SOLARIS TĚLOVÉ MLÉKO & ARCHAEATERAPIE

06.05.2019

COŽE? TY JEŠTĚ NEMÁŠ DOMA SVŮJ SOLARIS?

Tato věta mi zní v uších vždy, když potkám člověka, který řeší nějaké problémy:

 • rodiče malých dětí (novorozence nebo puberťáka),
 • těhotnou ženu,
 • ženu která kojí a trápí se péčí o citlivou pokožku a třeba i záněty prsou,
 • ekzematika, atopika,
 • dívku s gynekologickými problémy,
 • muže s vyrážkou,
 • sportovce,
 • onkologického pacienta,
 • kosmetičku, masérku,
 • kohokoliv na SLUNCI.

Chápu Vy jste o Halo Solarisu Dr. Nona ještě nikdy neslyšeli. 

Tělové mléko Solaris D. N. je certifikovaný Světovou zdravotnickou organizací (WHO) v Ženevě jako účinný přípravek na řešení problémů z jakéhokoliv ozáření!

Nejsem obyčejný distributor patentované kosmetiky z Mrtvého moře, která obsahuje nejsilnější antioxidant v podobě Archaebakterí.

Předávám poselství, naději a jiskru člověku, který hledá účinné řešení pro svou individualitu.

Telové mlieko Solaris D.N. je nenahraditelným kosmetickým prostředkem.

Tajemství je ukryto v Archebakterii a patentované technologii formule HALO COMPLEX™.

Dr. Nona by neměla chybět v žádné domácnosti, salónu, kapse, kabelce, lékárničce. Má nevyčerpatelné množství pozitivních účinků a je univerzálním pomocníkem.

POZOR! Veškeré postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI. Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková. 

STIMULUJE SEXUÁLNÍ TOUHU U MUŽŮ I ŽEN

Můj tajný typ: použijte Solaris při společné partnerské masáži, využijte ho také jako možný lubrikační krém.

Je prokázáno, že lidé, kteří užívají výrobky Dr. Nona v každodenní péči, získají viditelné, dlouhodobé výsledky a zlepšení kvality života obecně.

 • Klienti zaznamenávají zvláštní zájem o život a zvýšené libido. 
 • Změnu kvality a textury pokožky. 
 • Viditelné zlepšení kvality vlasů. 
 • Normalizaci hmotnosti. 
 • Stabilní psycho-emocionální stav aj..

Jednoduché vodítko:

krémy Dr. Nona nanášejte VŽDY na vlhkou pokožku. Pravidelně masírujte Solarisem celé tělo po ozdravných solných koupelích Dr. Nona. Solaris použijte vždy, když jste unavení, cítíte bolest, při celkové nevolnosti, astenickém stavu a v období rekonvalescence po různých zákrocích (chirurgie, onkologie, ozařování, chemoterapie, dermatologie atd..). POZOR, nic podobného nenajdete v žádné jiné produkci. Know-how ukrývá Dr. Nona ve svém Halo-komplexu™ a Archebakterii. Archebakterie působí jako kmenové buňky. Jsou nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních substancí, nositelé energie a informací, které se předávají na buněčné úrovni.

SOLARIS NEOBSAHUJE PARABENY, AKTIVUJE OBRANYSCHOPNOST, 

vyživuje pokožku, vyrovnává nedostatky pleti, působí proti celulitidě, tlumí zánětlivé projevy, odstraňuje pigmentové skvrny, jizvy. Solaris chrání, má antiseptické vlastnosti, prokrvuje, omlazuje a NÁDHERNĚ, NEODOLATELNĚ VONÍ. 

Složení:

voda a minerály z Mrtvého moře, Halo-komplex s Archeou, slunečnicový olej, olej z jojoby, rozmarýnu, pomeranče, tymiánu, extrakt z borůvky, citronu, aloe-vera, vitamín E a další.

SLUNCE DÁVÁ SÍLU A ENERGII, ale také umí brát. 

Co? KRÁSU, VLÁHU, ZDRAVÍ. Čerpejte z něj jen to dobré a před tím špatným se chraňte se SOLARISEM D. N. a SHP DERMOKOSMETIKOU.

Použít opalovací krém u moře je pro každého nejspíš samozřejmost, ale co v našich klimatických podmínkách? Je pravdou, že sluneční záření zde má mnohem menší intenzitu, ale škodí stejně. Vyvarujte se spálení, které pokožku trvale a nevratně poškodí. Vždyť prevence je nejlepší prostředek ke zdraví

Hojenie popáleniny prebiehalo veľmi rýchlo. Môžem hovoriť o dňoch. Celý priebeh mojej liečby som zdokumentovala aj s dátumami. Dnes už po vtedajšej popálenine niet ani stopy!" (celý příběh naleznete v referencích zde).

DERMATITIDA, EKZÉM

Se Solarisem a produkty Dr. Nona jsem vyhrála boj s atopickým ekzémem a periorální dermatitidou

Nyní používám Solaris v rámci péče, regenerace a prevence každý den!


Základní odlišností produktů Dr. Nona, v porovnání s kosmetikou na běžném trhu, je jedinečná kombinace prověřených přírodních prostředků a biologického komponentu z Archebakterií Mrtvého moře.

Produkty obsahují patentem chráněný komplex, který je přírodním antioxidantem, chrání tkáně a organismus, účastní se buněčného metabolismu a především má schopnost stimulovat regenerační schopnosti poškozených buněk.   

Jsem certifikovaná výživová poradkyně a odborná konzultantka zdravého životního stylu. Řídím se Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství. 

Má práce je srdeční záležitostí a životním posláním.

Při osobních konzultacích vycházím z celostního přístupu. Velký důraz kladu na přijetí, pochopení příčin a osobní, velmi přátelský, pozitivní přístup a to ke každému člověku a jeho jedinečnosti. Respektuji a ctím soukromí, intimitu.

Působím jako odborná konzultantka produktů Dr. Nona. Práce s Dr. Nonou mi přináší radost, naději a uspokojení. Neváhejte, ozvěte se. Ráda vás o tom přesvědčím. Má motivace není zaměřená na zisk ani prodej, nikdy vám nebudu vnucovat NIC - o co by jste sami neprojevili zájem. DOBRÝ PRODUKT A DOBRÝ ČLOVĚK NEPOTŘEBUJE ŽÁDNOU REKLAMU. 

Se mnou si začnete konečně plnit sny o zdravém, krásném těle a fungujícím imunitním systému. Stačí správné a malé změny, které mají obrovský vliv na celkové zdraví. Nabízím příležitost podívat se na to, co Vás trápí, jinýma očima a spojením se s mocnou silou přírody a vnitřní moudrostí si užívat více spokojenosti. 

Dr. Nona je nádherná volba a alternativní cesta k novému a kvalitnímu životu v harmonii a rovnováze. 

Produkty Dr. Nona NEJSOU LÉKY a nejsou náhradou za lékařem předepsané doporučení. Veškeré postupy doporučuji vždy konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem. Kontaktujte mě, zprostředkuji každému výraznou, doživotní slevu 20% nebo 35% na celou produkci Dr. Nona a jako bonus získáte podporu a osobní konzultace.

Solaris D. N. - tělové mléko (250 ml):

 • běžná cena = 1.092,- Kč
 • sleva 20% = 875,- Kč
 • sleva 35% = 710,- Kč

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA