HALO FEMINSEEN DR. NONA

01.08.2019

Capsules "Femseen" 

Základní složky: výtažek ze sóji, Halo-komplex Mrtvého moře.

Použití: Dvě tobolky denně (1 ráno a 1 večer) během jídla, zapít sklenicí vody.

V určitém věku začínají ženy pociťovat příznaky menopauzy. V jejich organismu dochází k mnoha změnám, snižuje se produkce estrogenů, ženských pohlavních hormonů, což bývá často příčinou ukončení menstruace. S tím se spojují některé nepříjemné projevy jako návaly horka, šumění v uších, bolesti hlavy, závratě, apod. Pomocí estrogenů ve formě léků je možné tyto obtíže zmírnit, ale chemická hormonální léčba se nedoporučuje při cévních a jaterních onemocněních, vysokém tlaku nebo cukrovce.

Feminseen je určen právě pro ženy, které nemohou nebo nechtějí užívat hormonální léčbu. Pomáhá zmírnit negativní projevy menopauzy, zvyšuje energii, omlazuje organismus a odbourává nepříjemný pocit návalů. V některých případech může dokonce způsobit i obnovení menstruačního cyklu. Feminseen je také vynikající imunomodulátor a preventivně působí proti onkologickým onemocněním a osteoporóze.

HALO FEMINSEEN DR. NONA | DOPLNĚK STRAVY
HALO FEMINSEEN DR. NONA | DOPLNĚK STRAVY

HALO FEMINSEEN DR. NONA

  • Menopauza;
  • atrofické změny vagíny;
  • nepříjemné projevy klimakteria jako návaly, pocení, zvýšený tlukot srdce, migréna;
  • psychické problémy spojené s menopauzou (nervozita, nespavost, únava, náladovost, apod.).

Sója je nezaměnitelný dietetický produkt, protože je velmi dobře stravitelná a přitom poskytuje organismu obdobné výživné látky jako masová strava. Sója obsahuje až 70% bílkovin, ale ne cholesterol a jiné škodlivé látky, které se často nachází v živočišných potravinách. Preventivně působí proti různým druhům onemocnění jako je cukrovka, arterioskleróza, onemocnění srdečně-cévního systému, problémy žaludečně-střevního systému, apod. Sójový fytoestrogen regeneruje organismus a pomáhá ženám překonat negativní projevy menopauzy.

Klimakterium 

Fyziologické změny v ženském organismu, spojené se zanikáním reprodukčních funkcí. 

Vnitřně:

  • Gonseen - 1 sklenice denně (1 sáček na sklenici vody).
  • Newseen - 2 tobolky na noc.
  • Femseen - 2 tobolky ráno.
  • Lovseen - 2 tobolky ráno.

Zevně:

  • Dynamický hydratační krém - nanášet denně na místa pulsace.
  • Solné koupele - dvakrát týdně, teplota max. 37°C, koupel po dobu 15 minut.

Eroze děložního krčku

U klientek s erozí děložního krčku, (bez nutnosti laserové terapie a kryodestrukce), byly střídavě aplikovány tampóny s Pleťovou bahenní maskou a Dynamickým hydratačním krémem do vagíny v průběhu dvou dní. Kůru prováděli pod kolposkopickou a cytologickou kontrolou po dobu 14-ti dnů.

Pozorováno šest klientek: čtyři z nich používaly Pleťovou bahenní masku a Ústní vodu na promývání, dvě klientky pouze Pleťovou bahenní masku a tradiční preparáty pro promývání. Bylo zjištěno, že použití Ústní vody k promývání děložního krčku značně zrychluje proces epitelizace.

Kůra začínala zavedením tampónu s Ústní vodou do vagíny na 10-15 minut. Po odstranění tampónu bylo pozorováno velké množství sliznatých výtoků z děložního kanálku. Byly také aplikovány tampóny s Pleťovou bahenní maskou. Klientka v přechodu aplikovala Tělové mléko Solaris - kromě epitelizace děložního krčku bylo důsledkem "omlazení" sliznice (!) - morfologicky odpovídala sliznici děložního krčku mladé ženy ve věku 30-35 let. Tampón byl ponechán ve vagíně přes hodinu.


PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA