JAK POMOCI PŘIROZENÉMU OTĚHOTNĚNÍ

Vím, co je to touha po dítěti. A znám i několikanásobnou bolest, když dítě, které žena nosí pod svým srdcem - ze dne na den a bez dalšího vysvětlení navždy ztratí a to dokonce několikrát. Proto každá zpráva a fotka z ultrazvuku, kterou dostávám od spokojených budoucích maminek, mě hřeje víc než cokoliv jiného. S pokorou a z celého svého srdce děkuji a jsem nesmírně vděčná tomuto poznání. 

Bohužel hezkých zpráv dnes není mnoho a mezi další následky moderního způsobu života patří mj. zvýšení počtu žen, které mají problémy s menstruačním cyklem, ovulací, otěhotněním, potraty a porody a dětí s oslabeným imunitním systémem nebo vrozenými fyzickými a mentálními poruchami. Skupina vědců pod vedením Dr. Nony Kuchiny vyvinula velmi úspěšný program, který mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit na regeneraci organismu. Tyto preparáty se velmi rychle vstřebávají a proto se jejich pozitivní účinky projeví téměř okamžitě. PH produktů Dr. Nona je blízké přirozeným ukazatelům kyselo-zásadité rovnováhy naší pokožky a činí 5,6-6. Preparáty obsahují především přírodní komponenty a antioxidanty, nemají žádné negativní vedlejší působení a nejsou návykové. Navíc pomáhají odvádět z organismu toxiny a snižovat negativní vedlejší působení syntetických preparátů (antibiotik, hormonálních prostředků, apod.), které jsou v případě nutnosti pravidelně používány. 

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Halo-komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

netestováno na zvířatech, bez parabenů, certifikace, vysoká vstřebatelnost, účinnost, čistota a kvalita
netestováno na zvířatech, bez parabenů, certifikace, vysoká vstřebatelnost, účinnost, čistota a kvalita

Zdeni ďakujem za odporúčania a radu. Moja známa nedostala menštruáciu skoro rok po týždni užívania Fáza 9 prišla menštruácia po týždni... neskutočné odporúčam každej žene, ktorá stále váha alebo hľadá spôsob a cestu k bábätku prípadne chce upraviť tento problém

Monika G.

Řešila jsem umělé oplodnění a samozřejmě i jídelníček a výběr vhodných potravin. Káva a obsah kofeinu, zelené potraviny, klíčky, kyselina listová a podobně. Měla jsem pocit, že téměř vše je pro ženu, která touží po děťátku tabu. Zdeňku jsem oslovila asi v tom nejsložitějším období a dostala jsem boží odpovědi na mé konkrétní dotazy týkající se výživy. Plus další důvod k radostem. Začala jsem pravidelně užívat produkty Dr. Nona a pravidelně menstruovat i ovulovat v reprodukčním centru se nestačili divit.. Než se vůbec zahájila klasická léčba mé neplodnosti, byla jsem těhotná! 

Gabriela N.

Asi můj nejvíc problém byl "ZACHOVAT KLID". Jsem ve věku, kdy mám hormony dost nízko a už jen to, je takový velký strašák, zda se podaří.. Reakce organizmu mám asi hodně zkreslené kvůli alergiím a ekzémům a do toho každodenní stres v práci (manažerská pozice) je na mě taky hodně znát. Plus mi dávají hormony a to mě taky zase posouvá někam jinam. Hodně medituji a snažím se od všeho odreagovat. Od doby, kdy jsem začala používat Sůl do koupele od Dr. Nona a další výrobky (krémy, doplňky stravy) velmi se mi ulevilo. Nejprve po psychické stránce. Poté se dostavil neskutečný příval energie a cca roce užívání se těším z těhotenství. 

Věra K.

Nakousneme-li krásné téma a tím je těhotenství , mateřství, děti, láska. Vy jako nastávající maminka byste v prvním okamžiku a pak po celou dobu měla zachovat hlavně KLID A POKORU.  Nenechte se vystrašit žádnými předsudky a mýty, které okolo těhotenství a vaší osoby kolují, jen se uvolněte, zvolněte tempo a zapojte svou vlastní intuici, pocity a zdravý selský rozum. Chcete-li, ráda se s vámi spojím a pomohu vám lépe se v problematice zorientovat. Informace a zkušenosti však neslouží jako náhrada lékařské péče. Upozorňuji, že nejsem lékař, i když postupy mohou pro vás být velmi užitečné, dávají se k dispozici s tím, že neposkytuji žádné konkrétní lékařské, psychologické, emocionální, duchovní poradenství. Zdravotní stav "vždy" konzultujte se svým lékařem!  Pomáhám ženám nalézt důvěru v sebe, vlastní tělo i vnitřní has. Ukážu vám pohled z druhé strany, který je založený na osobních zkušenostech, zkušenostech klientů a spolupracujících lékařů. Cesta z nepříjemného stavu nejistot je tak snadná a rychlá, jen se jí otevřít, podpořit tělo a mysl a připravit se na těhotenství. ANO i strava sem patří, ale i další a další ne méně podstatné věci. Jak to vaše tělo přijme a zvládne, záleží jen a jen na vás. 

neplodnost - komplexní program pro řešení neplodnosti Dr. Nona
neplodnost - komplexní program pro řešení neplodnosti Dr. Nona

PRO BUDOUCÍ MAMINKY

Znečištěné ovzduší a uměle upravená strava, ve spojení s nezdravým životním stylem (kouření, alkohol, málo pohybu), přispěly k poruchám výměnných procesů v organismu a poruchám imunitního systému. 

Neplodnost je neschopnost otěhotnění u ženy, žijící pravidelným sexuálním životem bez použití antikoncepčních prostředků v průběhu dvou a více let. 

Rozlišuje se absolutní neplodnost, při které těhotenství není možné (anatomické defekty stavby těla, poškozená děloha, děložní trubice, vaječníky atd.). Relativní neplodnost, kdy při odpovídajícím postupu těhotenství může nastat. Vedle toho existuje také prvotní neplodnost, zpravidla podmíněná infantilitou pohlavních orgánů nebo poruchou menstruačního cyklu, a sekundární neplodnost, vznikající v důsledku prodělaných zánětlivých nebo infekčních onemocnění dělohy, děložních přívěsků a také nádorů, traumatických poškození pohlavních orgánů, operací a následnými srůsty, atd.

Problém s neplodností nemusí být pouze ze strany ženy, ale mohou zde figurovat také prodělané nemoci nebo specifické zvláštnosti organismu muže, které vyvolávají snížení kvality spermatu. Je to zvlášť typické pro současné životní podmínky, které jsou poznamenány celkovým zvýšením radioaktivního záření, změnou charakteru pracovní činnosti, nevhodnou stravou a způsobu trávení volného času. Před začátkem jakékoli procedury je vždy potřeba obrátit se na lékaře, který určí, zda je problém na straně ženy nebo muže. 

Preparáty společnosti Dr. Nona, jak již bylo řečeno, nemají vedlejší účinky a mají vysokou míru úspěšnosti. Mohou se aplikovat po poradě s lékařem současně s prostředky tradiční medicíny. 

Program, který Dr. Nona dává k dispozici, obsahuje tři skupiny produktů: 

 1. První řada - je základním stavebním kamenem programu a měla by být užívána podle doporučení, 
 2. druhá řada - je doplňující, její účel je především v tom, zajistit vyšší účinnost působení preparátů první řady, 
 3. třetí řada - preparáty, speciálně určené pro specifické druhy problémů. 

Všechna schémata procedur, jsou pouze na vyžádání a osobní doporučení. Tak jak budou po dohodě předány mají celkově doporučující charakter a je potřeba dbát na individuální zdravotní stav každého uživatele (!).

příprava na přirozené početí dítěte - regenerační kúra pro budoucí rodiče Dr. Nona
příprava na přirozené početí dítěte - regenerační kúra pro budoucí rodiče Dr. Nona

PŘÍPRAVA NA POČETÍ DÍTĚTE

Těhotenství je v životě ženy nesmírně citlivé období a je proto potřeba se na něj důkladně připravit. Přípravu na těhotenství má smysl začít již tři až pět měsíců před početím. 

Několik všeobecných doporučení:

 • Vyhýbejte se lidem, trpícím infekčními nemocemi.
 • Zvýšenou pozornost svému zdravotnímu stavu by měla věnovat nejen žena, ale i její muž. I jeho zdravotní stav má vliv na budoucí stav počatého dítěte.
 • Při oslabeném imunitním systému se vytváří půda pro rozvoj nemocí. Tak se schopnost početí snižuje a pravděpodobnost vzniku komplikací v období těhotenství vzrůstá.

Přírodní prostředky, zvyšující imunitu: cibule, česnek, med manuka, echinacea, zázvor, rakytník, atd. 

Pro zvýšení účinků přírodních imunistimulátorů nabízí Dr. Nona tabulku s doporučenými produkty Dr. Nona k přirozené podpoře imunity a regeneraci celkového stavu obou partnerů při snaze o početí dítěte. 


Komplexní péče Dr. Nona - účelem je celková regenerace a posílení organismu v těhotenství a poporodním stavu
Komplexní péče Dr. Nona - účelem je celková regenerace a posílení organismu v těhotenství a poporodním stavu

TĚHOTENSTVÍ

Zdraví budoucího dítěte je e velké míře určováno zdravotním a psychickým stavem matky. Před a průběhu těhotenství. První, o co je třeba se postarat, je správné stravování. Ve všech příručkách pro těhotné píší, že je nutné dbát na zdravé stravování. Bohužel moderní technologie pěstování a zpracování surovin umožňuje potravinám sice dlouho vypadat čerstvé, ale ne vždy zachovat své přirozené vitamíny a živiny. 

S rostoucím plodem se mění i nutriční požadavky na matku. K hlavním zásadám výživy těhotné ženy patří konzumace pestré a rozmanité stravy, ve které by měly být zastoupeny všechny hlavní skupiny potravin. Pokud nemáte jasnou představu, jak by taková strava měla vypadat, kontaktujte mě. Jsem celostní výživový poradce a ráda se vámi setkám (osobně, on-line). 

Nesmíte zapomínat, že každé onemocnění matky, zvláště infekční, může ztížit průběh těhotenství. Těhotné ženy s chronickými infekcemi (onemocnění trávicích a dýchacích orgánů, tonzilitida, pyelonefritida, bakteriurie, kolpitis, endocervicitis, dysbakterióza střev nebo vagíny), nebo s komplikacemi z přechozího těhotenství (anémie, toxikóza, předčasný porod), a také s prodělanými respiračními onemocněními v druhé polovině těhotenství, se řadí  rizikové skupině. V takových případech je vždy nutné konzultovat s lékařem jakékoliv potravinové doplňky a alternativní postupy, které by žena chtěla užívat v době těhotenství a po porodu. (!)

Před porodem je dobré také připravit prsa na kojení - nanášet Pleťovou bahenní masku a obklady z vody Mrtvého moře na bradavky, a poté, po očištění aplikovat Dynamický hydratační krém, Solaris tělové mléko. 

DOPLŇUJÍCÍ DOPORUČENÍ PRO TĚHOTNÉ ŽENY A MLADÉ MAMINKY

V první polovině těhotenství je prospěšná následující kúra: 

 • Gonseen - jedna sklenice denně (jeden sáček na jeden litr vody), po dobu jednoho měsíce,
 • Soupseen - jedna dávka denně,
 • Dakseen - čtvrt plátku denně.
 • Phase 9

Při bolestech podbřišku nanášet Tělové mléko Solaris jednou až dvakrát denně. 

V pokoji, kde spinká miminko, je možné vytvořit blahodárné mikroklima - na sklenici vařící vody 10 - 15 kapek Ústní vody a nechat sklenici u topení. 

regenerace organismu po porodu - komplexní péče, celostní program, Dr. Nona
regenerace organismu po porodu - komplexní péče, celostní program, Dr. Nona

REGENERACE PO PORODU

S příchodem vašeho miminka na svět přichází velká radost, ale i zodpovědnost a starosti. Například - zdaleka ne každá žena má dost mléka pro kojení. Takovým ženám doporučujeme stimulovat přírodní laktaci pomocí preparátů Dr. Nona. Období těhotenství a kojení je vážnou fyziologickou zátěží pro ženský organismus. Důležité živiny, minerály a vitamíny s z mateřského organismu přesouvají do organismu dítěte, aby se zajistil jeho zdravý vývoj. Žena si v tomto období musí dát pozor, aby měla zajištěn stálý přísun důležitých látek a neztrácela živiny, jinak by se mohl imunitní systém narušit a zvýšilo by se riziko infekcí, oslabení a únavy. 

Nervový systém a psychický stav ženy po porodu je také méně stabilní, proto je potřeba ženě zajistit, jak jen to jde, dostatek spánku a podporující prostředí, aby se zamezilo vzniku poporodních depresí, migrén a psychického vyčerpání.  

Téměř každá maminka, jakmile se jí podaří ušetřit několik volných minut, zjišťuje při pohledu do zrcadla, že porod po sobě zanechal jizvy na pokožce břicha, nehty a vlasy ztratily část svého bývalého lesku. I tyto problémy je možné řešit s pomocí produkce Dr. Nona. 

Při prasklinkách bradavek u kojící matky je třeba aplikovat Obklady z vody Mrtvého moře na 1-2 minuty, poté nanést tenkou vrstvu Tělového mléka Solaris

Při hemeroidech (uzlovité rozšíření cév ve spodní části konečníku) je dobré užívat vnitřně Ravseen a také provádět lokální prstovou masáž Balzámem na oční vrásky (je možné střídat s Dynamickým hydratačním krémem).

Rozšíření cév se projevuje zvětšením jejich rozměrů, změnou formy a snížením elastičnosti. Tyto problémy lze řešit např. specifickými cviky (chodit a 10 - 15 se postavit na špičky, provádět tento cvik několikrát denně), elastickými obvazy nebo nošením speciálních punčoch. Masírovat cévy se v žádném případě nedoporučuje. Z produkce Dr. Nona lze užívat tyto produkty: Ravseen, Dynamický hydratační krém nebo Tělové mléko Solaris - jemně vtírat v oblastech kolem cév. Krémy je lepší střídat. 

Únava a vyčerpání to jsou časté problémy v poporodním období. Hned po porodu je možné začít užívat potravinové doplňky, uvedené v tabulce (napište si o konkrétní doporučení zde). Jednou až dvakrát týdně je možné provádět solné vaničky na ruce (1 čajová lžička libovolné Soli do koupele Dr. Nona na 1 litr teplé vody). Po vaničce nanášejte na vlhké ruce a chodidla Dynamický hydratační krém (nebo střídejte s Tělovým mlékem Solaris) a masírujte. Po cca 2 měsících si můžete dopřát koupel s Kvartetem Solí, teplota vody max. 37 stupňů C, koupel na 15 minut. Po porodu je také důležité věnovat více pozornosti pokožce obličeje a krku, obnovení vlasů a nehtů a šetření zubů. 

"PREPARÁTY DR. NONA , VYUŽÍVANÉ V GYNEKOLOGII V RÁMCI KOMPLEMENTÁRNÍ TERAPIE, JAKO TA NEJLEPŠÍ VARIANTA"Dr. Magdalena Moravskaya, gynekoložka, vedoucí gynekologické kliniky pro dospělé a specializované Gynekologické kliniky pro dívky.

S produkty Dr. Nona jsem se setkala mimo svou profesionální praxi, protože mám syna se zdravotním postižením a tito lidé mají obvykle sníženou imunitu. Nechtěla jsem syna ještě více oslabovat antibiotiky, proto jsem se zajímala o vegetariánství, homeopatii a digitopunkturu. Výsledků bylo dosaženo až po komplexním a dlouhodobém užívání preparátů Dr. Nona. V mé rodině se zásadně nevyskytují žádné nemoci a nepoužíváme žádné jiné léky než Dr. Nona. Také jsem začala doporučovat produkty Dr. Nona v lékařské praxi pacientům, pro něž byla tato metoda posledním záchranným bodem nebo kteří preferovali přírodní metody léčby namísto umělých hormonů. Některé pacientky během klimakteria rovněž upřednostňují preparáty Dr. Nona, protože nemají vedlejší účinky. To platí zejména u velké skupiny pacientek s kardiovaskulárními onemocněními, křečovými žilami, hypertenzí a pacientek po onkologické léčbě. Z celého spektra preparátů Dr. Noa užívaných v mé lékařské praxi jsem vybrala jen několik přípravků, které vám chci představit.

 1. Obrátila se na mě maminka se svou 13 letou dcerou, která začala před půl rokem menstruovat. Během této doby měla tři nepravidelné menstruace. Pří příjmu dívka silně krvácela již třetím týdnem. Aby se zastavilo krvácení, předepsali jí hormony 2. fáze cyklu |Duphaston-2 x 1 tabletka. Po ukončení třítýdenního krvácení díky hormonům došlo po vysazení k 5dennímu normálnímu krvácení. Matka žádala o navržení přírodní metody regulace cyklu její dcery. Doporučila jsem jí produkty Dr. Nona, snížení fyzické zátěže a přírůstek hmotnosti (výška dítěte 165 cm, hmotnost 49 kg). Doporučení: Solné koupele Kvartetem solí 2x týdně, Gonseen - 2x jedna sklenka, Phase 9 - 1x dvě kapsle, Femseen - 2x jedna kapsle, Ravseen - 3x tři kapsle. Po léčbě, po 3 měsících, došlo k další menstruaci bez jakýchkoli poruch. Během roku byly cykly trvající 30 až 35 dní v normě (délka i síla krvácení). Úplná léčba trvala 2 roky. 
 2. Pacientka ve věku 34 let. Porodila dítě ve věku 28 let, přirozenou cestou. Měla plánované těhotenství a v 7. týdnu došlo k potratu (nevyvíjející se plod). Po rozhovoru se pacientka rozhodla zahájit léčbu s pomocí produktů Dr. Nona, namísto hormonální léčby a možného chirurgického zákroku. Pacientka užívala: Pleťovou bahenní masku v podobě bahenních kalhotek, Tělové mléko Solaris na hypogastrální oblast a do dělohy. Phase 9 - 1x dvě kapsle. Po dvou měsících nepřetržité terapie s preparáty Dr. Nona změna na vaječníku zmizela a za 3 měsíce pacientka znovu otěhotněla. Během těhotenství užívala: Tělové mléko Solaris na hypogastrální oblast, hruď, čaj Gonseen - 2x sklenka, Phase 9 - 1x dvě kapsle, Ravseen - 2x tři kapsle. Pacientka porodila v termínu syna o váze 4040 g. Nehledě na vysokou hmotnost dítěte a věk matky proběhl porod snadno a poporodní období absolvovala bez komplikací. 
 3. Pacientka ve ve věku 40 let, po dvou porodech císařským řezem ve věku 20 a 22let. 15 let po druhém porodu se u ní objevila endometrióza v pooperační jizvě (proliferace sliznice těla dělohy). Útvar odstraněn chirurgicky. Pacientka pila čaj Gonseen a mazala si ránu tělovým mlékem Solaris kvůli rychlejšímu hojení. Při příjmu jsem zjistila zvětšení myomu, který měla již 4 roky, a jeho růst ve směru k dutině dělohy, což vedlo k velmi silnému menstruačnímu krvácení. Poslala jsem pacientku na konzultaci ke kolegovi gynekologovi, který doporučil kvůli progresu myomu a genetické predispozici chirurgický zákrok a datum operace určil za 2,5 měsíce. Pacientka požádala, abych ji připravila ještě program léčby s preparáty Dr. Nona. Od 3. října tedy užívala: Gonseen - jeden litr denně, Ravseen - 2x dvě kapsle, Solné koupele s Kvartetem solí Dr. Nona - 3x týdně, vaginální oplachy střídající Kvartet solí (jedna lžička do sklenice převařené vody) s roztokem. Ústní vody Dr. Nona (víčko na sklenku převařené vody), tampony s tělovým mlékem Solaris, střídající tampóny s Dynamickým hydratačním krémem, na hypogastrální oblast a do podkolenní jamky nanášela ráno Dynamický krém a večer Solaris. Kvůli nachlazení navíc doplnila Okseen - 2x tři kapsle a výplach úst Ústní vodou Dr. Nona několikrát denně. Po pěti týdnech terapie se objevily první výsledky. Myom se zmenšil o 2/3 a malé myomy zcela mizely. Léčba pokračovala, navýšila se dávka Ravseen na 6 kapslí denně a doplnil se Pulmoseen kvůli přetrvávajícímu kašli. Zbývající potupy s preparáty Dr. Nona zůstaly beze změn. Za 3 týdny, tedy za dva týdny před plánovanou operací, ukázala další kontrola, že došlo k úplnému regresu myomu. Po myomu zbyl pouze ultrazvukový snímek. Za šest měsíců jsme zopakovali 3 měsíční posilovací léčbu. Momentálně po 10 letech, má pacientka pravidelnou menstruaci. Je jí 48 let. Na ultrazvuku je děloha trochu zvětšená, lze pozorovat malé změny. 
 4. Pacientka ve věku 35 let. Po dobu 5 let (s malými přestávkami) brala hormonální antikoncepci. Došlo k plánovanému těhotenství, avšak v 8. týdnu potratila. Vzhledem k věku a zatížené porodnické anamnéze se pacientka rozhodla před dalším plánovaným těhotenstvím užívat přípravky Dr. Nona. Dle doporučení užívala: solné koupele Dr. Nona - 2x týdně, Phase 9 - 1x dvě kapsle. Léčba výše uvedenými přípravky trvala 6 měsíců. O šest měsíců později otěhotněla. Během těhotenství, tzn. od začátku těhotenství do porodu užívala: Tělové mléko Solaris na hypogastrální oblast, hruď a také orálně, čaj Gonseen - 2x sklenka, Phase 9 - 1x dvě kapsle, Ravseen - 2x tři kapsle. Těhotenství proběhlo bez komplikací. Přirozeně porodila zdravou dceru o hmotnosti 3 450g. Porod byl snadný a poporodní období bylo bez komplikací.

Závěr: Pozitivní výsledky získané ve všech případech ukazují na nutnost užívání preparátů Dr. Nona v široké gynekologické praxi, jak u žen tak u dívek. (Teze přednášek, June 22, 2019 Krakow, Poland, Dr. Nona 7 International Medical Conference). 

dětské problémy a nemoci, prevence onemocnění dítěte v komplexním programu Dr. Nona
dětské problémy a nemoci, prevence onemocnění dítěte v komplexním programu Dr. Nona

DĚTSKÉ PROBLÉMY A NEMOCI 

Všichni víme, že nemoci je vždy lépe předejít. Pro vytvoření pevného imunitního systému, je dobré myslet na prevenci od samého narození dítěte. Malým dětem není vhodné dávat chemické medikamenty jako antibiotika, sulfonamidové preparáty, hormonální prostředky, atd. Všechny tyto látky mohou vyprovokovat v ještě nepevném organismu dítěte vedlejší účinky. 

Proto je často lepší hledat alternativní způsoby prevence onemocnění. Produkty Dr. Nona mají vynikající výsledky, zvláště v preventivním a regeneračním působení při různých dětských potížích. U kojenců a malých dětí vždy platí, že před zahájením užívání jakýchkoliv prostředků a výživových doplňků, je nutné se poradit s lékařem. (!) Pozor! Nehledě na to, že všechny uvedené produkty nejsou toxické, předávkování není vhodné. Všechny potravinové doplňky by se měly uchovávat v místech mimo dosah dětí. 

Zdroj: Mrtvé moře zdraví na dosah ruky, Dr. Nona Kuchina, 5. aktualizované vydání 

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA