ZLOST | VZTEK | ZLOBA

30.01.2021
Svou zlost, vztek a zlobu jsem se snažila potlačit, dusila jsem ji v sobě.
Svou zlost, vztek a zlobu jsem se snažila potlačit, dusila jsem ji v sobě.

Obecným a rozšířeným pravidlem je: "NEROZČILOVAT SE". Víme to všichni, ale kdo to umí v praxi? 

Já se hlásím, že se stále učím |každý den, každý okamžik|. Posun a vývoj je nádherně vidět a cítit.

Bývaly však doby, kdy jsem se totálně ztrácela. Svou zlost, vztek a zlobu jsem se snažila potlačit, dusila jsem ji v sobě. A vlastně jsem sama sebe jednu dobu krásně přiškrtila. S touto dobou souviselo domácí násilí a i mé astma. 

Jindy jsem vztek zase třeba polykala. A dovolila jsem mu proniknout dovnitř mého těla a buněk. Sama jsem si ho vpustila do celého svého systému. Když jsem spolkla vztek, rozbolel mě žaludek a nebo jsem se tak ucpala, že jsem nemohla třeba týden na toaletu. Jindy byla zase ta reakce tak rychlá, že jsem sotva doběhla. 

Neustále jsem hledala odpověď na své otázky, chtěla jsem znát diagnózu, která se ukrývá za nepříjemnými zdravotními problémy. A tak se stalo, že jsem získala od lékaře nálepku "HIT" histaminová intolerance. Stejně označkován byl časem i můj maličký syn Darek. Specialisté nad našimi problémy zlomili hůl, ale já jsem se nevzdávala. Věděla jsem, že každá nemoc je pouhou informací a nikdy nepřichází náhodou

Ohromnou roli v mém životě vždy sehrála psychosomatika a já tak s její pomocí mohla krásně odkrývat příčiny problémů. Konečně jsem také zjistila důvod, proč se celý život probírám různými vědeckými studiemi z lékařského prostředí. Studuji výživu, vnímám, jak a které potraviny ovlivňují zdraví a kvalitu života. Proč miluji alternativní postupy, přírodu, Mrtvé moře, aromaterapii, západní medicínu a vůbec žasnu nad dokonalostí lidského těla.  

Zlost, vztek, rozčilování se, zloba je jako JED, který se rozlije v těle na všech úrovních a oslabuje nás
Zlost, vztek, rozčilování se, zloba je jako JED, který se rozlije v těle na všech úrovních a oslabuje nás

Každá další reakce mého těla |hmoty| je nyní lepší a lepší. Cítím se spokojená a zdravá. Přestala jsem běhat po doktorech a vím, že mám ohromnou moc nad svým tělem a myslí vždy vítězit. 

Co si zde budeme namlouvat. Veškeré negativní emoce spouštějí tisíce problémů. Proč? 

Protože zlost, vztek, rozčilování se, zloba je jako JED, který se rozlije v těle na všech úrovních. 

POZOR (!) NEZNAMENÁ TO, ŽE ZLOST NEBO VZTEK JE ŠPATNÝ

Zloba a vztek jsou jen jedny z mnoha emocí a úžasných energií, se kterými se učíš pracovat..
Zloba a vztek jsou jen jedny z mnoha emocí a úžasných energií, se kterými se učíš pracovat..

Naopak. Je to jen jedna z mnoha emocí a úžasných energií. Kterou když jen pozoruji a sleduji, nepřikládám do ohně. Postupně uhasíná a mizí.

Nepotřebuji a už nechci vpouštět do svého těla žádný otravný jed. Ani prostřednictvím jídla ani prostřednictvím negativních emocí. Když jsem pochopila i tento velmi jednoduchý systém, vím, co se děje, odkud to vychází, kde to má své ohnisko, odkud se bolest a nemoc skutečně bere a jak funguje. 

Přestává mít svou sílu, ztrácí moc a já se méně zlobím. Přestala jsem se zlobit na sebe, děti, manžela, rodinu, práci, sousedy, řidiče, prodavačky, pošťáka, auto, mixér, atd...

Někde jsem četla, že ZLOST A ZLOBA JE VŽDY STRACH POSTAVENÝ NA HLAVU. Převezmi vládu nad svým tělem. Vše je v pořádku přesně takové jaké to je. Vždyť přece, aby se stal člověk mistrem, musejí se mu opakovat náročné životní zkoušky.

Jen ty sama jsi zodpovědná za své činy, za to co děláš, jakou energii vysíláš, jakou energii přijímáš. Mám v praxi vyzkoušeno a potvrzeno, že úzkost, nejistota a strach se stává mnohem větším hendikepem, než si dokážeš představit. Přeji dobrou chuť k životu a pokus se dnes nezlobit |na sebe, ani nikoho dalšího, ani na žádnou situaci|. Uleví se ti.

OBJEDNEJ SI