POMÁDA NA RTY DR. NONA

12.11.2019
POMÁDA NA RTY DR. NONA
POMÁDA NA RTY DR. NONA
POMÁDA NA RTY DR. NONA
POMÁDA NA RTY DR. NONA

Účinné složky: Halo-komplex™, ricinový olej, přírodní vosky (včelí vosk), vitamín E, aj.

Pomáda Dr. Nona, splňuje všechny požadavky moderní kosmetiky. Měkká, hedvábná textura pomády umožňuje snadné nanášení, nerozmazává se po okrajích, a zároveň poskytuje jedinečnou péči a to i v nepříznivých klimatických podmínkách.

Pomáda na rty Dr. Nona je vyrobena podle nejnovějších vědeckých postupů. Při běžné péči o rty působí také Halo-komplex, který přirozeně stimuluje imunitní systém a zvyšuje obranyschopnost buněk proti volným radikálům. Pomáda má protizánětlivé, antibakteriální, protialergické účinky a regenerační složení. Díky jedinečné receptuře hojí opary, dodává pokožce rtů potřebnou vlhkost a vyživuje ji. Je vynikajícím podkladem pod běžnou rtěnku, ale i jako balzám proti vráskám, aj..

Nyní se nejen Vy budete starat o své rty, ale i Vaše rty se budou starat o Vás!

Protizánětlivé složky umožňují použití pomády nejen pro ošetření rtů, pro ochranu, regeneraci a zvýšení imunity, ale také jako baktericidní prostředek při různých škrábnutích, říznutích, drobných poraněních pokožky, při úrazech, spáleninách atd. Pomáda je účinná při oparech, včetně pohlavních. Blahodárně působí na sliznice v našem organismu.

Svou jemnou, přitažlivou vůní pomáda navrací rtům přirozenou barvu zničenou dlouhodobým použitím obyčejné pomády. Rty nabývají syté, rovnoměrné barvy, dobře zachovávají vlhkost a nevysušují se, a proto nepraskají a vždy mají zdravý a přitažlivý vzhled.

Pozor! Pomáda obsahuje dvojnásobný podíl Halo-komplexua je tedy velmi KŘEHKÁ. Používejte ji velice opatrně. Posunujte vždy jen o několik milimetrů. Nanášejte opatrně a bez tlaku.

Pomáda společnosti Dr. Nona není jen obyčejný balzám na rty. Jsou v ní použity všechny vymoženosti vědy. Vědci kliniky Lenom jí vdechly absolutně nové unikátní vlastnosti. Její jemná hedvábná textura se lehce nanáší, dobře pokrývá rty, neroztéká se po okrajích, dlouho vydrží a přitom zabezpečí rtům dokonalou výživu.

Lví podíl na rtěnce má know-how společnosti Dr. Nona Int. "Halo-Komlex dodávající našemu organismu skrze kožní vrstvy dostačující množství bioantioxidantů, které přirozeným způsobem stimulují imunitní systém, pomáhají bránit se před stresy, zesilují sebeobranu buněk vůči volným radikálům, což znamená, že působí proti stárnutí a vzniku zhoubných novotvarů v organismu, napomáhají na dlouhou dobu zachovat mládí, krásu a zdraví.

Proč bychom měli pečovat o rty?

Horní vrstva pokožky na rtech je neobvykle tenká. Na rtech nejsou žádné potní žlázy. Vlhkost rtů zabezpečují hlavně naše sliny. To je důvodem, proč jsou naše rty neustále suché. Pokud o ně nepečujeme a chvíli je zanedbáváme, jsou přeschlé a popraskané, dělají se nám opary, koutky, rty jsou nehezké a nevzhledné. Co naše rty ovlivňuje? Určitě je to mráz nebo zase horko - výkyvy teplot, ale také sluneční záření. K tomu je třeba dodat, že pokožka rtů obsahuje jen nepatrné množství pigmentu, a proto prakticky není chráněna a je "vystavena" zmíněným zákeřným slunečním paprskům.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA