HALO GEL DR. NONA

18.11.2019

"Halo-gel"

Základní složky: voda a minerály Mrtvého moře, bahno Mrtvého moře.

Jemný sprchový gel, který dostal svůj název na počest "halo-bakterií", k nimž patří také Archaebakterie, přítomná v Halo-komplexu

Halo-gel je vynikající prostředek každodenní hygieny, má hluboce čistící účinky a využívá blahodárných vlastností bahna Mrtvého moře. Prokrvuje pokožku, navrací jí pružnost a přitom ji nedráždí a nevysušuje.

Použití: Při sprchování nebo při koupeli nanést přiměřené množství Halo-gelu na pokožku těla, promasírovat a poté opláchnout.

  • čistí kůži bez podráždění
  • obnovuje pružnost kůže
  • regeneruje pokožku
  • napomáhá prokrvení pokožky
  • má uklidňující a protizánětlivé účinky 

NEOBSAHUJE PARABENY!

HALO GEL nabízí hluboké a terapeutické čištění pokožky spojené s účinky bahna z Mrtvého moře a Halo-komplexu. Napomáhá obnově buněk pokožky využitím struktury odumírajících buněk. 

Složení sprchového gelu umožňuje, aby aktivní prvky bahna z Mrtvého moře rychle pronikly přes kůži do organizmu. 

Kosmetické produkty Dr. Nona, určené pro běžnou denní hygienu (čištění, vyživování pleti) se těší zaslouženému uznání. Je to proto, že všechny kosmetické přípravky jsou vyvíjeny s cílem nejen zkrášlit a omladit, ale přes pleťové receptory působit pozitivně na zdraví celého organismu. 

Společné úsilí týmu vědců, pod vedením Dr. Nony Kuchiny, vedlo ke vzniku unikátní kosmetiky, která uvedla do praxe výše deklarovaný princip s vynikajícími výsledky. Mnohaleté vědecké bádání vedlo k vytvoření nové bioorganominerální molekuly - spojení minerálů, aroma-terapeutických olejů a derivátů unikátní archebakterie, která po tisíciletí úspěšně přežívá v extrémně slaných vodách Mrtvého moře. 

Nejde jen o běžnou směs soli a esenciálních olejů, ale o speciální syntézu všech uvedených prvků v tom správném a vyváženém poměru. Také díky této vyváženosti jednotlivých komponent, jsou produkty Dr. Nona jedinečné a bezkonkurenční. Výsledkem je velmi prospěšné spojení, ve kterém se mnohokrát zesílily kladné vlastnosti jednotlivých složek s téměř nulovými zápornými vedlejšími účinky.

Kosmetika Dr. Nona obsahuje velmi vysoké množství přírodních složek (aromaterapeutické oleje, Bioorganominerální komplex Mrtvého moře) a pouze stopové množství nutných konzervačních látek. 

Sprchový gel Dr. Nona Halo Gel slouží k hloubkovému a terapeutickému čištění pokožky.

Má protizánětlivé působení, zpevňuje pokožku a pomáhá tonizovat organismus. Stejně jako Archebakterie využívá strukturu odumírajících buněk k regeneraci těch živých.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA