DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM DR. NONA

02.01.2020

"Dynamic Hydrating cream"

Dynamic = život a energie, která proniká do celého organismu na vědomé i nevědomé úrovni.

Základní složky: minerály Mrtvého moře; oleje z mrkvových semínek, vilínu, jojoby, rozmarýnu, pomeranče, levandule, rostlinný vosk; extrakty z heřmánku, aloe vera, borůvky, cukrové třtiny, citronu, pomeranče, lilie; tokoferol (vitamín E).

Objem: 50 ml 

NEOBSAHUJE PARABENY!

Jedinečný tonizující krém, který má celkový omlazující účinek. Je to doslova "král krémů", brzdí procesy stárnutí a tonizuje organismus při neuróze a vyčerpání. Dynamický hydratační krém je možné používat při reflexní nebo bodové masáži pro zlepšení činnosti organismu. Krém má protizánětlivé a bakteriostatické vlastnosti a lze jej používat i na spálenou pokožku (včetně následků radiace) a také při neuritidách, myalgiích a artritidách různého původu. Normalizuje krevní tlak.

Použití: Nanést na očištěnou, vlhkou pokožku tenkou vrstvu a jemně rozetřít. Aplikovat v tenké vrstvě na problematická/postižená místa dle nastavené individuální indikace.

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Dynamik použijte vždy, když jste unavení, cítíte bolest, při celkové nevolnosti, astenickém stavu a v období rekonvalescence po různých zákrocích (chirurgie, onkologie, ozařování, chemoterapie, dermatologie atd.).

 • únava, skleslost, snížený tonus (aplikace na místa pulsace, za ušima);
 • bolesti hlavy (aplikace na místa pulsace, loketní jamky, spánky, ušní boltce);
 • bolesti srdce (aplikace na malíky, mezi lopatky, střed dlaně, polštářky prstů na rukou a nohou, reflexní body);
 • hypertonie (body v zóně límečku, spánky, za ušima, polštářky malíků na rukou a nohou, zápěstí);
 • hypotonie (místa pulsace, ušní boltce, za ušima);
 • všechna bolavá místa (bodová masáž);
 • klouby (masáž bolavých míst);
 • počáteční stádium retní horečky - opar (na rty);
 • bolesti zubů (na dásně);
 • rýma (na nos a kořen nosu);
 • krvácení z nosu (aplikovat do nosu a na hřbet nosu);
 • vysoká teplota u dětí (natřít chodidla a dlaně);
 • kašel (aplikovat na přední část hrudníku a záda);
 • bronchitida (nos, přední a zadní část v oblasti bronchů);
 • highmoritis - chronický zánět dutin (aplikovat na oblast nosních dutin v kombinaci s bahenní maskou, prohřev dutin);
 • spáleniny, kožní onemocnění (na problémové místo);
 • nastydnutí (místa pulsace a chodidla);
 • drobné škrábance a rány;
 • bolesti v žaludku (na pleteň sluneční);
 • škytavka (na oblast bránice);
 • ušní bolesti (aplikovat na ušní boltce a okolí);
 • křečové žíly (aplikovat v okolí žil);
 • gynekologie (vnitřně na tampón a nanášet na spodní část břicha);
 • hemoroidy (prstová masáž);
 • alergie (aplikovat na výčnělek prvního velkého krčního obratle);
 • vypadávání vlasů (na pokožku hlavy dvakrát týdně, kombinovat s bahnem);
 • menstruační bolesti (aplikovat na podkolenní jamky a spodek břicha);
 • kosmetický efekt (denně) *zdroj: autor Dr. Nona Kuchina, kniha

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM DR. NONA

Je to doslova "král krémů", který přes kůži příznivě působí na celý organismus a pozitivně stimuluje imunitní systém! Speciální vlastností krému je jeho schopnost posilovat tělo při velké únavě nebo celkovém oslabení, dodávat energii a zvyšovat vitalitu. Vysoká vstřebatelnost ho řadí k nejkvalitnějším hydratačním a tonizujícím krémům.

Dynamik je součástí SETU k aktivaci Vaší doživotní slevy 35% na celou produkci Dr. Nona. Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku a TOP krém, který si zamilujete a stane se Vaším každodenním pomocníkem, Vaší první pomocí a záchranou v různých situacích (i těch skutečně velmi komplikovaných).

BEZ TOHOTO KRÉMU NEJDU Z DOMU, VÍTE PROČ?

Zvláštností krému je tonizace při neurózách, a také po psychické a fyzické vyčerpanosti.

Má analgetický účinek (působí proti bolesti). Při okamžité a první pomoci lze použít jako (nitroglycerin) pod jazyk |*informace zazněla z úst paní doktorky Nony při nejedné lékařské konferenci|. Krém má protizánětlivé a bakteriostatické vlastnosti, což umožňuje efektivní použití při poranění, spáleninách pokožky (včetně radiačního), zastavuje krvácení, je výborný na řezné rány, oděrky, modřiny, jizvy, po štípnutí, krvácení z nosu, na opary, afty, při prořezávání zubů, při bolestech hlavy, při bolestech svalů a kloubů, při nachlazení, rýmě, při žaludečních nebo menstruačních potížích v gynekologii a to není zdaleka vše. Harmonizuje také při neuritidách (záněty nervů), myalgiích (bolesti svalů), normalizuje krevní tlak a artritidách (záněty kloubů) různého původu. Nezaměnitelný tonizující prostředek mající lokální a celkový omlazující účinek. Krém má schopnost VÝRAZNĚ REGENEROVAT a omladit zralou pleť, zamezuje procesy stárnutí v mladším a středním věku. Dynamický hydratační krém je možné úspěšně používat při celkové reflexní nebo bodové masáži pro zlepšení činnosti organismu.

Doplňte si také svou lékárničku první pomoci o tento Dynamik , krále krémů, a mějte pomoc vždy po ruce po kapse.

Typ: Dynamik pro dodání energie a aktivaci vitálních funkcí každý den! 

O P A R (herpes)

Miluji tu rozmanitost a pestrost celé produkce Dr. Nona a hlavně neskutečné účinky, které jsou k nezaplacení.
Miluji tu rozmanitost a pestrost celé produkce Dr. Nona a hlavně neskutečné účinky, které jsou k nezaplacení.

Znáte také to známé svědění rtu? Já ano a v minulosti jsem trpěla na opary (nejen) na svých rtech. Virus herpes simplex zůstává v organismu a aktivuje se při každém oslabení organismu. Mimochodem vir má v těle 70 % z nás. Mastička na opary z lékárny u mě nikdy nezabírala. Takže co teď? Jak jinak na opar než s Dynamic krémem. Naposledy když jsem cítila, že je opar na obzoru, namazala jsem před spaním Dynamic krém a do rána NIC. Toto není jen má osobní zkušenost. Je to první a okamžitá pomoc nejen na opary! Výbornou zkušenost mám také s kombinací a smícháním Okseen tobolky a Dynamik krému

Na herpes se dá použít také Pomáda na rty Dr. Nona, která je vyrobena podle nejnovějších vědeckých postupů. Pomáda má protizánětlivé účinky, hojí opary, afty dodává pokožce rtů potřebnou vlhkost a vyživuje ji. Je vynikajícím podkladem např. pod běžnou rtěnku. Ideální do mrazu na sluníčko. 

No a když tady probíráme ty opary. Zabírá i potření postiženého místa deodorantem Dr. Nona. 

KAŽDÝ ČLOVĚK MÁ NA SVÉ NOZE NABÍJEČKU, VYZUJTE SE A NABIJTE S DYNAMIKEM A DR. NONOU 

Nemusíte dělat nic složitého - DĚJE SE TO SAMO. Reflexní body má na chodidle zastoupen každý orgán v těle. Reflexní plošky celého těla se nacházejí na šlépějích chodidel. Chodidlo představuje zmenšený obraz lidského těla. Reflexní terapie chodidel není ničím novým a určitě o ní z mých stránek budete často slýchat - jen samou chválu a pozitiva.

Proč? protože i mě reflexska obrovsky změnila život. Aktivně ji praktikuji v praxi.

Co si myslíte o významu chodidel? Já si myslím, že chodidla mají pro naše životy a zdraví obrovský, nezastupitelný význam. Na co tam ty body máme, když je nevyužíváme? Chce to jen chtít a víc se o své tělo zajímat. Otevře se tak nový rozměr: tj. stimulujte například plošku ledvin a na těle se rozsvítí celá dráha ledvin, uvolní se svaly, uvolní se napětí, proudí krev, energie. TĚLO JE DOKONALE DOKONALÉ. Mé dnešní doporučení je bosá chůze po zrníčkách Soli Dr. Nona a reflexní masáž Dynamikem.

PRO NĚKOHO JSOU VZPOMÍNKY ZÁVAŽÍM, PRO JINÉHO KŘÍDLY.
PRO NĚKOHO JSOU VZPOMÍNKY ZÁVAŽÍM, PRO JINÉHO KŘÍDLY.

PRO NĚKOHO JSOU VZPOMÍNKY ZÁVAŽÍM, PRO JINÉHO KŘÍDLY.

A co taková památka v podobě skvrn na obličeji, krku či jiných částech těla? Pigmentové skvrny na kůži mohou být různého tvaru, velikosti, intenzity zbarvení.

