STRÁNKA POUZE PRO REGISTROVANÉ UŽIVATELE

Tento web slouží pouze k obecným informacím a nesmí být používán jako náhrada za lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu jakéhokoli zdravotního stavu nebo problému. 

Registrovaní uživatelé webu se nesmí spoléhat na žádné uvedené informace a jakékoli dotazy týkající se vlastního zdraví budou konzultovat s lékaři. 

Provozovatel stránek nepřebírá žádné riziko pro používání těchto webových stránek a zde obsažených informací. 

Registrací stvrzuješ svůj souhlas.

přihlášení

Člen chápe, že úlohou webu opravdu není poskytování zdravotnické, lékařské nebo terapeutické služby, diagnostikování, léčení jakéhokoliv onemocnění. 

Každý sám za sebe přebírá rizika vyzkoušení nových praktik a technik spojených se změnami životního stylu. 

Člen akceptuje to, že autoři se zříkají veškeré odpovědnosti za újmy, ztráty a rizika, osobní i všechny ostatní, které by mohly nastat přímo či nepřímo následkem použití informací uvedených na tomto webu nebo realizací rad ve čtenářově životě. Každý člověk je individuální jedinec, je třeba mít kritické myšlení a vnímat vlastní jedinečné tělo. 

Díky legislativnímu nařízení EU č. 1169/2011, které omezuje uvádění některých informací u produktů doplňků stravy/alternativní medicíny, pokud chceš vstoupit do této kategorie výrobků, musíš souhlasit s níže uváděným tvrzením:

  • Produkty na těchto webových stránkách beru výslovně a pouze jako kosmetiku a doplňky stravy, které nejsou dle platné právní úpravy ČR lékem a nelze je za léky zaměňovat ani vydávat.
  • Uvedené informace žádným způsobem neovlivní můj úsudek a na základě uvedených informací nebudu doplňkům stravy, kosmetickým výrobkům ani náznakem přisuzovat léčebné či zdravotní účinky.
  • Uvedené texty nejsou zdravotním tvrzením.
  • Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny jako náhrada lékařské péče!

Děkuji, že jsi zde se mnou! Jdeme do toho?

KONTAKTUJ MĚ