OMEGA 3 NEJKVALITNĚJŠÍ TEST | NEKVALITNĚJŠÍ DOPLNĚK

09.01.2021
 • Proč musíš znát pravdu?
 • A proč se budeš ještě dnes zajímat o poměr omega 6 : omega 3? 

Z mého pohledu "poučené výživové poradkyně" si myslím, že profil mastných kyselin:

 • by měl být proplácený zdravotní pojišťovnou!
 • by měl být součástí každé preventivní prohlídky,
 • ale i dalšího specializovaného vyšetření.

HODNĚ BYCHOM SI TÍM VŠICHNI POMOHLI!

Už jen to, že člověk okamžitě dostane obraz, jak na tom ve skutečnosti je, jak se stravuje a jak moc je důležitá suplementace Omega-3 nenasycených mastných kyselin. 

Kdybych před lety nezačala sama cíleně a pravidelně užívat doplňky stravy s rybím olejem a nesrovnala si tak poměr Omega-6:3 nikdy bych nemohla být v takové kondici jako dnes! 

Zajímá mě, jakou máš ty zkušenost s testem na profil mastných kyselin. Víš vůbec, že se něco takového dá testovat?

Z posledního testování klientů v mé poradně, kteří byli přesvědčeni o svém vyváženém jídelníčku byl výsledek poměru omega 6:3 naprosto fatální: 46:1 a 17:1, 39:1 a 26:1. To je co? 

Naše DNA bylo naprogramováno na poměr 1:1, ale v současnosti je poměr okolo (25)20:1 . Podle WHO by pro srdce měl být zdravý poměr menší než 5:1. Vědecké výzkumy doporučují poměr 3:1

Poslední vědecké výzkumy ukazují, že pokud chceme být zdraví, je nezbytné preventivně bránit vzniku chronických zánětů v těle. Toho se dá účinně dosáhnout mimo jiné i tím, že zajistíš v těle vyrovnaný poměr nenasycených mastných kyselin Omega-6 a Omega-3. Více o tématu se dozvíš z přednášek prof. Paula Claytona, PhD. (Oxford university) video1 a video2 (heslo: video2019). 

Už je ti to jasné? Chápeš, proč doporučuji lidem, na kterých mi záleží, srovnat si poměr Omega-6:3? Pokud ne, a zajímá tě více informací, nahlédni se mnou do prvního dílu o důležitosti Omega zde

A nebo si rovnou udělej svůj vlastní přehled o rovnováze Omega-6:3 s pomocí BalanceTestu zde:

 • Snadno proveditelný domácí test pomocí suché kapky krve.
 • Měří množství 11 mastných kyselin v krvi.
 • Poskytuje údaje o rovnováze omega-6:3.
 • Dozvíš se jak tvé buňky vstřebávají živiny (propustnost buněčné membrány).

Při dlouhodobém užívání čehokoliv je důležité vědět, že do sebe nedostáváš nic toxického. Obzvláště produkty z moře jsou při dnešním znečištění velmi rizikové (těžké kovy, rtuť aj.). Znáš jinou společnost, která ti ukáže nezávislé výsledky testů?

Test je analyzován nezávislou a GMP certifikovanou laboratoří. GMP certifikace služby Vitas znamená, že jsou v jejím rámci dodržovány osvědčené výrobní postupy. Jedná se o smluvní laboratoř, která se zaměřuje na chemickou analýzu, má 25 let zkušeností a poskytuje vysoce kvalitní chromatografické analýzy založené na špičkových znalostech a technologii. 

K zakoupenému krevnímu testu BalanceTest je přiloženo identifikační číslo, které uvidíš pouze ty. Chceš test za zvýhodněnou cenu? Kontaktuj mne zde

Mrkni na video. Je o tom, co vše se v Balancetestu dozvíš. A v čem je jiný než ostatní komerční testy. Nenech se už klamat, nepodléhej marketingovým propagandám. 

BALANCE TEST | ZINZINO

Test je analyzován nezávislou a GMP certifikovanou laboratoří. GMP certifikace služby Vitas znamená, že jsou v jejím rámci dodržovány osvědčené výrobní postupy. Jedná se o smluvní laboratoř, která se zaměřuje na chemickou analýzu, má 25 let zkušeností a poskytuje vysoce kvalitní chromatografické analýzy založené na špičkových znalostech a technologii.

K zakoupenému krevnímu testu BalanceTest je přiloženo identifikační číslo, které uvidíš pouze ty. 

ZINZINO | ZÁZRAK NEBO VĚDA?

Chlapec s těžkou DMO a ADHD a vývoj jeho stavu při podávání BalanceOilu. 

Netřeba dalšího komentáře. Tento výsledek je ale natolik dobrý, byla by škoda neaplikovat u každého z nás.

Kazuistika, jedna z mnoha, kterou jsme viděla po olejích Zinzino. Žádná zaslepená studie, ale skutečný příběh. 

A možná by tě mohl zajímat i ten můj výsledek BalanceTestu a další zdravotní dopad na mé tělo i duši. No tak se podrž. Toto byl můj obličej.

Po pravidelném užívání BalanceOil a produktů z Mrtvého moře Dr. Nona můj celoživotní problém s periorální dermatitidou vymizel. Znáš mě, zázraky na počkání neslibuji, ale Zinzino v kombinaci s Mrtvým mořem je instantní kouzlo. Pokožka se zklidní a přestane zlobit! A ještě k tomu se vyživí. "Win win".

Sama jsem řadu let užívala kapsle s Omega-3, kde bohužel nikdy nebyla dostatečně vysoká dávka EPA a DHA (v kapslích ani nemůže být). Proto jsem musela denně zobat i několik tobolek rybího oleje a to se odrazilo na ceně. Vím, že za kvalitu se platí. Až užívání BalanceOil a BalanceTest mi otevřel oči: "Zdeni, tvé Omega trojky nefungují, jak bys potřebovala." Můj cíl je být zdravá a dostat se na poměr 1:1! Proto jsem se rozhodla pro Zinzino. Výsledkem je, že po několika měsících užívání BalanceOil a zlepšení zdravotního stavu natolik (nejen u sebe) jsem zkrátka musela dospět k tomuto definitivnímu rozhodnutí!

ZÁKLAD A KAŽDODENNÍ RUTINA

Suplementace Omega-3 s polyfenoly a vitamínem D. To je v dnešní uspěchané a moderní době nezbytnost! Je to velmi jednoduchá rovnice, kterou musíš pochopit. A pokud nepochopíš, poneseš si následky. 

PROČ ZINZINO?

Protože není na trhu nic lepšího. BalanceOil+ je zcela přírodní potravinový doplněk zajišťující rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. Je bohatý na olivové polyfenoly, mastnou kyselinu omega-3 a vitamín D3. Bezpečným způsobem reguluje a zachovává hladiny kyselin EPA + DHA i vyvážený poměr kyselin omega-6 a omega-3 v těle, přičemž zároveň chrání buňky před oxidací.

Obsahuje prvotřídní směs olejů získávaných z volně žijících drobných ryb a extra panenský olej z ručně sklizených oliv. 

ZINZINO | BALANCE OIL | Obsahuje prvotřídní směs olejů získávaných z volně žijících drobných ryb a extra panenský olej z ručně sklizených oliv.
ZINZINO | BALANCE OIL | Obsahuje prvotřídní směs olejů získávaných z volně žijících drobných ryb a extra panenský olej z ručně sklizených oliv.

PROČ BALANCEOIL?

 • Kvalitní čistý rybí tuk.
 • Velmi vysoký obsah omega 3.
 • Vysoká oxidační stabilita omega 3 a díky tomu vyšší využitelnost v těle.
 • Polyfenolické látky které chrání olej proti oxidaci. Silnější a trvanlivější antioxidanty než samotný vitamín E (bohužel i dražší způsob). 
 • Olej z nezralých oliv. 
 • Přidaný vit. D3.
 • Příjemná chuť. Zbaven typického nepříjemného zápachu. 
 • Přesné dávkování podle váhy.
 • Různé varianty (veganská verze, v tobolkách, rozpustná ve vodě, vhodná i pro jedince, kteří mají potíže s trávením a absorbcí tuků.
 • Olej prý není jen rybím olejem, ale obsahuje i celou řadu dalších cenných látek z celých ryb. Dr. Clayton zmiňuje jakési chaperonové molekuly z rybích tkání, které napomáhají transportu mastných kyselin.

PROČ POLYFENOLY?

Polyfenoly jsou mikronutrienty, které jsou známé pro svou schopnost snižovat oxidaci buněk a buněčných membrán. Průmysl s Omega-3 bohužel tento důležitý fakt zatím IGNORUJE. To znamená, že ZCELA OPOMÍJÍ POLYFENOLY, kdežto BalanceOil |Zinzino| kombinuje Omega 3 té nejvyšší kvality s nejsilnějším zdrojem polyfenolů s olejem z nedozrálých oliv a navíc s tak moc nepostradatelným D slunečním vitamínem.

Účinné látky v doplňcích stravy od Zinzino společně působí ve vzájemné synergii.  

Tyto výroky nebyly hodnoceny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Účelem tohoto produktu není diagnostikovat, ošetřovat, léčit nebo předcházet nemocem.

Předplať si naše sady Premier a využívej exkluzivní slevy napříč produktovou nabídkou zde!

Odběr 2 kusů olejů každé 2 měsíce. Celkem min. 8 kusů. Když sem se přesvědčila, že firma a výrobky jsou opravdu spolehlivé, přešla jsem sama na automatické platby kartou.

Kdo by si v dnešní době nechtěl přečíst nějaký příběh s dobrým koncem? 

S testy od Zinzina mám vlastní zkušenost. Myslela jsem si jak se zdravě stravuji, jak jím ryby apod.. Výsledek testu mne překvapil. Měla jsem hodnotu 32,6 : 1 - tedy cca 10x vyšší hodnotu Omega-6 MK než je doporučeny průměr 3:1. Začala jsem proto okamžitě s kvalitní suplementací Omega-3 (BalanceOil od Zinzina) a po 4 měsících jsem byla na poměru 4:1! Po fyzické stránce musím říct, že jsem cítila z počátku příval energie do žil, odpadla únava. Celkově se zlepšilo vypadávaní vlasů, lámání nehtů, suchost pokožky (byla jsem v té době po porodu) a hlavně jsem nebyla už přes 2 roky vůbec nemocná! Shrnu to: Zdeni, je skvělé, že děláš osvětu a že o Omega-3 píšeš. Pokud nějaké vitamíny a doplňky užívat, tak Omega-3 je fakt zaklad. Výrobky od Zinzina jsou za mě TOP. 

Kristýna Kaskounová

Když jsem loni pochopila význam omega 3 pro zdraví a především pro prevenci všech civilizačních nemocí, neváhala jsem s užíváním BalanceOil, přestože jsem se cítila zdravotně velmi dobře.

V prvním testu jsem měla poměr 5,2:1, což byl skvělý výsledek, ale podrobná čísla z testu ukazovala, že mi chybí 63% EPA a 25% DHA. 

Po 5 měsících užívání mě velmi překvapilo, že se mi vstřebala cysta v prsu, o které jsem věděla už přes 3 roky. 

BalanceOil je pro mě nezbytnost a užíváme ho celá rodina.

Zuzana Dvořáková

CHCEŠ MĚ KONTAKTOVAT?