HALO ČOKOSEEN DR. NONA

24.10.2019

"Chocoseen"

Účinné látky: cukr, kakaový prášek, vanilin, vitamin A, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3, E, listová kyselina, zinek, mangan, Halo-komplex.

Obsah: 250 g balení (v sypané formě)

Použití: Vsypat do sklenice dávku Halo Čokoseenu. Čokoseen zaléváme vodou (ne vroucí) nebo rostlinným mlékem (osobně preferuji před živočišným mlékem). Můžeme také půl čajové lžičky přidat do kávy nebo jiného oblíbeného nápoje na dochucení a dodání té správné energie a dávky potřebných živin. 

Čokoseen je nejen zdraví prospěšný, ale má také lahodnou chuť. Zvyšuje vnímavost a podporuje mozkové funkce u dětí, zlepšuje paměť, má antioxidační vlastnosti a podporuje imunitní systém. Čokoseen tak tvoří ideální prostředek pro ochranu zdraví, který si oblíbí celá rodina.

HALO CHOCOSEEN DR. NONA
HALO CHOCOSEEN DR. NONA

HALO ČOKOSEEN obsahuje celé spektrum vitamínů, minerálů a v kombinaci s Halo-komplexem™ tvoří ideální prostředek pro ochranu zdraví a posílení imunity. Halo Čokoseen je také chutná pochoutka pro celou rodinu, kterou si oblíbí zejména děti.

 • oslabení imunitního systému, zvláště u dětí;
 • prevence srdečně-cévních problémů;
 • snížené mozkové funkce, problémy s pamětí u dětí;
 • snížená úroveň vnímání;
 • prevence problémů pohybové soustavy;
 • prevence virových onemocnění;
 • celkové oslabení organismu, např. při rekonvalescenci.
HIT ZDRAVÍ
HIT ZDRAVÍ

KE SPOKOJENOSTI PATŘÍ BEZPEČNÝ DOMOV

Ke každému domovu patří příjemné teplo, pohoda a zdraví. K mému zdraví patří Dr. Nona a její produkce s Halo-komplexem.

Jak můžeme v dnešní době přirozeně posílit imunitní systém. Klíčem je zdravá strava. Víte však, že to není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát? Ne každá strava a stravovací režim nám přinese potřebný užitek. 

Můj typ je lahodný a nadupaný nápoj z buněčné výživy Dr. Nona HALO ČOKOSEEN. Halo Čokoseen je skutečná pochoutka pro celou rodinu. 

Každý den by se člověk měl věnovat nějaký čas jen sám sobě! Zastavit se, zklidnit se, uvolnit se a udělat si svůj oblíbený horký/studený nápoj HALO ČOKOSEEN.

Obsahuje vitamín A 

 • hlavní bojovník s infekcí a napomáhá při virových onemocnění, 

vitamin C 

 • nepostradatelný při každém onemocnění, 

komplex vitamínů skupiny B 

 • je hlavním dodavatelem zdravé energie a zajišťuje zpracování energie z uhlovodanů, bílkovin a tuků, které jsou obsaženy v jídle. 

Čokoseen je dobrým prostředkem pro těhotné ženy 

 • obsahuje mj. kyselinu listovou.

Vitamíny a minerály obsažené v Čokoseenu mají především regenerační účinky. Stimulují imunitní systém, zlepšují mozkové funkce a podporují zdravou funkci všech tělesných orgánů. Vitamín A napomáhá prevenci virových onemocnění a různých infekcí, vitamín C podporuje imunitu a pomáhá při hypertonii, astmatu, virózách a onkologických problémech a vitamin D je vynikající prostředek k prevenci osteoporózy. Komplex vitamínů skupiny B zajišťuje správné zpracování a příjem důležitých látek z potravy a kyselina listová napomáhá prevenci vrozených vad nervového systému plodu, což je zvláště důležité pro těhotné ženy. 

KRÁSA, VÝŽIVA, DR. NONA
KRÁSA, VÝŽIVA, DR. NONA

DETOX

Každý den v týdnu na měsíční fáze (již několik let) držím "půst", klasický půst o vodě. Organismus během půstu odpočívá, veškerou energii, kterou by za normálních okolností věnoval trávení, věnuje očistě a regeneraci, kdy spotřebovává to, co tělo nejméně potřebuje. 

Po půstu v návratové fázi zařadím do svého jídelníčku popíjení většího množství Gonseenu - bylinná kúra. Tato kúra nejen posiluje imunitní systém, ale i zmírňuje stres, je zdrojem energie po celý den, normalizuje krevní tlak a snižuje chutě na sladké. Je výborný i na dobrou náladu. Může se pít dlouhodobě. K snídani si dám výborný Čokoseen - k obědu Soupseen a během dne na posílení, doplnění potřebných látek, živin, vitamínů, minerálů a pro dostatek energie - sezobnu tyčku Dakseen + Ravseen (omega nenasycené mastné kyseliny). Je velmi jednoduché a pohodlné doplňovat mikroživiny ve formě buněčné výživy Dr. Nona. Doplňky stravy nejsou náhradou pestrého a vyváženého jídelníčku (!)

Když máme správně nasycené buňky, které jsou zdravé a silné, tak i naše tělo to pozná pevným a harmonickým zdravím a pozitivní energií.

Mám ráda přirozenost ve všech směrech, preferuji tedy i přirozenou a jednoduchou výživu. Jsem velmi aktivní a zdravý životní styl je mou vášní. Poznala jsem, jak funguje lidské tělo a pokud budete chtít, krok za krokem Vás provedu. Ze srdce a od srdce mohu doporučit produkci Dr. Nona. Proč? Dr. Nona jsou bylinky, aromaterapie, Halo-komplex s Archebakterií a obrovská dávka energie.

Vychutnávejte si společně se mnou:

 • nádherné životní okamžiky,
 • skvělou vůni,
 • horký hrneček,
 • dávku energie,
 • svou soukromou nikým a ničím nenahraditelnou chvíli s Dr. Nonou. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA