léčivá a živá síla Mrtvého moře v pohodlí domova

OBCHOD DR. NONA

Srdečně Vás zvu do světa produktů

MÁTE PROBLÉM, POTŘEBUJETE PORADIT, JAKÝ PRODUKT, NEBO KÚRA JE TU PRO VÁS? CHCETE DOŽIVOTNÍ SLEVU?

PRODUKTY DR. NONA

Kategorie

Aktuální ceník produktů Dr. Nona (CZ, Eur)

MRTVÉ MOŘE NA DOSAH RUKY

Produkty Dr. Nona mají vysokou vstřebatelnost a stravitelnost. Umístění zdraví prospěšných látek do mikrokapsle umožnilo najít pohodlný způsob dodání potřebných látek do organismu člověka.

Kapsle jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí nebo jejich odvozenin. Produkty Dr. Nona nejsou v žádném případě toxické, obsahují vitamíny a antioxidanty a působí nejen na poškozené orgány, ale také na organismus jako celek.

Biologicky aktivní kosmetika je vyrobena na bázi přírodních látek. Produkty je možno i jíst.

Dermokosmetické přípravky a vůně umocňují efekt doplňků stravy.

Produkty společnosti Dr. Nona nejsou náhradou za lékařem předepsané preparáty (!). Jde o alternativní cestu, doplňující rady lékaře a preventivní doporučení, zvláště pro dětský organismus, který je citlivější vůči chemickým medikamentům a negativním účinkům antibiotik. Konkrétní dávkování se ve většině případů stanovuje s přihlédnutím na individuální zvláštnosti organismu.

Produkty Dr. Nona dovolují provádět kúru balneoterapie v domácích podmínkách. Je to levnější varianta a tělo není vystaveno extrémnímu klimatu, jaké v oblasti Mrtvého moře panuje.

Ve složení usazenin Mrtvého moře jsou přítomné lipidy, lecitin, metalo-proteiny, leptidy, fermenty, aminokyseliny a jiné látky. Jedná se o látky a přírodní bohatství, které je efektivní pomocí pro každého.

Nehovoříme o všeléku a dokonce ani o léčení. Jednoduše je to něco, co je naprosto nezbytené pro nastartování přirozených obranných schopností organismu. Vitamíny, minerály a antioxidanty, které poméhají chránit naše zdraví. Produkce Dr. Nona je to nejlepší, co se dnes na celosvětovém trhu nabízí!

Zdraví a krása musí vycházet zevnitř.

Na každém produktu je uveden vzorec.

První označení znamená "přínos produktu":
A = anti-aging (proti stárnutí)
N = vyživuje
H= uzdravuje
R = omlazuje
F = vůně
C = čistí
S = doplňky stravy

Další označení:

H = Halokomplex
x = přírodní

CHCI DOŽIVOTNÍ SLEVU 20% - 35%

bez závazků a další VÝHODY ČLENSTVÍ

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět.

SPONZOR: Zdeňka Řepová, identifikační číslo: 484410