BAMBUCKÉ TĚLOVÉ MÁSLO DR. NONA

01.01.2020

Účinné složky: Bambucké máslo, Halo-komplex, mangové máslo, olej ze slunečnicových semínek.

Bambucké máslo slouží především k výživě a hydrataci suché a podrážděné kůže. Obsahuje antioxidační látky, které podporují mikrocirkulaci kožních buněk a chrání pleť proti nepříznivým vnějším vlivům, jako je ostrý vítr, mráz nebo přímé slunce (má přirozený ochranný faktor 3 - 6 SPF).

  • regeneruje pokožku celého těla
  • zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí
  • regeneruje a chrání pokožku před UV zářením
  • podporuje prokrvení kůže
  • napomáhá hojení akné a ekzémů

Použití: Po koupeli v Solích Dr. Nona nanést na pokožku tenoučkou vrstvu Tělového másla a jemně rozmasírovat.

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Bambucké máslo je univerzální, vysoce vyživující a pečující:

Je plné vitamínů, minerálů a navíc je obohaceno Halo-komplexem z Mrtvého moře s naší již dobře známou Archebakterií. Bambucké máslo od Dr. Nony je unikátní především svými regeneračními schopnostmi. S bohatou výživou a hydratací jde ruku v ruce také regenerace celé pleti. A když zde mluvíme o regeneraci, produkt má nemalý efekt:

  • při hojení ran, jizev,
  • při problémech s akné,
  • je výborný pro alergiky,
  • pro lidi s lupénkou, dermatitidou, atopickým ekzémem a dalšími kožními problémy.

V krému je obsažen mimo jiné ještě olej ze slunečnicových semínek a mangové máslo. Tímto je zaručená skutečná a velice intenzivní výživa všech vrstev pokožky. 

Krém je prodáván ve velkém praktickém balení o obsahu 200 ml.

Má krásnou konzistenci, velice snadno se nanáší, roztírá, nezanechává mastný film a má naprosto neodolatelnou, velice příjemnou a jemnou vůni. Ostatně jako všechny krémy z této produkce.

Vůni, kterou si naprosto zamilujete. Při nanášení krému mé tělo doslova vrní blahem a péči s kosmetikou Dr. Nona si opravdu na maximum užívám. Nikdy jsem nezažila takový luxus, nikdy jsem nemohla kvůli svým zdravotním problémům používat krémy - až nyní Dr. Nona zbořila veškeré mé bariéry a překážky na poli kosmetiky.

Bambucké máslo Dr. Nona je určeno především na suchou, popraskanou až šupinatou pokožku, ale klidně můžeme používat na všechny typy kůže. Obsahuje antioxidační látky, které podporují mikrocirkulaci kožních buněk a chrání pleť před nepříznivými vlivy vnějšího okolí. Krém nedráždí, vysoce a hluboko hydratuje pokožku navíc o ni krásně pečuje a chrání. Doporučuje se také např. po holení a depilaci. Krém zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Napomáhá nejen při hojení ran, ale velmi dobře vyživuje nehty, vyhladí kůži a pomůže například s nepříjemnými a nevzhlednými mozoly, pomáhá při artritidě, revmatických bolestech. Doporučila bych ho při masážích, kdy se, na rozdíl od všech možných olejů, nádherně vsákne a zanechá pokožku hladkou, bez mastných stop. Pomůže v boji s celulitidou, ale můžete ho využít také jako kondicionér na velmi suché a lámavé vlasy a nebo také jako balzám. I já si pravidelně dělám vlasové zábaly a masky.

Ráda bych vzpomenula na muže, děti a vlastně všechny bez rozdílu. Bambucké máslo se stane zlatem každého člena rodiny.

Tento krém oceníte i na přímém slunci. Má přirozený a přírodní ochranný filtr SPF v rozmezí 3-6 jednotek. Ochrana před sluníčkem je také zabezpečena díky obsahu mangového másla.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA