CHEMICKÉ ZBRANĚ PŘI HIT

01.01.2021

Léky jsou sice obdobou látek v přírodě, ale jsou to látky izolované a syntetizované, které tělu nejsou vlastní. Jsou chemické, a pro organismus je tudíž velkou výzvou, jak si poradí s jejich vedlejším vlivem. 

VÍCE TOXICITY ZNAMENÁ VÍCE NEMOCÍ

Už víš, že změna a uzdravení začíná ve tvé hlavě?

  • Bolest hlavy se stává nedostatkem paracetamolu,
  • vysoký cholesterol se stává nedostatkem statinů,
  • deprese se stává nedostatkem antidepresiv
  • a nakonec jsou na nežádoucí příznaky léků předpisovány další léky.
  • Neřeší se příčina a jen se potlačují symptomy. "PROČ?"

HORMONY, ANTIDEPRESIVA, ANTIBIOTIKA, OČKOVÁNÍ, RŮŽOVÁ, MODRÁ, ZELENÁ..

žádná tabletka pro mě není pomocí v tom pravém slova smyslu. Naopak kvůli vedlejším účinkům, chemickým a jiným přídavným látkám dle mého názoru "berličky tohoto typu" zkracují život a zadělávají HIT pacientům na další potíže. 

Od dětství jsi přesvědčována, že v případě nemoci stačí ti vzít si "prášky" a problém je odstraněn. Od jisté doby se nespoléhám na farmaceutický průmysl, ale mám k dispozici mnohem efektivnější a dlouhodobější řešení. Neodsuzuji klasickou medicínu, velmi ji respektuji a vím, že jsou situace, kdy je léčba nevyhnutelná a opravdu nutná!

Víš, že po ukončení příjmu blokátorů enzymu DAO může dojít k postupnému vyléčení? A to po přestání užívání farmak majících negativní vliv na činnost enzymu diaminooxidázy. V dnešní době je známa skoro stovka léčiv ze skupiny antidepresiv, analgetik či antirevmatik, které se účastní na metabolismu histaminu.

Ctím a uznávám přírodu, přírodní zdroje, psychosomatiku a nerada sahám po chemických zbraních..

Jakákoli reakce organismu je stavem, kdy se tělo brání. Nelze řešit stav pouze chemickým práškem, ale je nutno systematicky pracovat i na jiných úrovních. Bráníš se, děje se něco co nechceš? Nefungují ti správně tělesné orgány - imunitní systém, endokrinní systém, játra, střeva, ledviny, plíce, neproudí správně energie tvým čakerním systémem, máš nezpracované bloky a emoce? Cesta k ozdravení je velmi zdlouhavá a proto každý člověk nějak experimentuje. S jídelníčkem, potravinami, ale také s LÉKY (smutné nemyslíš?).

K vyřešení HIT problémů je nutné ZMĚNIT složení stravy, společenské návyky a celkový způsob života, pohyb, myšlení. Psychosomatika je nedílnou součástí a má obrovský vliv na zdraví. Pokud ti lékař nasadí nějaké léky (má k tomu důvod). V tom okamžiku tělo "získává čas", který je nutný k uvědomění, stabilizaci a třeba i k přijetí nové diagnózy a změn, které probíhají aktuálně v těle. Klasická léčba je stav pouze přechodný (tzv. přestupní stanice). Nejsem zastáncem zbytečné CHEMIE a léky jsem ze svého života odstranila již dávno. Vždy si hledám nejprve přírodní cesty a vím, že zdravý životní styl a pozitivní mysl dokáže divy. Začni studovat a otevři konečně své oči a srdce.

Možná bych s pomocí Daosinu své tělo ošálila a mohla si v klidu pochutnat třeba na jogurtu, ale proč, když mému tělu mléko způsobuje problém.
Možná bych s pomocí Daosinu své tělo ošálila a mohla si v klidu pochutnat třeba na jogurtu, ale proč, když mému tělu mléko způsobuje problém.

DAOSIN

mě osobně vůbec neoslovil a to z jednoho prostého důvodu. Jestliže mi mé tělo dává signál, že mu tankuji špatné palivo (např. nepřiměřeně reaguje na jídlo). Nevěřím, že tato tabletka změní reakce mého těla natolik, aby mi pomohla řešit dlouhodobě konkrétní problém a zároveň mi i pomohla nalézt příčiny. 

Možná bych s pomocí Daosinu své tělo ošálila a mohla si v klidu pochutnat třeba na jogurtu, ale proč, když mému tělu mléko způsobuje problém.

Daosin, je nejčastěji lékaři doporučovaný, komerční, výživový doplněk při histaminové intoleranci, který nesplňuje parametry při adekvátní pomoci lidem trpícím nesnášenlivostí histaminu z hlediska jeho schopnosti snižovat histamin. 

Aktivita enzymu diaminoxidázy degradující histamin, požadovaná pro uspokojivou degradaci histaminu, je mnohem vyšší než teoretické množství zřejmě uvedené v doplňku stravy Daosin. Takto hovoří studie

Samotná antihistaminika si s tvou HIT (s histaminem) neporadí.
Samotná antihistaminika si s tvou HIT (s histaminem) neporadí.

ANTIHISTAMINIKA

nadužívané léky, které jsou často předepisovány na mnohé příznaky a ani HIT není výjimkou. 

Samotná antihistaminika si s tvou HIT (s histaminem) neporadí. Ve skutečnosti dokáží jen jeho působení v organismu odsunout. 

Léky z této kategorie potlačují a překrývají skutečné reakce organismu, oddalují důležité reakce na potraviny (bohužel nelze včas identifikovat spouštěč problému a zjistit, co ti způsobuje potíže). Uvědom si, že tělo svou projekcí volá o pomoc. A co uděláš ty? Zacpeš mu pusu práškem (přelepíš ji náplastí).

Vyhledej si pro tělo přirozenou pomoc a použij například přírodní antihistaminika, protizánětlivé a protialergické byliny a..

U chemických léků platí, že jejich úkolem je zmírňovat příznaky nemoci, nikoli odstraňovat příčinu.
U chemických léků platí, že jejich úkolem je zmírňovat příznaky nemoci, nikoli odstraňovat příčinu.

KORTIKOIDY

obsahující léčivé krémy, masti, spreje, tobolky jsou noční můrou pro řadu lidí. Kortikosteroidy jsou léky, které potlačují imunitní systém. Po vysazení se často nežádoucí projevy těla vracejí, zhoršují se a objevují se tam, kde dříve ne. 

U chemických léků platí, že jejich úkolem je zmírňovat příznaky nemoci, nikoli odstraňovat příčinu. Léky však v některých případech dokáží zachraňovat životy. Dbej proto vždy na doporučení svého lékaře a nepodléhej žádnému fanatickému jednání. 

ZNÁŠ KOUZLO VITAMÍNŮ, MINERÁLŮ A DALŠÍCH SLOŽEK, které potřebuješ k běžnému fungování a tvé tělo si je neumí samo vyrobit? Musíš je přijímat stravou, či z jiného zdroje. A možný deficit doplnit vhodným suplementem na základě lékařského doporučení. Dobré je zařazování doplňků stravy, bylinných přípravků a adaptogenů na podporu nespecifické imunity. Extrakty z rostlin vždy zařazuj velmi opatrně! Existuje pravděpodobnost, že některé z nich mohou u HIT jedinců vyvolat nežádoucí reakci. 

Příroda nesnáší extrémy! Potřeba příjmu biologicky aktivních látek se u každého člověka liší. Obecně ale platí, že převážná část obyvatelstva bohužel nemá dostatek nutričně významných látek. Jistě mi dáš za pravdu, že základem bytí je rovnováha. Proto nejsem zastáncem žádných extrémních způsobů výživy. Ovšem s ohledem na současné prostředí má lidské tělo daleko větší požadavky na nejrůznější prvky a jejich množství. Často je potřebuješ pro tvorbu ochranných látek. Potrava většiny lidí je jednotvárná, chudá na živiny, vitamíny, minerály, a proto se také obranyschopnost těl snižuje.   

Snaž se lépe pochopit svět výživy a souvislosti o jídle, aby pro tebe bylo co nejvíc prospěšné. Čti, vzdělávej se dál o tom, co kupovat, vařit, jíst, doplňovat a čemu se naopak vyhnout. Pochop konečně, že přijímat esenciální mastné kyseliny ze stravy je nevyhnutelnou součástí péče o tvé tělo. Pokud ještě dobře nechápeš, proč je tak důležité pravidelně přijímat Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a proč o tom pořád dokola mluvím? Pouč se a inspiruj se například zde

Když jsem sama řešila nejzásadnější otázky okolo svého zdraví a HIT, narážela jsem na doporučení: "Odbourej veškeré záněty v těle, vyrovnej si poměr mezi Omega-3 a Omega-6 MK. Pro posílení imunity užívej vitamín D, Zinek, Selen a další důležité esenciální živiny a mikronutrienty, změň životní styl a myšlení." Co si o tom myslíš? Je tvůj jídelníček dobře nastavený? 

Napříč světem se rozmohl zrychlený způsob života, fast food, nevýživná, nezdravá strava, průmyslově zpracovaná jídla. Příliš mnoho soli, mouky, mléka, alkoholu, kouře, jedů, smogu, automobilů, stresu, olejů, barevných limonád, sacharidů, herbicidů, aditiv atd..

NIKOMU NEVNUCUJI SVÉ NÁZORY! Úlohou webu není poskytování zdravotnické, lékařské nebo terapeutické služby, diagnostikování, léčení jakéhokoliv onemocnění. Autor se zříká veškeré odpovědnosti za újmy, ztráty a rizika, osobní i všechny ostatní, které by mohly nastat přímo či nepřímo následkem použití informací uvedených na tomto webu nebo realizací rad ve čtenářově životě. Každý člověk je individuální jedinec, je třeba mít kritické myšlení a vnímat vlastní jedinečné tělo. Nepodporuji žádné fanatické jednání a hazard se zdravím. Buď vždy a za každých okolností opatrná a pod lékařským dohledem. Zvolené postupy konzultuj s odborníkem.

CHCEŠ MĚ KONTAKTOVAT?