DETOXIKAČNÍ POSTUPY 

09.10.2021
Konkrétní detoxikační postupy
Konkrétní detoxikační postupy

Jak je to s detoxikačními postupy? Jsou pro mě dobré? 

Jasně! Můžeš si tím být naprosto jistá/ý.

Detoxikační postupy ti pomohou pročistit tělo od celé řady toxických metabolitů a nahromaděných nežádoucích látek. 

Detox může mít mnoho podob:

 • od jednodenního plánu 
 • až ke složitějším programům. 

Nedoporučuji ti žádný hazard se zdravím. Je na čase převzít kontrolu (odpovědnost) nad tím, co jíš, co děláš.  Tělo má své orgány (játra, ledviny, střeva) a mechanismy, jak se zbavit toxinů a nečistot. Chceš-li zůstat skutečně zdravý/á, pak zdravá výživa, přirozená detoxikace a pravidelný pohyb jsou tou správnou cestou! 

 • Nejdříve ze své stravy zcela a jednou provždy vyřaď průmyslově zpracované potraviny! Vybírej si přirozené lokální potraviny v biokvalitě, pěstované ekologicky šetrným způsobem. Pokud na čas odložíš všechna svá náhražková uspokojení a závislosti, bezpečně poznáš pravdu o sobě. 
 • Začni se pravidelně hýbat (sportovat)! Spolu s vyváženou stravou, je pohyb velmi důležitým aspektem přirozené detoxikace.  
 • Hydratuj své tělo! Zvykni si pravidelně pít dostatek čisté vody (kvalitní, filtrované). Optimální množství, které tvé tělo potřebuje. 
 • Každý den si připravuj kvalitní zelené nápoje (divoké byliny, zelená zelenina, klíčky aj.). 
 • Zařaď do svého každodenního jídelníčku kvalitní vlákninu (prebiotika). Můj typ: ZinoBiotic+ vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny. Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle a udržovat zdravou hladinu cholesterolu. Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva. Začni vlákninu užívat každý den, aby ti pomohla pročistit tlusté střevo, navázala na sebe vše nadbytečné a bezpečně to vyloučila z těla ven. 
Halo Gonseen Dr. Nona | minerální bylinná kúra | čaj znovuzrození
Halo Gonseen Dr. Nona | minerální bylinná kúra | čaj znovuzrození
 • Detoxikační čaje jsou skvělým pomocníkem. 

Halo Gonseen

Neslazenou bylinnou směs popíjej na lačný žaludek. Je pozoruhodně účinná. 

Klinika Lenom vyvinula tento nový druh bylinného nápoje, který je ve svět nazýván "čajem znovuzrození." Podobně jako ostatní produkty Dr. Nona je i tento čaj naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení. Receptura byla vyvinuta tak, aby měl čaj širokospektrální využití.

 • Začni užívat kvalitní doplňky stravy s komplexy jednotlivých vitamínů, minerálů a beta glukany. Xtend+ je veganský, zcela přírodní moderní doplněk stravy pro podporu imunity, který perfektně doplňuje BalanceOil a ZinoBiotic. Byl vytvořen pro podporu imunitního systému. Obsahuje mikronutrienty a fytonutrienty, včetně 22 základních vitamínů a minerálů a purifikovaných 1-3, 1-6 beta-glukanů získaných z pekařského droždí.
 • Začni každý den užívat přesnou dávku (dle tvé váhy) přírodního rybího oleje (veganskou verzi), který je přirozeným zdrojem důležitých EPA, DHA, vitamínu D a polyfenolů. BalanceOil+ je zcela přírodní potravinový doplněk zajišťující rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. Je bohatý na olivové polyfenoly, mastnou kyselinu omega-3 a vitamín D3. Bezpečným způsobem reguluje a zachovává hladiny kyselin EPA + DHA i vyvážený poměr kyselin omega-6 a omega-3 v těle, přičemž zároveň chrání buňky před oxidací. 
 • Udělej si speciální kúru s ZinoGene+. ZinoGene+ je špičková novinka v oblasti doplňků stravy. Vědecký průlom založený na komplexním složení fukoidanů - přírodní polysacharidy získávané z mořských řas, polyfenoly, vitamín C a zinek -, které podporuje syntézu DNA1 a buněčné dělení2. Nahromadění dysfunkčních buněk a zhoršování regenerace jsou nedílnou součástí procesu stárnutí. Rychlost, kterou k tomu dochází, je ovlivňována obsahem živin v našich potravinách. Proto ZinoGene+!

Kup si saunu s delšími vlnovými délkami infračerveného světla. Nebo se pokus najít způsob, jakým bys v ní mohl/a pravidelně pobývat. 

Je to úžasný prostředek ke snadné detoxikaci až na úroveň buněk prostřednictvím pokožky celého těla. 

Výzkumy naznačují, že pobyt na infračerveném světle a jeho pronikání do buněk zlepšuje vodní strukturu a tvorbu energie na buněčné úrovni. Sauny s delšími vlnovými délkami infračerveného záření jsou velkým pomocníkem v oblasti detoxikace. 

 • Detoxikuj svou mysl od toxického strachu, negativity, cynismu a zbytečných negativních emocí!
 • Potřebuješ poskytnout hluboký vhled do svého bioenergetického pole a jeho čaker. Tvé čakry jsou energetické víry, které mají fyzické, psychologické a duchovní funkce. Spolu se čtením tvých 7 čaker můžeme měřit celkovou energii. To je užitečné pro získání informací o sebepozorování a seberozvoji. Kontaktuj mě a domluv si přesnou analýzu a následné ladění tvé aury. 
 • Přidávej si pravidelně do koupele minerální sůl z Mrtvého moře Dr. Nona, která obsahuje vzácné Archaebakterie. Díky těmto soličkám docílíš vstřebání širokého spektra účinných látek v příjemně teplé vaně (v pohodlí svého domova). 
 • Omez působení elektromagnetického záření. Omez používání mobilních telefonů a využívej jejich hlasitý odposlech. Vyhýbej se bezdrátovým sluchátkovým sadám s Bluetooth a všem dalším sadám. 
 • Půst odkryje vše, co tě ohrožuje. Půst člověka proměňuje a zjemňuje. Správně se postíš, když si zachováš zdravý selský rozum a zodpovědnost ke svému zdraví.

A nakonec ber své zdraví a zdraví svého imunitního systému velmi vážně. Zdánlivě neškodná dietní pochybení a holdování některým jídlům tě mohou v současné době stát mnohem více, než je zdrávo!

CHCEŠ MĚ KONTAKTOVAT?