BAMBUCKÉ TĚLOVÉ MÁSLO DR. NONA | z Mrtvého moře | bez parabenů

Objem: 200 ml

Účinné složky: Bambucké máslo, Halo-komplex, mangové máslo, olej ze slunečnicových semínek.

BEZ PARABENŮ

SKLADEM u výrobce. Nerada prodávám výrobky Dr. Nona na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "slev 20-35%". Pokud máte zájem o levnější výrobek, kontaktujte mě.

1 186,00 Kč

Bambucké máslo představuje tajemství půvabu nejslavnějších krásek na celém světě. Bývá velice často nezbytnou a nezastupitelnou složkou v těch nejluxusnějších kosmetických přípravcích. Používá se v lázních, salónech krásy, k masážím, výživným kúrám, vlasovým zábalům, ale také k dalším účelům. I vy můžete dnes díky paní doktorce Noně vyzkoušet účinky tohoto zázračného elixíru na vlastní kůži v pohodlí svého domova. BAMBUCKÉ MÁSLO: Nebo chcete-li máslo karité, pochází z Máslovníku afrického, kterému se říká africké zlato. Latinský název v doslovném překladu znamená STROM ŽIVOTA a je stromem posvátným. Plodí pouze jednou ročně, a to až po 15ti letech svého života. Strom se dožívá přes 200 let a pod skořápkou jeho plodů, ořechů, je ukryto jádro, ze kterého se získává bambucké máslo. Plody jsou ručně sbírané. Dužina ořechu má vysokou nutriční hodnotu a je důležitým zdrojem živin, vitamínů a minerálů.

Bambucké máslo slouží především k výživě a hydrataci suché a podrážděné kůže. Obsahuje antioxidační látky, které podporují mikrocirkulaci kožních buněk a chrání pleť proti nepříznivým vnějším vlivům, jako je ostrý vítr, mráz nebo přímé slunce.

Bambucké máslo Dr. Nona můžeme používat na všechny typy kůže. Krém nedráždí, vysoce a hluboko hydratuje pokožku navíc o ni krásně pečuje a chrání. Doporučuje se také např. po holení a depilaci. Krém zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Velmi dobře vyživuje nehty, vyhladí kůži a pomůže například s nepříjemnými a nevzhlednými mozoly, problematické pokožce. Používá se při masážích, kdy se na rozdíl od všech možných olejů nádherně vsákne a zanechá pokožku hladkou a bez mastných stop. Můžete ho využít také jako kondicionér na velmi suché a lámavé vlasy a nebo také jako balzám a masky.

Použití: Po koupeli v Solích Dr. Nona nanést na pokožku tenoučkou vrstvu Tělového másla a jemně rozmasírovat. 

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA