SHP NOČNÍ TĚLOVÝ OCHRANNÝ KRÉM - Skin Halo Protection

22.10.2019

SHP DERMOKOSMETIKA

je nová řada z produkce Dr. Nona - PRODUKT 21. STOLETÍ!

Dr. Nonna Kuchina, vedoucí kliniky Lenom a zakladatelka značky Dr. Nona Izrael, v uplynulém roce vyvinula a vydala NOVÉ VÝROBKY na základě PATENTŮ č. 222127, 222128.

SHP noční tělový ochranný krém - Skin Halo Protection, 150ml

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince.

Jedná se o unikání kosmetický produkt k pravidelnému použití. Díky unikátnímu složení skvěle vyživuje a zvlhčuje pokožku obličeje i těla. Mají velmi silný antioxidační účinek a omezuje škodlivý vliv volných radikálů. Stimuluje zdravé fyziologické procesy a zvyšuje odolnost kůže. Podporuje mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách. Tonizuje, zklidňuje podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy. V době, kdy spíte, dokonale vyživuje pokožku důležitými látkami.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku, NA ÚROVNI DNA.

Nové kosmetické produkty značky Dr. Nona, Clinic Lenom pro denní i noční použití díky unikátnímu složení skvěle vyživují, zvlhčují pokožku obličeje i těla, mají silný antioxidační účinek, omezují škodlivý vliv volných radikálů, stimulují zdravé fyziologické procesy a zvyšují odolnost kůže. Podporují mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách.

Tonizují, zklidňují podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

K nákupu CLINIC LENOM produkce (DND, SHP) je nutné vlastnictví věrnostní karty "Dr. Nona Loyalty & Rewards Club ". Pro pomoc a více informací jsem k dispozici. 

Archebakterie a Dunaliella

obsahují betakaroten, silný antioxidační provitamín - nepostradatelný pro prevenci nejzávažnějších onemocnění.

Schopnost zpomalit proces stárnutí proměnil Archebakterii a Dunaliellu v obzvláště cenný zdroj nenahraditelného přírodního materiálu!

Archea se chová jako kmenová buňka, řeší problémy na úrovni příčin a DNA

Dunaliella salina

je jednobuněčná zelená řasa, která žije ve vysoce slaných vodách - je "halofilní". Patří k několika málo organismům, které jsou schopny přežít v extrémně slaných podmínkách Mrtvého moře. Je jedním z nejlepších přírodních zdrojů beta karotenu a má daleko vyšší obsah minerálních látek než např. řasa spirulina. Patří k vysoce koncentrovaným zdrojům důležitých vitamínů, aminokyselin, minerálů a živin a působí jako silný antioxidant. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Extrakt z astragalu (kozinec)

se nazývá "BYLINA ŽIVOTA". V Číně nazývaná též jako "žlutý vůdce". Obsahuje vitamíny C, E, mikroprvky (zinek, selen atd..) a saponiny ničící defektní buňky. Má silné regenerační účinky a je to vynikající adaptogen. Napomáhá hojení ran, užívá se pro urychlení rekonvalescence po těžkém zranění nebo chemoterapii. Srovnává krevní tlak a posiluje nervový systém.

Olej z jojoby

vzácný olej s vysokou koncentrací vitamínu E přispívá k ochraně kožních buněk, pomáhá hojení ran, jizev a jiných kožních problémů. Pokožku vyživuje a hydratuje.

Olej ze semen granátového jablka

je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Zabraňuje zánětlivým procesům v kůži. V kosmetologii je považován za jeden z nejintenzivnějších, ochranných, výživných a hydratačních olejů, které stimulují hluboce zakořeněné regenerační procesy. Patří k jedné z nejúčinnějších látek v péči o zralou, podrážděnou, suchou a jinak poškozenou pleť. Obnovuje elasticitu a podporuje přirozenou hydrataci pokožky. Luxusní olej se skvělými regeneračními vlastnostmi.

Všechny aktivní látky chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a regenerují ji na bázi DNA.

Noční tělový a pleťový krém SHP jsou unikátní kosmetické produkty k pravidelnému použití. Díky aktivním složkám mají zklidňující a relaxační účinky na pleť. Stimulují produkci kolagenu a obnovují elasticitu pleti. Regenerují, hydratují a dodávají pleti jemnost a vitalitu. Přes noc vyživují pleť důležitými látkami, takže druhý den je pleť odpočatá a svěží.