Celostní výživové poradenství

Ukážu ti cestu ke zdravému, krásnému tělu, ve kterém se budeš cítit spokojeně

Zabývám se individuálním a celostním přístupem, psychosomatikou a dlouhodobou udržitelností, která je alfou omegou úspěchu každého výživového poradce.
Zabývám se individuálním a celostním přístupem, psychosomatikou a dlouhodobou udržitelností, která je alfou omegou úspěchu každého výživového poradce.

Potřebuješ jednoduché, užitečné a snadno uchopitelné informace, jež ti pomohou se alespoň trochu vyznat v dnešním přeinformovaném světě výživy a radách nejrůznějších guru, se kterými se v posledních letech roztrhl pytel!

Výživa je obor, který je založen na neustále se vyvíjejících vědeckých poznatcích. Pokud ti někdo tvrdí, že si je něčím na 100% jistý, ber to s velkou rezervou. V tomto oboru je nutné se neustále vzdělávat. 

Sama se ráda opírám o vědu a fakta, ale na druhou stranu je mi více sympatické soustředit se na nalezení rovnováhy a příčin. Zabývám se individuálním a celostním přístupem, psychosomatikou a dlouhodobou udržitelností, která je alfou omegou úspěchu každého výživového poradce.

Zatímco ztrácíš svůj čas váháním a odkládáním, život ti utíká

 • MOTÁŠ SE V ZAČAROVANÉM KRUHU A NEMŮŽEŠ Z NĚJ VYKROČIT?
 • ZLOBÍŠ SE SAMA NA SEBE A NEMÁŠ SE RÁDA?
 • JSI NEŠŤASTNÁ VE SVÉM TĚLE A NEVÍŠ JAK DÁL? 
 • POTŘEBUJEŠ ZHUBNOUT A NEBO PŘIBRAT? 
 • NEMÁŠ DOSTATEČNĚ PEVNOU VŮLI?
 • CHYBÍ TI DISCIPLÍNA A ODHODLÁNÍ? 

Každá změna si žádá pořádnou odvahu a disciplínu. Ukážu ti ten nejkomplexnější návod na to, jak pracovat na změnách a novém životním stylu, který bude vyhovovat přesně tvým potřebám a individualitě.

K cíli nikdy nevede jen jedna cesta. Proto nepropaguji jeden konkrétní výživový směr, vedu klienty k vědomému stravování, porozumění hlavním principům a souvislostem, nalezení vlastní individuality a k převzetí odpovědnosti do vlastních rukou. 

Pozorně naslouchám svým klientům a mezi řádky odkrývám příčiny problémů. Praktikuji celostní přístup, který využívá vědecké poznatky o biochemii, imunologii, výživě, stresu, psychosomatice apod. (!) Nejsem lékař a konzultace nikdy nemohou nahradit žádné lékařské vyšetření. 

Jen ty sama jsi schopná zjednat nápravu, nevíš jak na to? Co tedy dělat, když jsi na začátku, a nebo už nechceš jen přežívat, ale konečně začít žít spokojený život?

JAKÝ JE ÚKOL TVÉHO JÍDELNÍČKU?

REGENERACE ORGANISMU

VÝŽIVOVÁ HODNOTA

ZASTOUPENÍ VŠECH DŮLEŽITÝCH PRVKŮ

NEPODPORUJE PŘEDČASNÉ STÁRNUTÍ A VZNIK NEMOCÍ

DÁVÁ POCIT LEHKOSTI A ENERGIE, PROBOUZÍ SMYSLY

VYSÍLÁ SPRÁVNÉ SIGNÁLY TĚLU

Máš někde rezervy?

 • Objevují se tvém jídelníčku stále stejná jídla a především průmyslově zpracované potraviny?

 • Cvičíš intenzivně každý den nebo naopak necvičíš vůbec?

 • Zanedbáváš své tělo a zdraví a chceš to změnit? Jsi na správném místě!

CESTOU A MÝM CÍLEM JE UKÁZAT SMĚR LIDEM, KTEŘÍ HO HLEDAJÍ

KAŽDÉMU, KDO MÁ CHUŤ A ODVAHU VZÍT ŽIVOT PEVNĚ DO VLASTNÍCH RUKOU

VŠEM, KTEŘÍ SE NEBOJÍ OBJEVIT, TO CO POTŘEBUJÍ SAMI V SOBĚ 

Probereme společně a detailně tvé možnosti, najdeme komplexní řešení a a řekneme si, co vše pro tebe mohu udělat. Novým klientům nabízím 15 min. konzultaci ZDARMA. Nic tedy neriskuješ. NEPŘIKLÁNÍM SE K ŽÁDNÉMU FANATICKÉMU STYLU STRAVOVÁNÍ. ŘÍDÍM SE ZDRAVÝM SELSKÝ ROZUMEM, CITEM A MILUJI JÍDLO. NEJRADĚJI MÁM JÍDLA JEDNODUCHÁ. A TY?

V jednoduchosti je krása a zdraví

 • PREFERUJI KVALITU PŘED KVANTITOU
 • NIC NIKOMU NEZAKAZUJI A NEVNUCUJI
 • NEDRŽÍME DIETY
 • NEBOJÍME SE ŘÍCI "NE"

Povedu tě k pochopení a vědomému stravování

Přestaň držet diety, hladovět a omezovat se. Začni konečně žít a jíst vědomě, pestře, vyváženě a dej svému tělu vše, co potřebuje ke správnému fungování. Poznej se mnou své tělo |kolik máš tuku, svalů, vody|. Získané hodnoty ti umožní stanovit si konkrétní a reálné cíle. Zbav se bolestí zad, ekzému, alergií a třeba i hormonální nerovnováhy a buď konečně spokojená.

Doplňky stravy: Pozor, nikdy nepotřebuješ najednou všechny vitamíny, minerály. Nevhodně zvolenými doplňky stravy či jejich "megadávkami" si křehkou rovnováhu těla můžeš poškodit. Vitamíny a další látky doplňuj vždy dle aktuálního stavu a jen ty, které ti opravdu chybí, což nejčastěji zjistíš laboratorním vyšetřením a detailní analýzou jídelníčku. Pomohu ti s tím, chceš? 

CHCEŠ KRÁSNÉ A ZDRAVÉ TĚLO, VE KTERÉM SE BUDEŠ CÍTIT SPOKOJENĚ A ŠŤASTNĚ? 

NIKDY NENÍ POZDĚ NA ZMĚNU A ZMĚNA JE ŽIVOT!

Následuj mě,

MĚNÍM ŽIVOTY TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ BÝT SPOKOJENÍ A ZDRAVÍ!

KONTAKTUJ MĚ