BALZÁM NA OČNÍ VRÁSKY DR. NONA | jemný, přírodní, oční krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře | bez parabenů

Oči jsou vzácným darem přírody a zaslouží si tento skvost produkce Dr. Nona

Objem: 50 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, šípkový olej, sezamový olej, olej z jojoby, vitamin E, rostlinný vosk, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

• vyživuje pleť kolem očí
• zklidňuje unavenou a zarudlou pleť kolem očí
• snižuje tvorbu vrásek
• snižuje únavu a slzení očí, alergické projevy aj.
• eliminuje výskyt tmavých kruhů pod očima 
 

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 1 255 Kč 

SKLADEM 

1 568,00 Kč

OČI JSOU VZÁCNÝM DAREM PŘÍRODY A ZASLOUŽÍ SI BALZÁM NA OČNÍ VRÁSKY DR. NONA

Pokud jsou oči zrcadlem do duše, pak jemnou a citlivou plet' pod očima můžeme nazvat zrcadlem stavu Vašeho organizmu. Tento krém byl vyvinut, aby se stal skutečným balzámem pro Vaše oči. Má velmi jemné a účinné složení. Pomáhá odstranit otoky a kruhy pod očima a zklidňuje unavené oči po nevyspání nebo dlouhé práci na PC. Má výrazný regenerační účinek při syndromu suchého oka a zároveň zabraňuje nepřirozenému slzení očí.

Balzám na oční vrásky má také omlazující účinky, zahlazuje drobné vrásky kolem očí a prozáří pleť v okolí očí. Rozjasňuje pleť a pomáhá odstranit nevzhledné pigmenotvé skvrny. Lze jej používat i jako denní krém pro mastnou pleť. U mužů zklidňuje podrážděnou pokožku po holení. Právem je součástí antiageingových procedur a luxusních kosmetických salonů.

Použití: Nanést tenkou vrstvu krému na horní a dolní oční víčka a lehce vmasírovat konečky prstů. Pokud máte mastnou plet', použijte balzám na celý obličej a dekolt. Dále aplikovat v tenké vrstvě na problematická/postižená místa dle nastavené individuální indikace.

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
  • Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanáší v malém množství, mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných výrobků.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Krásné oči definuje nejen jejich tvar a barva, ale také pokožka a zdraví.

Vrásky, tmavé kruhy a otoky přidávají spoustu let a ničí celkový vzhled. Nečekejte na stáří, vrásky a objednejte si tento produkt ještě dnes. 

Při péči o oči na prvním místě paní doktorka Nonna Kuchina doporučuje Balzám na oční vrásky a s ním provádět lehkou masáž (2 - 3 x denně).

Balzám na oční vrásky společnosti Dr. Nona má velmi jemné a účinné složení. Dalším produktem, se kterým můžete pečovat o své oči, je Ústní voda, kdy se používá naředěný roztok 1:5 nebo 1:3, později i 1:1. Vždy ředíme destilovanou nebo alespoň převařenou vodou. Velmi důležitá je pravidelnost a trpělivost. Jen tehdy se dostaví pozitivní účinky. Pracujeme s očním obkladem, inhalacemi a dalšími důležitými procedurami (se Solí, Ústní vodou a dalšími produkty). Více informací ráda poskytnu na požádání. 

PRODUKTY

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA