PLEŤOVÉ MLÉKO DR. NONA

17.11.2019

"Face Milk"

Základní složky: rostlinné oleje; voda a minerály Mrtvého moře.

Pleťové mléko velmi účinně čistí pokožku a obnovuje rovnováhu jejího PH. Odstraňuje nečistoty a make-up a přitom nedráždí pleť, ale naopak ji příjemně změkčuje a vyživuje. Stimuluje obranné mechanismy pokožky, působí preventivně proti akné. Doporučuje se pro všechny typy pleti.

Použití: Nanést Pleťové mléko na obličej a krk konečky prstů nebo vatovým tamponem, přitom pleť lehce masírovat. Zbytky mléka spolu s make-upem jemně setřít vatovým tampónem nebo papírovým ubrouskem.

  • odstraňuje nečistoty a make-up
  • stimuluje přirozenou ochranu pokožky
  • zachovává pružnost pleti
  • vhodné pro všechny typy pleti

Pleťové mléko značky Dr. Nona slouží k účinnému a jemnému čištění pleti a vyrovnání jejího pH. Pokožku nedráždí a nezanechává ji vysušenou, naopak ji hydratuje. 

Další vlastností pleťového mléka je jeho schopnost kůži vyživovat, změkčovat, aktivizovat její ochranné mechanismy a regenerovat membrány buněk. Pozitivně působí na potíže s akné a je vhodné pro všechny typy pleti.

Mléko lze používat také jako denní krém pro citlivou pleť.

Toužíte po bezchybné pleti?

Přestaňte okamžitě zanedbávat odličování! Na Vaší pleti jsou usazené prachové částice, kožní šupinky a maz, které brání pokožce v dýchání. A je jedno, jestli jste měla celý den na obličeji make-up, nebo si užívala den bez nalíčení. Vyčistit pleť je nutné VŽDY. Zabráníte tím vzniku nedokonalostí i předčasnému stárnutí pleti.

Regenerace pleti se spouští spolu s nocí. Když ale zůstanou na obličeji nečistoty, póry jsou ucpané a mohou se tvořit černé tečky a pupínky. Každý den se do naší kůže dostávají špína a zdraví škodlivé látky z okolního prostředí, které je třeba odstranit. Pokud to nezanedbáte, odmění se vám pleť svěží barvou.

Čištění pleti by vždy mělo zahrnovat tři základní kroky: vyčištění, dočištění a hydrataci. Vaše pleť pak bude vypadat zdravá a svěží každý den.

Doporučuji čisticí a hydratační přípravky od Dr. Nona. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA