BALZÁM NA OČI DR. NONA | jemný krém bez parabenů

Oči jsou vzácným darem přírody a zaslouží si tento skvost produkce Dr. Nona

Objem: 50 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, šípkový olej, sezamový olej, olej z jojoby, vitamin E, rostlinný vosk, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

SKLADEM u výrobce. Nerada prodávám výrobky Dr. Nona na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "slev 20-35%". Pokud máte zájem o levnější výrobek, kontaktujte mě.

1 568,00 Kč

OČI JSOU VZÁCNÝM DAREM PŘÍRODY, ZRCADLEM DO DUŠE A VOLAJÍ PO PEČUJÍCÍ KOSMETICE Z MRTVÉHO MOŘE DR. NONA

Pokud jsou oči zrcadlem do duše, pak jemnou a citlivou plet' pod očima můžeme nazvat zrcadlem stavu Vašeho organizmu. Tento krém byl vyvinut, aby se stal skutečným balzámem (nejen) pro oči. Má velmi jemné a účinné složení. Pomáhá odstranit otoky a kruhy pod očima a zklidňuje unavené oči po nevyspání nebo dlouhé práci na PC. Má výrazný regenerační účinek při syndromu suchého oka a zároveň zabraňuje nepřirozenému slzení očí.

Balzám na oční vrásky má také omlazující účinky, zahlazuje drobné vrásky kolem očí a prozáří pleť v okolí očí. Rozjasňuje pleť a pomáhá odstranit nevzhledné pigmenotvé skvrny. Lze jej používat i jako denní krém pro mastnou pleť. U mužů zklidňuje podrážděnou pokožku po holení. Právem je součástí antiageingových procedur a luxusních kosmetických salonů.

Použití: Nanést tenkou vrstvu krému na horní a dolní oční víčka a lehce vmasírovat konečky prstů. Pokud máte mastnou plet', použijte balzám na celý obličej a dekolt. Dále aplikovat v tenké vrstvě na problematická/postižená místa dle nastavené individuální indikace.

 • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
 • Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nona o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů.
 • Všechny výrobky mají certifikát GMP (GOOD MANUFAKTURING PROCES). Standardy GMP garantují vysokou kvalitu a čistotu použitých surovin ve výsledném produktu. Potvrzují rovněž vysokou míru kontroly nad kvalitou celého procesu výroby. Výrobky mají také certifikát ISO, příslušný pro danou oblast.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení. Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků.
 • Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

  Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

  V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi.

  Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA