně sbírané. Dužina ořechu má vysokou nutriční hodnotu a je důležitým zdrojem živin, vitamínů a minerálů.

Bambucké máslo slouží především k výživě a hydrataci suché a podrážděné kůže. Obsahuje antioxidační látky, které podporují mikrocirkulaci kožních buněk a chrání pleť proti nepříznivým vnějším vlivům, jako je ostrý vítr, mráz nebo přímé slunce (má přirozený ochranný faktor 3 - 6 SPF).

Bambucké máslo Dr. Nona můžeme používat na všechny typy kůže. Krém nedráždí, vysoce a hluboko hydratuje pokožku navíc o ni krásně pečuje a chrání. Doporučuje se také např. po holení a depilaci. Krém zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Napomáhá nejen při hojení ran, ale velmi dobře vyživuje nehty, vyhladí kůži a pomůže například s nepříjemnými a nevzhlednými mozoly, atopickým ekzémem, pomáhá při artritidě, revmatických bolestech, masážích, kdy se na rozdíl od všech možných olejů nádherně vsákne a zanechá pokožku hladkou a bez mastných stop. Pomůže v boji s celulitidou, ale můžete ho využít také jako kondicionér na velmi suché a lámavé vlasy a nebo také jako balzám, na vlasové zábaly a masky.

Ráda bych vzpomenula také na muže, děti a vlastně všechny bez rozdílu. 

Použití: Po koupeli v Solích Dr. Nona nanést na pokožku tenoučkou vrstvu Tělového másla a jemně rozmasírovat. 

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. Dynamický hydratační krém použijte, když jste unavení, cítíte bolest, při celkové nevolnosti, astenickém stavu a v období rekonvalescence po různých zákrocích (chirurgie, onkologie, ozařování, chemoterapie, dermatologie atd..).

 • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Bambucké máslo se stane zlatem každého člena rodiny.
Bambucké máslo se stane zlatem každého člena rodiny.

Bambucké máslo je univerzální balzám plný vitamínů, minerálů a navíc je obohaceno Halo-komplexem z Mrtvého moře a naší již dobře známou Archebakterií. Bambucké máslo od Dr. Nony je unikátní především svými regeneračními schopnostmi. 

 • při hojení ran, jizev,
 • při problémech s akné,
 • je výborný pro alergiky,
 • pro lidi s lupénkou, dermatitidou, atopickým ekzémem a dalšími kožními problémy.

V krému je obsažen mimo jiné ještě olej ze slunečnicových semínek a mangové máslo. Tímto je zaručená skutečná a velice intenzivní výživa všech vrstev pokožky. Krém je prodáván ve velkém praktickém balení o obsahu 200 ml. Má krásnou konzistenci, velice snadno se nanáší, roztírá, nezanechává mastný film a má naprosto neodolatelnou, velice příjemnou a jemnou vůni. Ostatně jako všechny krémy z této produkce. 

Vůni, kterou si naprosto zamilujete. Při nanášení krému mé tělo doslova vrní blahem a péči s kosmetikou Dr. Nona si opravdu na maximum užívám. Nikdy jsem nezažila takový luxus, nikdy jsem nemohla kvůli svým zdravotním problémům používat krémy (až nyní Dr. Nona zbořila veškeré mé bariéry a překážky na poli kosmetiky).

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA