HYDRATOVANÁ POKOŽKA JE ZDRAVÁ

11.02.2021
"Krása je zdravá a vychází zevnitř."
"Krása je zdravá a vychází zevnitř."
  • Cítíš to napětí, svědění, zarudnutí?
  • Tvoří se ti na pleti všelijaké puchýřky, suchá a drsná místa? 

To je přesně ten okamžik, kdy se stává tvá pokožka vstupní branou pro různé infekce a škodlivé látky. Proto nesmíš nikdy zapomínat na bezchybnou péči o sama sebe a dostatečnou hydrataci:

Pitný režim pro organismus, ale i přísun tekutin a živin pro tvou pokožku je alfou omegou zdraví a krásy. 

S dehydratací se setkávám velmi často, bez ohledu na typ pleti, protože nedostatkem vody v pokožce trpí suchá pleť, mastná i smíšená stejně.  

Pokožka je odrazem tvého vnitřního a vnějšího světa. I když budeš používat ty nejluxusnější krémy, ale nebudeš dostatečně svou pokožku hydratovat, nebudeš dobře jíst, spát a zvládat stres, pleť ti bohužel žádný krém za desítky tisíc nezachrání. Funguje to i naopak, můžeš mít dokonalý život a životní styl, ale tvá péče o pokožku bude špatná, uškodíš jí. 

Do jaké míry tě ovlivní výběr kosmetiky? Z mého pohledu je vždy velmi důležité u všeho celostní přístup, kdy zapojíš svůj zdravý selský rozum a propojíš prastaré ověřené metody s nejnovějším výzkumem, osobní zkušeností a intuicí. 

Vytvoř si pozitivní vztah ke svému tělu, pleti a funkční kosmetice. U výrobků, které používáš, by tě měla zajímat komplexnost značky, filozofie, proces výroby, know-how, certifikáty, obsah účinných látek, vstřebatelnost, odsuneš na druhou kolej parabeny a zbytečnou chemii. Ne všechno, co se dnes prezentuje jako přírodní, má odpovídající čisté složení a hlavně účinnost, pozor na to.  

Možná se budeš divit, jaké problémy ti odpadnou, když se začneš o svou pokožku dobře starat a hydratovat ji.

Dobře hydratovaná pokožka správně funguje, rychleji se hojí, je zdravější. Pokud už trpíš nějakými kožními problémy, víš, jak je pravidelné promašťování a hydratace důležitá. Já používám koloidní komplex minerálů ze Solí Dr. Nona a pravidelné koupele v Solích Mrtvého moře Dr. Nona, které mimo jiného obsahují vysoký obsah iontů sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku a bromu. Složením těchto mikroelementů je voda Mrtvého moře identická s lymfou a krví lidského organismu.

Naučím tě, jak péči o pokožku celého těla zdokonalit a dodat kůži opravdu nadstandardní péči, protože tvá pokožka má nárok na přísun látek potřebných pro zdravé fungování celého organismu. Probíhají v ní důležité fyziologické a biochemické procesy, které doplňují a zčásti nahrazují funkce některých vnitřních orgánů.

Pokožka se účastní dýchání, regulace tepla i látkové výměny a především pomáhá odstraňovat z lidského těla škodlivé látky. Je jen na tobě, podpořit všechny tyto funkce. 

Po několik tisíciletí lidé využívají pro ošetřování pokožky esenciální oleje, výtažky z bylin a koupele v mořské soli. Mořská sůl zmírňuje únavu, zvyšuje tělesnou vitalitu a zklidňuje nervovou soustavu. Díky novým výzkumným metodám se aromaterapie vrací v modernější a účinnější podobě a mé oblíbené produkty společnosti Dr. Nona jsou toho dokonalým příkladem. Produkty Dr. Nona působí nejen LOKÁLNĚ, ale pozitivně ovlivňují chod CELÉHO ORGANISMU. 

Legendární Mrtvé moře dnes ještě více než v minulosti udivuje svými neobyčejnými vlastnostmi a neuvěřitelně pomáhá s nejrůznějšími chorobami. Zkus si zažít produkci Dr. Nona na vlastní kůži a dojdi k vlastním objevům. Vše pochopíš, když si sama vyzkoušíš minerální soli Mrtvého moře

Nařeď si roztok z kvartetu Solí Dr. Nona do obyčejného rozprašovače a pravidelně hydratuj svou pokožku, uvidíš, co se stane. Použij rozprašovač po sprchování, před použitím hydratačního krému, makeupu, v létě na osvěžení a k přirozené mineralizaci pokožky. Účinky budeš násobit, když použiješ: Solaris tělové mléko, Dynamický hydratační krém a další výrobky z kosmetické řady Dr. Nona. 

Voda Mrtvého moře se hodně liší od jiné mořské vody na naší planetě. Obsahuje všechny mikroprvky a minerály, potřebné pro člověka (21 přírodních minerálů). Kromě toho soli a bahna Mrtvého moře, představené v produkci Dr. Nona, obsahují vysoce kvalitní extrakty ve formě esencí a silic z léčivých rostlin, které mají několik certifikátů čistoty.  

Po každé koupeli a sprše, po aplikaci solného roztoku z Mrtvého moře celé své tělo nakrémuj. Uzamkneš v pleti vlhkost a zabráníš jejímu dalšímu vysušování. Problematická místa si namaž ještě minimálně jednou před spaním.  

Pokožku tvoří asi 1,6 bilionů buněk, které potřebují vodu, aby mohli plnit své funkce. Když pokožce chybí dostatek vody, kožní buňky jednoduše vysychají a odumírají rychleji.

Nejdůležitější předpoklad pro udržení krásné a zdravé pleti je tedy její výživa a hydratace. Jak uvnitř tak navenek.

Kosmetika znamená "umění zkrášlit se". Používání kvalitních vod, krémů, pleťového mléka, tonizujících přípravků, balzámů je zásadní pro zdravou činnost tvé pokožky. KOSMETIKA DR. NONA získává díky Halo-komplexu™ velmi prospěšné vlastnosti. Nečekej na zázraky a probuď ve svém domově živou sílu Mrtvého moře!