ALTERNATIVNÍ MASÁŽE  RUCE, NOHY

02.07.2021

Alternativní terapie změnily způsob, jakým lidé řeší své problémy.

Ruce a nohy slouží jako multifunkční dálkové ovládání zdraví člověka.
Ruce a nohy slouží jako multifunkční dálkové ovládání zdraví člověka.

Dnes naštěstí máme na výběr mnoho alternativních možností a jednou z nich je stimulace bodů na rukou a chodidlech. 

Proč chodidlo a dlaň? Protože jsou to části těla, které představují aktivní body, které odpovídají různým orgánům těla.

Sama se v k těmto úžasným procedurám obracím velmi často. Tělo člověka je malým harmonickým vesmírem. Má vše potřebné k tomu, aby žilo a existovalo v přírodě svým celistvým, nezávislým bytím. 

Ruce a nohy slouží jako multifunkční dálkové ovládání zdraví člověka. Po důkladné analýze (do jaké míry ruce a nohy kopírují konstrukci našich těl), pochopí každý strukturu těchto léčebných systémů a objeví sám aktivní body i zóny, které je dobré stimulovat v případě problému. 

Stále si kladu otázky: 

 • Proč jsou lidé ke svému zdraví pasivní
 • Proč, když člověk onemocní, stává se bezmocným a veškerou svou naději vkládá jen do rukou lékaře. 

Myslím si, že je dobré, aby každý člověk poznal efektivní způsoby samoléčby, aby si i v těžkých chvílích dokázal pomoci a sám ulevit (i lidem okolo sebe). 

Stimulace bodů na ruce a chodidlech s pomocí Dynamického krému Dr. Nona je tou nejlepší a nejpřístupnější metodou, jak si pomoci. 

Nemusíte se nic učit (ani si pamatovat) - Dynamický hydratační krém si najde sám potřebné body.
Nemusíte se nic učit (ani si pamatovat) - Dynamický hydratační krém si najde sám potřebné body.

Na ruce a chodidlech máme systém aktivních bodů, které korespondují se všemi orgány a částmi našich těl. Stimulace bodů má léčebný i preventivní účinek. 

Tělo a jeho systémy jsou v neustálé součinnosti. Při nemoci se signální vlna vydá z oslabeného orgánu (části těla) do bodu shody (ruka, noha) a podráždí ho. Místo bodu se stává bolestivé. V momentě stimulace vzniká léčebná vlna, která začíná normalizovat celý oslabený orgán. 

Hlavní přednosti využití Dynamického krému Dr. Nona při reflexní masáži: 

 • Vysoká efektivnost.
 • Dostupnost metody. Jednoduchost využití. Praktičnost. 
 • Při pravidelném používání se dostaví výrazný efekt již po několika minutách (někdy sekundách).
 • Absolutní bezpečnost užívání. 
 • Tento systém nevytvořil člověk (pouze ho objevil), ale přiroda sama. V tom spočívá podstata jeho síly a bezpečnosti. 
 • Stimulováním bodů dochází k samoléčení. 
 • Nesprávná aplikace člověku nikdy neublíží, může být jen neefektivní. 
 • Nemusíš se nic učit (ani si pamatovat) - Dynamický hydratační krém si najde sám potřebné body. 
 • Potřebuješ pouze malé množství Dynamického hydratačního krému Dr. Nona. 

Na body tlačíš zlehka a se stejnou intenzitou, nikdy nezačínáš silným tlakem. Na dlaních i chodidlech můžeš najít jeden, ale i více bolestivých bodů. Aktivní bod je charakteristický tím, že v momentě, kdy na něj zatlačíš, zareaguje pohybem (reflexní reakcí) a často i ostrou bolestí. 

Nanes Dynamický krém, potom palcem (ukazováčkem) pozorně pátrej ve svých dlaních, chodidlech. Začni objevovat bolestivé zóny, různé zatvrdnutí, části svalů stáhnutých křečemi atd. To jsou signály nepořádku. Problémové body je dobré důsledně masírovat (dokud se neobjeví pocit tepla, nezmizí bolest a ztvrdnutí. 

Když budeš vědět, který z orgánů je oslabený, pozorně masíruj i zóny jeho shody. 

Hodila by se ti nadčasová "kápezetka"?

• Představ si maličký (vejde se ti do kapsy) unikátní přístroj nové generace.
• Přístroj, se kterým můžeš vytunit svůj život z nuly na sto (
Healy, má v sobě nahraných více než 100 programů).
Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro pomocné terapie duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku.
• I-Ching, čakry, duševní rovnováha, ochranné programy, kůže, krása, spánek, zaměstnání, učení, meridiány, stimulace, zvířata, prostor, Fitness, Gold Cycle, Hloubkový cyklus a další.
• Healy má v sobě nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí (Schüsslerovy soli), Bachových esencí, Australských květových esencí, Aljašských elixírů z drahokamů, vitamínů, aminokyselin, minerálů, nerostů.

Jsem celostní výživová poradkyně a Helyho jsem si pořídila hlavně díky všestrannosti. Uchvátil mě nejdříve svými nutričními programy a pak mě na první dobrou dostala přesná diagnostika aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, popisu rodových a karmických lekcí a následné vyladění. Cítila jsem tok nekonečných energií, čištění a léčení. U svých přátel okamžitou úlevu od bolestí.

Je nekonečné a za hranou lidského chápání, jak jdou technologie stále vpřed a co dokáže tato malá krabička, kterou si rozhodně také vyzkoušej a nebo rovnou sám/sama pořiď.