Existuje mnoho faktorů, proč se vyskytne hyperpigmentace:

 • nadměrné působení UV záření, genetické dispozice, věk, hormonální vlivy, kožní záněty nebo poranění.

V kůži jsou přítomny melanocyty (buňky tvořící barvivo). Když je ho příliš, kůže tmavne.
Když se kožní barvivo hromadí více v jednom místě, vznikne hnědý flek. Přestože pigmentové skvrny jsou obvykle neškodné, určité formy mohou být nebezpečné, jako v případě melanomu. Doporučuji nechat si pigmentové skvrny na pokožce odborně prozkoumat. Poté můžeme odlišit hyperpigmentaci a znaménka na pokožce. Pokud je vaše pokožka ke vzniku pigmentových skvrn náchylná, určitě ji chraňte 365 dní v roce (a to nejen v létě). 

BEZ KOSMETIKY URČENÉ KE ZJEMNĚNÍ TMAVÝCH FLEKŮ SE NEOBEJDETE!

Pořiďte si proto řadu od jedné ověřené a prověřené značky. Nejen proti pigmentovým skvrnám výborně fungují produkty Dr. Nona. Ať už sáhnete po kterémkoli výrobku, nezapomeňte při jeho nanášení ani na krk a dekolt. Díky tomu docílíte nejlepšího výsledku.

 • Pleťová bahenní maska - účinky tohoto bahna nemají obdoby, působí mj. na zvýšenou pigmentaci pleti.
 • Krém na ruce a nehty - jemně bělí pihy a pigmentační skvrny.
 • Oční krém - nejen k ošetření očního okolí.
 • Solaris, Solaris body lotion
 • Noční krém
 • SHP kosmetika 

Pokožku a problémy můžeme lépe zvládnout s pomocí tobolkové řady:

 • Fáze 9, Ravseen

Pro více informací, pro individuální přísup a péči, pro sestavení speciální kůry na míru - mne prosím neváhejte kontaktovat. Velký důraz kladu na přijetí, pochopení příčin a celostní, osobní, velmi přátelský, pozitivní přístup ke každému člověku a jeho jedinečnosti. Mým zájmem není zisk ani prodej. Práce s produkty Dr. Nona mi přináší uspokojení na jiné úrovni - neváhejte - ráda Vás o tom přesvědčím.

Dr. Nona to je nádherná volba a alternativní cesta k Vašemu novému a kvalitnímu životu ve zdraví a harmonii

KREVNÍ TLAK MŮŽEME SROVNAT

s pomocí změny životního stylu, úpravou jídelníčku a s pomocí kúry na míru ušité z produktů Dr. Nona. Velmi ráda se stanu průvodcem za cestou k rovnováze a za Vaším normálním tlakem.

PRÁZDNINOVÉ CESTY, ALE I TY SLUŽEBNÍ

jsou pro nás řidiče velmi vyčerpávající, únavné a nebezpečné. Mikrospánek přichází jako blesk z čistého nebe a může mít tragické následky.

Jak se únavě za volantem bránit?

V žádném případě nejsem zastáncem žádných energetických nápojů, ani jiných koktejlů, které nám slibují křídla. Za volantem potřebuji čistou hlavu a 4 kola. Energetické nápoje tlumí. Ano, bohužel i káva.

Za jízdy je důležité zařazovat přestávky (raději častěji a kratší s aktivním odpočinkem), klidně se i proběhnout, protáhnout, zacvičit si. Dříve či později ztrácíme za volantem pozornost k řízení. Přestáváme se soustředit na provozovanou činnost, jsme rozptýlení atd.. Je prokázáno, že pozornost a úroveň bdělosti probíhají v určitých vlnách. Každopádně já mám NE-jednu z úžasných a perfektně fungujících možností, jak i tyhle věci řešit, vyřešit a posunout se bezpečně k cíli.

DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM - jeho speciální vlastností je, že posiluje tělo při velké únavě a dodává mu značnou dávku energie. Při první pomoci lze použít jako pomoc (nitroglycerin) pod jazyk, vmasírovat na krk (nad výběžek prvního obratle). V případě, že stojíte na odpočívadle: doporučuji aplikovat krém do okolí očí (pomůže nejen s únavou, pálením, svěděním). Výborně také zafunguje, když namasírujeme krémem reflexní body na chodidle. Krém také můžeme nenanést na místa pulsu, ušní boltce a místa za ušima.

Inspiraci se meze nekladou. Zkrátka a dobře - bez Dynamiku už ani ránu.

Také bych ráda uvedla na pravou míru to pití energetických nápojů. Hydratace a pitný režim je opravdu důležitý. Za mě je to jasná volba "čistá voda obohacená Solí Dr. Nona". Soli Dr. Nona mají vysoký obsah minerálních látek a stopových prvků, odkyselují, čistí a dodávají energii. Na cesty volím YLANG-YLANG A PAČULI. Žádná chemie, ale nádherný, čistý, minerální, energizující nápoj. Když mě čeká opravdu dlouhá cesta, připravuji si do termosky Čokoseen a na sváču, jak jinak než Dakseen. Ve dveřní kapse mám pro případ nouze ukrytý sáček s obkladem z vody Mrtvého moře. No a na co nesmím nikdy zapomenout? tím je parfém a deodorant Dr. Nona.

O účincích produktů se dozvíte na mých stránkách, v popiscích a videích. Chcete si také vyzkoušet na vlastní kůži produkty Dr. Nona? Odjíždíte na dovolenou a chcete se bezpečně vrátit? Jsem zde pro Vás, kontaktujte mě.

MIMINKO A MAMINKA

Není jiný šetrnější a jemnější produkt, který bych bez obav aplikovala svému malému dítěti. Dynamik nabízí možnost ošetřit modřinky, ranky, pupečník, oči, pusinku, uši, poranění matky po porodu. Dr. Nona výborně zabírá při kolikách miminek, opruzeninách, vyrážkách, exémech. Trápení s růstem a prořezáváním zoubků. Dr. Nona má řešení, kontaktujte mě. KOJÍTE? Výborně! Kojení je tou nejpřirozenější a nejlepší výživou pro vaše dítě. Ne vždy je to však pro nás mámy jednoduché a příjemné. Přípravky Dr. Nona a záněty prsu (mastitida), popraskané bradavky, nedostatek mléka, ucpané mlékovody, kvasinková infekce aj..

Když mi do života přijde malý tvoreček nemusím už řešit - zda je kosmetika na citlivou pokožku, zda je vhodná pro miminko (a od jakého věku), zda ji mohu používat během kojení a v průběhu těhotenství, zda je šetrná k přírodě, protože Dr. Nona toto vše splňuje. Nemusím se bát, přípravky se mohou dostat i do sliznic. Také koupele v Solích posilují a prohlubují imunitní systém děťátka. Voda Mrtvého moře je téměř identická jako plodová voda. Byliny a esenciální oleje mají uklidňující a harmonizační účinek a Archebakterie dokáže nastartovat obranné schopnosti organizmu. Díky složení a účinnosti produktů Dr. Nona jsem mnohokrát vyřešila velmi nepříjemné a bolestivé příhody, včetně ošklivých ekzematických stavů na pokožce (své i svého syna). Kam se hrabe kdejaká zinkovka, či snad jiná mast a třeba i na lékařský předpis.

Co víc si pro své miminko přát? Mít vždy po ruce zaručený a osvědčený recept, přípravek, který přináší úlevu a pomoc na všech úrovních. Toto se nedá slovy popsat, toto se musí zažít. Přála bych tento pocit jistoty a pohody každé mámě. Dr. Nona nezná limity, proto ji mám nejen já, ale i každá zodpovědná a milující maminka tak ráda.

ZDRAVÍ A HUBNUTÍ S DYNAMIKEM

Pro své zdraví můžeme udělat mnohé. Říká se, že NE každou nemoc je možné vyléčit jídlem, ale žádná nemoc se beze změny stravy vyléčit nedá. Dává to smysl? Mě ano, a obrovský. K té změně stravování já osobně doporučuji i změnu životního stylu, včetně myšlení. Na co stále čekáte? Kdy už se do toho dáte? A rozhodnete se pro zkvalitnění svého SVĚTA, ŽIVOTA A ZDRAVÍ..

.. potřebujete nakopnout, poradit, podpořit.. Ráda se stanu Vaším průvodcem. Dr. Nonna Kuhina Vám nyní prozradí v přiloženém krátkém videu jeden úžasný fígl. Na který budete potřebovat pouze Dynamický hydratační krém a svou paži. Pomocí stimulace bodu pod ramenem (cca v horní polovině paže). To je to místo - díky kterému snadněji zhubnete, při stimulaci a masáži Dynamikem výborně snížíte i pocit hladu (chuť do nezdravého jídla). Díky unikátnímu složení a účinkům Dynamiku je toto doporučení masáže bodu vhodné provádět vždy cca 10 minut před jídlem. Po této době se krém začíná vstřebávat do krevního oběhu a Archea začíná řešit, opravovat, stimulovat buňky. Naše tělo je úžasný stroj, který bezchybně funguje, pokud se o něj s láskou staráme. Je skoro neuvěřitelné, jaké škody, rány, otravy a další excesy dokáže samo napravit, pokud mu v tom nebráníme, ale naopak ho podpoříme.

Na našem těle existuje nespočet bodů. Jestliže chcete například hubnout. Osobně velmi doporučuji ještě stimulaci bodu na uchu a na tváři a pití čaje Gonseen. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA