DEN PŘED PŮSTEM

12.05.2021
Vědomý půst | příprava | den před půstem
Vědomý půst | příprava | den před půstem

Den před plánovaným půstem si dopřej důkladnou očistu střev, aby neztrácely schopnost odvodu toxinů a nebezpečných látek z organismu. Začni u střeva, nachází se tam 70-80% tvé imunity. Ale ty nemáš jen tlusté střevo. Většina problémů vzniká již ve střevě tenkém. Zde se odehrává klíčové vstřebávání živin z přijímané potravy. 

Osobně jsem vyzkoušela mnohé techniky (klystýr, šankprakšalána, hydrocolonterapie, půsty, raw stravování, pití šťáv, sůl z Mrtvého moře) a určitě je to fine inspirace na další povídání. Zajímá tě nějaká konkrétní technika? Jaké máš vlastní zkušenosti s očistou střev? A jakou techniku si zvolíš před vědomým půstem ty? 

Vždy konej a jednej dle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Jen ty sám/sama dokážeš své tělo, jako ten nejdokonalejší stroj řídit.

V lékárně seženeš sadu která je určena na klystýr. Sama používám klystýr (jen při dlouhodobém půstu). Pozor na to, nic se nesmí přehánět a zde to platí dvojnásob.

Vyčištěný organismus se regeneruje mnohonásobně lépe. Stejné je to s hubnutím, nabíráním svalů, získáním energie. Detoxikace organismu je alfa a omega úspěchu. 

Detox jako takový si ale tělo dělá přirozeně samo. O očistu se starají ledviny, játra, odpadní látky odcházejí potem, močí, stolicí. DETOX se stal pro mnoho společností velkým byznysem, ale měli bychom vědět, že se jedná o naprosto přirozený proces organismu. Možná bych to nenazývala "detoxem" ani očistou, ale začala bych tomu říkat "změna životního stylu, změna stravování."

Nemá cenu tělo čistit, nakoupit si drahé produkty a pak ho zas a znovu zanášet nezdravou stravou, toxiny, zapálit si cigaretu, holdovat alkoholu, zobat prášky. Aby tělo bezvadně fungovalo, je třeba se nejprve zbavit všeho, co mu ubírá energii, zbavit ho toxinů, restartovat metabolismus a dodat mu všechny potřebné živiny, vitamíny, minerály, Omega-3 NMK a pak pokračovat ve zdravém módu. Jen takové smysluplné kroky ti zaručí příval energie, zlepší imunitu i trávení. 

O co jde? Jednoznačně o tvrdou práci na sobě, ale tato práce se tisíckrát vrátí a vyplatí. 

S velkým respektem a láskou sama používám kvantové a frekvenční lázně, které mi zajistí holistický zdravý život. Zdravé buňky dělají zdravé orgány, zdravé orgány dělají zdravé lidi! Proto pravidelně používám svého Healyho k harmonizaci bioenermetického pole!

Při půstu je Healy báječným pomocníkem. Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s mým tělem a následně doplní deficitní látky (homeopatika, Schüsslerovy soli, Bach. esence, vitamíny, aminokyseliny, minerály a další) pomocí vibrací a frekvencí.

Tento článek je informačním kanálem. Všechna doporučení v něm obsažená vycházejí z mé vlastní zkušenosti a z dlouholeté praxe s klienty. Návody v článku obsažené byly navrženy tak, aby ti jednoduchým způsobem pomohly k lepšímu životnímu stylu. Bohužel ti nemohu zaručit, že tato doporučení jsou vhodná právě pro tebe, případně že je budeš umět použít správně.

Proto se vymezuji z jakékoliv právní odpovědnosti ohledně toho, jak s textem naložíš a co a jakým způsobem z něho v praxi použiješ. Všechny úspěchy či neúspěchy jsou proto výhradně ve tvých rukách a autorka za ně nenese žádnou odpovědnost. Informace slouží jako (své)pomoc, v žádném případě nenahrazují lékařskou diagnózu/péči.

CHCI INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A PÉČI