PŘÍRODNÍ PRODUKTY S OMEGA-3 | EPA, DHA| MAJÍ NEUVĚŘITELNOU MOC

12.04.2021

Všichni potřebujeme více slunce, úsměvu a dobré nálady. Představ si, že Omega-3 nenasycené mastné kyseliny mohou pozitivně ovlivnit tvou duši i tělo, prostřednictvím látek - metabolitů vytvořených v těle z Omega 3 NMK pocházejících z jídla. Produkce těchto látek se však děje pouze za určitých podmínek. Možná nerovnováha střevního mikrobiomu výrazně ovlivňuje hladinu metabolitů a tento stav může vést až například k depresivním stavům, poruchám imunitního systému a dalšímu negativismu. 

Říká se, že střevo je druhým mozkem a ty si teď můžeš ve svém těle tyto pozitivní metabolity přirozeně dopřávat z Omega-3 NMK zdrojů (zejména EPA, DHA).   

Přírodní produkty s Omega-3 (EPA, DHA) mají ve tvém životě ničím nezastupitelné místo..
Přírodní produkty s Omega-3 (EPA, DHA) mají ve tvém životě ničím nezastupitelné místo..

Proto "přírodní produkty s Omega 3 (EPA, DHA)" mají v tom mém, ale i tvém životě ničím nezastupitelné místo! 

Jistě také preferuješ přirozenou stravu a přírodní prostředky, které jsou opředeny vědeckým výzkumem a disponují silnou pozitivní, protizánětlivou činností, kdyby náhodou ,, neviditelného ′′ chronického zánětu. 

Je však třeba zdůraznit, že se nejedná o lék, ale jde o jednu část komplexních opatření, která mají být přijata v každodenním životě a to u každého z nás (staří, mladí, děti, kojící, těhotné ženy). Pro správné využití jídla v trávicím traktu, výběr živočišných složek či rostlinných Omega-3 zdroje EPA a DHA = tj. forma pro podporu rozmanitosti a správné funkce střevní mikrobioty, mozku, zraku, srdce atd..

Chci ti dodat odvahu, přidat kvalitní rybí olej (Omega-3) do běžných ranních a rutinních postupů. Vycházím z letitých zkušeností a zpětné vazby, od mnoha vyléčených pacientů, často z vážných nemocí. 

Zvířata, lidé kteří dokážou získávat (nakupovat), lovit potřebné zdroje potravy, nemají bohužel schopnost syntetizovat některé esenciální živiny, které jejich metabolismus vyžaduje. Například vitamín C, Omega 3 nenasycené mastné kyseliny, proto je musí přijímat z potravy. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA se nacházejí v mořských plodech, jako jsou mastné ryby (např. losos, tuňák a pstruh) a měkkýši (např. krab, slávky a ústřice). Omega-3 jsou také dostupné jako doplňky stravy (doporučuji z důvodu velmi malého příjmu těchto zdrojů z přirozených zdrojů), například doplňky z rybího oleje obsahují EPA a DHA a veganské doplňky.

ČAS UKÁŽE

Vím, že čas ukáže, že jdeme správnou cestou. Ti, kteří stále nevěří, časem uznají, že máme pravdu v tom, že Omega 3 je moc důležité suplementovavat, a že BalanceOil je na trhu zatím nelepším Omega-3 doplňkem stravy. Zinzino je v ČR od ledna 2020, kdy poskytuje výživové doplňky a produkty péče o pleť a na podporu zdravého životního stylu, které jsou nejlepší ve své třídě, testované a vědecky ověřené!

SZÚ (STÁTNÍ ZDRAVOTNÍ ÚSTAV) již více než 1,5 provádí výzkum s Omega-3. Tyto informace budou víc a víc v médiích a bude přibývat víc a víc spokojených uživatelů. Patříš mezi ně? 

Proč si udělat BalanceTestVětšina lidí netuší, jak moc jim Omega-3 chybí. Test ukáže, jak na tom ve skutečnosti jsou a jakým směrem se ubírá jejich životní styl. Hlavní přínosy: Snadno proveditelný sebetest pomocí suché kapky krve, měří množství 11 mastných kyselin v krvi, poskytuje údaje o rovnováze omega-6:3 aj. 

Zcela zásadní poměr omega 3 vůči omega 6. Omega-6 mastných kyselin je ve stravě zpravidla dostatek, kdežto příjem omega 3 je často problémem. Vlivem špatného poměru pak může dojít ke zdravotním komplikacím, omezení regenerace, zánětlivým procesům a třeba i nárůstu tukové hmoty.

Vyšší konzumace ryb je rozumný požadavek z hlediska mastných kyselin EPA a DHA

Je získání Omega-3 mastných kyselin z potravy lepší než v doplňku? Možná ano, ale praxe se míjí s účinkem. Kvalitní a čerstvou rybu v obchodním řetězci, abys pohledal. Pokud máš vysoce kvalitní zdroje, nejen, že získáváš mořské Omega-3 mastné kyseliny z ryb, ale můžeš také ve své stravě nahradit méně zdravé potraviny, jako je červené maso, zpracované potraviny nebo rafinovaná zrna. Pokud nemůžeš jíst ryby nebo nemáš kvalitní zdroje, je nutné zvážit doplněk Omega-3. Doplňky na bázi řas jsou volbou, pokud jsi vegetarián, vegan a nebo máš alergii na rybí tuk. "Žádný doplněk stravy není náhražkou přirozené a pestré stravy." 

Nechceš nic řešit? Kontaktuj mě, vše za tebe obratem vyřídím

Spolupracuji s kouči, terapeuty, lékaři klasické i alternativní medicíny a širokou veřejností. To, co začalo koníčkem, je pro mě dnes prací na plný úvazek. Učila jsem se (stále se učím) od předních výživových odborníků, ale nejvíce zkušeností sbírám z praxe se svými báječnými klienty. 

Jsi ambiciózní žena, koučka, terapeutka, fyzioterapeutka, kosmetička, výživová/nutriční poradkyně, lékařka, homeopatka?
Jsi ambiciózní žena, koučka, terapeutka, fyzioterapeutka, kosmetička, výživová/nutriční poradkyně, lékařka, homeopatka?

Jsi ambiciózní žena, koučka, terapeutka, fyzioterapeutka, kosmetička, výživová/nutriční poradkyně, lékařka, homeopatka?  

Láká tě slušný skutečně pasivní a stabilní příjem, ale zároveň nemáš chuť stále hledat nové klienty? Chceš pocítit stabilitu a ohromnou úlevu? Zinzino se liší svým systémem od všech ostatních na našem trhu. 

Všichni klienti objednávají produkt každý měsíc a přes 80% klientů dlouhodobě (roky). Tvůj jediný závazek vůči firmě je 7 Euro měsíčně za produkty v hodnotě kolem 70 Euro. Zinzino ti nabízí hotový marketingový systém, podporu z mé strany, koučink v oblasti celostního poradenství a ostatní na sebe nenechá dlouho čekat.. 

OBJEV SKANDINÁVSKOU VÝŽIVU ZALOŽENOU NA TESTOVÁNÍ