MRTVÉ MOŘE JE SKUTEČNÝ ZÁZRAK PŘÍRODY

20.12.2019
Léčebný účinek je podmíněn unikatním složením jeho solí. Na naší planetě neexistuje většího přírodního zdroje minerálů než Mrtvé moře.
Léčebný účinek je podmíněn unikatním složením jeho solí. Na naší planetě neexistuje většího přírodního zdroje minerálů než Mrtvé moře.
účinky a složení soli z Mrtvého moře
účinky a složení soli z Mrtvého moře

V hebrejštině se Mrtvé moře nazývá "Jam Hamelach", což v překladu znamená "MOŘE SOLI". 

SOLI A BAHNA MRTVÉHO MOŘE JSOU NAZÝVANÉ: 

  • "SVATÉ DARY ZE SVATÝCH MÍST"

Od pradávna na území Izraele a Jordánska vládne jedinečná a tajuplná atmosféra. Šíří se odtud neuvěřitelné legendy a příběhy uzdravení. Legendární Mrtvé moře dnes ještě více než v minulosti udivuje svými neobyčejnými vlastnostmi a neuvěřitelně pomáhá s nejrůznějšími chorobami.

  • ZA DOB EGYPTSKÉ PANOVNICE KLEOPATRY PLATILA SŮL ZA PRAMEN MLÁDÍ.
  • HIPPOKRATES (NEJZNÁMĚJŠÍ LÉKAŘ), DOPORUČOVAL SLANOU VODU K LÉČBĚ VŠECH RAN.
  • MRTVÉ MOŘE JE PRÁVEM POVAŽOVÁNO ZA NEJSTARŠÍ A NEJVĚTŠÍ PŘÍRODNÍ LÁZNĚ NA CELÉM SVĚTĚ. 

  • OZNAČENÍ "SPA" POCHÁZÍ Z LATINSKÉHO SANUS PER ACQUAM A ZNAMENÁ "LÉČIT SKRZE VODU". 

Jak si to obyčejný člověk má vysvětlit? 

Vše pochopíte, když se sami ponoříte do léčivých vod Mrtvého moře. Teorii vkládám do tohoto článku, praxe a osobní zkušenost je bohužel nepřenosná. Pokud chcete, můžete mít také své vlastní Mrtvé moře v pohodlí domova

obsah iontů a minerálů ve vodách různých zdrojů (mg/l)

MRTVÉ MOŘE

Na+             39 158

K+                7 956

Mg++         45 345

CL-          227 545

Br-              5 360

Minerály 343 202

ATLANTICKÝ OCEÁN

Na+         10 770

K+                399

Mg++        1 290

CL-         19 354

Br-                67

Minerály 35 004

JORDÁN

Na+          224

K+              32

Mg++         95

CL-           762

Br-                9

Minerály 1 529

Mrtvé moře je velmi bohatým zdrojem minerálů a stopových prvků.

Mrtvé moře se nalézá v jihozápadní Asii, na hranicích Izraele a Jordánska v syrsko-africkém zlomu tektonického pásu.

Po tisíce let naplňovaly Mrtvé moře termální prameny. Pouštní klima způsobuje, že se voda Mrtvého moře vypařuje, minerály se usazují a hromadí, a proto je koncentrace minerálních látek v Mrtvém moři desetkrát vyšší, než v jiných mořích a oceánech.

  • Unikátní jev přírody, voda maximálně nasycená solí, mikroprvky a ohromující zásoba bahna v kombinaci se suchým a horkým klimatem.
  • Obsah draslíku (K) v Mrtvém moři je 20-krát vyšší než v Atlantickém oceánu, 
  • obsah hořčíku je (Mg) 35 krát vyšší, 
  • obsah vápníku (Ca) 42 krát vyšší, 
  • obsah bromu (Br) až 80 krát vyšší.
  • Z hlediska složení je v jiných mořských vodách z celkového obsahu solí 77% chloridu sodného.  

Složení solí Mrtvého moře se liší od ostatních solí naší planety. Teplota vody se pohybuje v rozmezí od 19 °C v únoru do cca 31 °C v srpnu. Mrtvé moře, na první pohled bez života, je nejbohatším zdrojem léčivých látek, které se používaly již od pradávna. 

Mrtvé moře neodtéká, správně by se tedy mělo nazývat spíše slaným jezerem.

  • Jeho rozloha je 1050 km2 ,
  • jeho délka 76 km,
  • šířka 17 km,
  • hloubka dosahuje až 365 m.
  • Povrch leží 392 m pod hladinou moře
  • a jeho dno dalších 398 m pod hladinou světového oceánu.

BLAHODÁRNÝ ZÁZRAK Z MOŘE aneb v Mrtvém moři je ŽIVOT!

Je těžké uvěřit, že v podmínkách s tak vysokou koncentrací soli může existovat něco živého. Ano, Mrtvé moře je překvapivě živé. ŽIJÍ zde jednobuněčné řasy prokaryoty, které jsou nejstaršími žijícími buňkami na Zemi.

NAZÝVAJÍ SE ARCHEBAKTERIE

V Mrtvém moři nalezené Archebakterie mají velmi neobvyklé a unikátní vlastnosti. Přežívají v extrémně slané mořské vodě, což dokazuje jejich vysokou odolnost vůči nehostinným podmínkám vnějšího prostředí. 

ARCHEBAKTERIE jsou původci zrodu všeho živého na planetě. 

V průběhu své existence Archebakterie zůstaly v neměnném původním stavu, ve kterém se nacházely mnoho tisíciletí. To znamená, že Archebakterie jsou nosiči DNK informace. V jejich genetickém aparátu je založena informace o způsobu přežití a zachování sebe samých jako druhu.

GENETICKÉ ÚSTROJÍ ARCHEBAKTERIÍ DISPONUJE MOHUTNOU ŽIVOTNÍ ENERGIÍ A CHRÁNÍ INFORMACE NASBÍRANÉ V BOJI O PŘEŽITÍ.

Vědci laboratoře Kliniky "Lenom", pod vedením Dr. Nony Kuchiny a na základě mnohaletého výzkumu objevili mechanismus působení Archebakterií, které se nachází v Mrtvém moři. Archebakterie působí jako kmenové buňky. Jsou nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních substancí, nositelé energie a informací, které se předávají na buněčné úrovni.

Deriváty Archebakterií, obsažené v Halo Complexu™, jsou bohatým zdrojem bílkovin, aminokyselin a antioxidantů. Kosmetika a potravinové doplňky značky "Dr. Nona" nabízí jedinečné spojení životodárné síly Archebakterie, blahodárného působení léčivých bylin a minerálů Mrtvého moře. Toto unikátní složení napomáhá regeneraci organismu, zpomaluje proces stárnutí, chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a obnovuje vitalitu a energii.

V současnosti značka "Dr. Nona" nabízí více, než 50 produktů, které všechny obsahují Halo Complex™ a minerály Mrtvého moře.

Když se Halo Complex™ s Archeou dostane do krevního řečiště, výrazně zvýší buněčnou imunitu na genetické úrovni. S garancí je potvrzeno, že se následně mobilizují všechny obranné síly organismu a nastává rychlejší obnova životních sil (lidí, zvířat..).

MRTVÉ MOŘE

VODA MRTVÉHO MOŘE
  • MOŘSKÁ VODA POMŮŽE K LEPŠÍMU ZDRAVÍ, KRÁSE A UVOLNĚNÍ

MOŘE V POHODLÍ DOMOVA
  • SÍLU A ÚČINNOST MRTVÉHO MOŘE VŠAK NEMUSÍME VYUŽÍVAT POUZE NA DOVOLENÉ.

PRODUKCE DR. NONA
  • NE každý má možnost vycestovat do Izraele k Mrtvému moři, ale KAŽDÝ má možnost pořídit si produkty Dr. Nona

Už Hippokratés proklamoval léčivé účinky moře, stejně tak i pozdější filozofové a lékaři mořskou vodu doporučovali a to dokonce též K PITÍ. Kdo by se nechtěl ponořit do vod Mrtvého moře vyřešit si tak mnoho problémů. Pravidelně a preventivně si dopřávat jedinečné složení minerálů (makro i mikroprvky), obsažených v soli Mrtvého moře. A navíc si tak přirozeně a přírodní cestou pomoci.

Voda Mrtvého moře působí proti alergiím, lupence, zlepšuje krevní obraz, látkovou výměnu, uklidňuje nervovou soustavu, vyživuje pokožku a podporuje její elasticitu. Kloktání ústní vody s vodou a solí Mrtvého moře chrání před nachlazením a bolestmi v krku. Bahno Mrtvého moře napomáhá hojení ran, vyživuje vlasové kořínky a snižuje výskyt lupů. Dále regeneruje pleť , podporuje její pružnost a vyhlazuje vrásky. Zklidňuje při migrénách a bolestech hlavy. Aplikace bahenního zábalu na záda a klouby se osvědčila při artritidě, zánětu kostí a nervů, při revmatismu, stresu i nespavosti atd..

Voda Mrtvého moře se hodně liší od jiné mořské vody na naší planetě. Obsahuje všechny mikroprvky a minerály, potřebné pro člověka (21 přírodních minerálů). Kromě toho soli a bahna Mrtvého moře, představené v produkci Dr. Nona, obsahují vysoce kvalitní extrakty ve formě esencí a silic z léčivých rostlin, které mají čtyři certifikáty čistoty. 

Je známo, že i přes světově uznávanou hojivou sílu Mrtvého moře, se v něm nikdo nekoupe: být ve vodě déle než 10 minut se nedoporučuje kvůli nebezpečí chemických spálenin, protože vysoká koncentrace solí podmiňuje silně zásadité prostředí moře (činí 9,9). Vysoce kvalitní éterické oleje, používané v produkci Dr. Nona, mají pH 3. Přidáním silic do bahna a solí (know-how Dr. Nona) se vytváří jedinečná kombinace, která má stejný faktor pH jako lidská pokožka (pH 5,5). Přitom není třeba používat nadměrné množství konzervantů, přesto jsou veškeré pozitivní účinky Mrtvého moře a aroma-terapeutických olejů zachovány. 

Tato kombinace nese název Halo-Komplex na základě archebakterií. Samotná sůl a bahno jsou sice stabilní, ale nejsou dostatečně efektivní při vstřebávání do pokožky a oleje se sice dobře vstřebávají, ale jsou prchavé. Preparáty na základě Halo-komplexu se dobře vstřebávají do pokožky a přitom jsou stabilní. 

Díky vyváženému složení se přes kůži dostávají do krevního oběhu, a tam pozitivně působí na buňky, čistí je a regenerují. Účinnost produktů Dr. Nona je velmi vysoká - činí 75 - 95%. Pro srovnání: známé francouzské značky, které také využívají minerály Mrtvého moře, mají účinnost produktů cca 25% a přitom jsou jedny z předních v kosmetickém průmyslu. 

Vysoká účinnost zabezpečuje také úspornost, jelikož dosažení odpovídajících výsledků vyžaduje menší spotřebu produktu. 

Halo-komplex na základě archebakterií pomáhá chránit buňku od škodlivého působení volných radikálů a jiných toxických látek. Dr. Nona vyvinula produkty nové generace. Unikátní složení spouští v těle procesy tzv. autotrofického systému (ATS), který dovoluje uskutečňovat syntézu nových bílkovinových molekul na základě vlastních mikromolekulárních fragmentů a znovu využívat již hotové buněčné struktury. Tak máme možnost snížit spotřebu vlastních rezerv organismu pro dosažení kladného výsledku. 

MRTVÉ MOŘE má skutečně vysoký obsah iontů sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, vápníku i bromu. Složením těchto mikroelementů je voda Mrtvého moře téměř identická s LYMFOU A KRVÍ LIDSKÉHO ORGANISMU. Zjednodušeně se dá říci, že naše krev je mořská voda + hemoglobin. 

Nedivme se tedy, že každý v sobě máme své malé vnitřní moře. 

Koupe se v něm embryo "PLODOVÁ VODA", rozpoznáváme ho v slzách, potu, spermatu, nosních a ostatních vnitřních sekretech.

Pokud tekutina každé naší buňky má podobnou charakteristiku mořské vody a naše tělo je tvořeno vodou. Můžeme pomocí vzácných produktů Dr. Nona, které jsou aplikované na tělo rozmanitými formami, procedurami, podpořit tělo na všech úrovních.

V zájmu prevence můžeme cestu k Mrtvého moři doporučit každému člověku. Pokud je pro Vás tato pouť za zdravím z různých důvodu nedostupná, existuje znamenité východisko! Koupele a ozdravné účinky Mrtvého moře si můžete dopřát v domácích podmínkách. 

Buňky mají svou paměť a dokáží si s pomocí Archeabakterie lépe vzpomenout na normální fungování organismu. Při použití preparátů Dr. Nona je důležité vědět, že v lidském organismu, jsou vždy dosud nevyžádané rezervy, určené pro zachování a obnovení narušené rovnováhy. Racionální použití preparátů dává možnost obnovit ztracenou čilost a schopnost odolávat nemocem. S pomocí Archebakterie můžeme dodat organismu unikátním způsobem výživu na buněčné úrovni.

Archeabakterie proniká do oběhu krve, produkuje energetiku blízkou energetice buněk a současně jim dodává kladný energetický náboj. V důsledku těchto procesů se probouzí zdravé buňky (schopné seberegulace a biostimulace). Pro poškozené buňky jsou to vynikající podmínky k obnovení obranných sil, tj. zvýšení imunity na genetické úrovni. ARCHEBAKTERIE nejsou v žádném případě patogenní a jsou velmi přátelské vůči lidskému organismu. 

PROČ DR. NONA (a ne jiné výrobky z Mrtvého moře)?

Ctí přírodní zákony, principy, etiku, čistotu, účinnost, komplexnost, jedinečnost. Produkce Dr. Nona NENÍ TESTOVÁNA NA ZVÍŘATECH A ZÁROVEŇ JE VELMI PŘÁTELSKÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A NAŠEMU ORGANISMU, kde působí na buněčné úrovni.

Originalita a vysoká kvalita produkce Dr. Nona je opakovaně potvrzována certifikací GMP a ISO 9001:2015. Pod kvalitou je osobně podepsána paní Dr. Nonna Kuchina. Získání certifikátu GMP je ve světovém měřítku vzácností. Svědčí nejen o vysoké kvalitě a čistotě, ale i pravdivosti, kdy společnosti musejí na etiketu svých výrobků uvádět celé, pravdivé složení produktu. Mnoho společností takto nefunguje a dochází ke klamání spotřebitele. 

Firma "Dr. Nona International, Ltd." byla založena v Izraeli v roce 1994 při klinice "Lenom". Za jejím založením stojí Dr. Nona Kuchina, absolventka Lékařského Institutu v Minsku a její manžel Michail Shneerson. Firma má svá Oficiální zastoupení již ve více, než dvaceti zemích světa. 

Doktorka Nonna Kuchina, lékařka, vědkyně, nominovaná na Nobelovu cenu, vlastní 2 kliniky, desítky patentů, je autorkou přes 40 vědeckých prací, o kterých se učí studenti na vysokých školách po celém světě, vlastní výrobou unikátních patentovaných produktů Dr. Nona.  

Ve chvílích, kdy přináším radost ostatním lidem, jsem doopravdy spokojená. Když někomu představím Dr. Nonu a on se rozhodne produkci na vlastní kůži vyzkoušet. Předávám poselství, naději a jiskru člověku, aby mohl dělat ve svém životě cokoliv, co ho bude dělat spokojeným a šťastným. 

Ženy, muži, kteří užívají výrobky Dr. Nona v každodenní péči, získají viditelné, dlouhodobé výsledky a zlepšení kvality života obecně. Klienti zaznamenávají zvláštní zájem o život a zvýšené libido. Změnu kvality a textury pokožky. Viditelné zlepšení kvality vlasů. Normalizaci hmotnosti. Stabilní psycho-emocionální stav aj..

ŘÍKÁ SE, ŽE POBYT U MOŘE NELZE NIČÍM NAHRADIT. NENÍ TOMU TAK, PROTOŽE S DR. NONA MÁME KOUSEK SVÉHO MOŘE VE SVÝCH DOMOVECH.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA