PROČ JE RYBÍ OLEJ TAK ZAJÍMAVÝ DOPLNĚK STRAVY?

Vím, že tvůj čas je velmi vzácný a opravdu tě nezdržím dlouho

Pokud ovšem stále pochybuješ o důležitosti každodenního doplnění Omega-3 obsahujících EPA a DHA - věnuj se dalšímu detailnímu studiu, překladu vědeckých studií a pečlivé analýze trhu, já už to mám za sebou a pokračuji dál. Miluji výzvy.

Možná oceníš, když ti tuto zdlouhavou práci usnadním a rovnou ti ukážu ten (v současné době) nejlepší olej s Omega-3 (EPA, DHA). Ten olej, který jsem si ověřila sama na sobě, svých dětech, manželovi, přátelích, známých i neznámých a ve své praxi výživového specialisty. A teď vím, že funguje na milión %. Jako důkaz vlastníme všichni BalanceTesty a hlavně to nejpodstatnější: MÁME VÝSLEDKY (tj. nárůst energie, ústup problémů)! A to chceš i ty.

Výrobky od společnosti Zinzino, patří mezi nejlepší produkty rybího oleje na trhu, oleje, který obsahuje důležité polyfenoly, vitamín D3 a jeho účinnost i čistota nám všem přináší pocit spokojenosti.

Při výběru a analýze jsem oslovila mnoho výrobců. Žádala jsem certifikáty kvality, postupy výrobního procesu, přesné složení, vedle obsahu EPA a DHA v jedné dávce také množství dalších účinných i konzervačních látek, včetně chuti, vůně a dalších pro mě nepostradatelných parametrů. Než začnu něco dlouhodobě brát a dávat to svým dětem, doporučovat lidem, které miluji, musím si být jistá. Věřím, že to máš podobně. 

Proč Zinzino a BalanceOil?

Protože kromě kvality a účinnosti splňuje vysoký podíl EPA a DHA v denní dávce. 

Porovnej si ten svůj vlastní produkt, který doma máš, který užíváš. Má zkušenost z praxe je taková, že výrobky na trhu nedosáhnou ani poloviny tohoto obsahu. A často výrobce vůbec neuvádí obsah důležité EPA a DHA. 

A tebe musejí zajímat právě tyto údaje! Kolik kapslí a jak velké množství přípravku musíš užít, abys pokryla svou denní dávku důležitých živin? Zda obsahuje tvůj výrobek polyfenoly? Tj. látky, které zaručí, že tvůj olej bude účinný. 

Jíst ryby je zdravé
Jíst ryby je zdravé

Proč musíš užívat rybí tuk?

Protože chrání tvůj organismus před civilizačními chorobami, protože Omega 3 působí protizánětlivě.

A co místo chemie začít jíst více Omega-3, EPA, DHA, které mají dobrý účinek (potlačení zánětu, potlačení mnoha chronických onemocnění atd..). 

Poslední vědecké výzkumy ukazují, že pokud chceme být zdraví, je nezbytné preventivně bránit vzniku chronických zánětů v těle. Toho se dá účinně dosáhnout mimo jiné i tím, že zajistíš v těle vyrovnaný poměr nenasycených mastných kyselin Omega-6 a Omega-3. 

Více o tématu se dozvíš z přednášek prof. Paula Claytona, PhD. (Oxford university) video1 a video2 (heslo: video2019). 

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a přínosy pro zdraví po celý život.

Jíst ryby je zdravé. Jak se stravuješ?
Jíst ryby je zdravé. Jak se stravuješ?

Přínos Omega-3 je důležitý pro každého a v každém věku!

K vývoji je potřeba mnoha stavebních látek a Omega 3 pomáhají. 

Mají vliv na vývoj mozku, zraku, přispívají také ke správné činnosti srdce a imunitního systému. Jednoduchým způsobem, jak si dostatečný příjem pohlídat, je vyvážená strava a užívání kvalitních doplňků stravy s obsahem Omega 3.

Omega-3, EPA a DHA jsou důležité po celý život, musí se brát jídlem především z ryb a mořských plodů nebo doplňků rybího oleje. Studie prokázaly, že EPA a DHA jsou důležité pro správný vývoj plodu, včetně nervových, sítnic a imunitních funkcí. 

Mohou děti a těhotné, ženy při kojení užít rybí tuk? 

Musí! Těhotná, při kojení, děti od prvních příkrmů, předškoláci, školáci, dospělí, vrcholoví sportovci i senioři - VŠICHNI BEZ ROZDÍLU!

Mohu se předávkovat?

Život nesnáší extrémy a sama nemám ráda fanatické jednání. Má každodenní rutina a dávka je 10ml |vzhledem k mému zdravotnímu stavu a celkové rodinné anamnéze|. Zinzino doporučuje dávky 0,15ml na 1kg váhy. 

Rybina a ta odporná příchuť oleje, to není problém Zinzina!

BalanceOil využijí i nejmenší děti. V nabídce máme mnoho příchutí. Vybere si opravdu každý. 

Vyzdvihnout ve vztahu k dětem chci AquaOil X. Tento olej se zcela rozpustí ve vodě. To výrazně zlepšuje chuť, vzhled a v mnoha případech i absorpci tuků Omega-3. Tvé dítě vůbec nepostřehne, že mu dáváš nějaký doplněk stravy. Právě olej AquaX mě přesvědčil, že Zinzino chci dávat svým dětem! 

Z pozice poučeného výživového poradce, vím, jak zásadní je suplementace dobrého rybího tuku. Sama se kousnu, ale své děti neošálím. Jiné doplňky stravy u nás nikdy neměli úspěch. 

Také už tě nebaví vymačkávat kapsle s rybím olejem, také nemáš ráda plýtvání, také se nechceš dívat na pokřivený obličej svého dítěte a nebo ho nahánět po bytě a nutit k něčemu, co nechce? Také chceš dávat svým dětem to nejlepší? Kontaktuj mě

Co když mám alergii na rybu a nebo HIT?
Co když mám alergii na rybu a nebo HIT?

Mohou rybí tuk lidé s alergií na ryby a při HIT?

Ryby, resp. bílkoviny v nich obsažené, patří mezi hlavní potencionální alergeny. Víš, proč Zinzino lidé na celém světě milují? Víš, proč ho sama používám i s prokázanou histaminovou intolerancí a vysoké citlivosti při konzumaci ryb? Protože vím, že existuje souvislost mezi příjmem Omega-3 a alergickými chorobami |v pozitivním smyslu|. Podávání Omega-3 může snížit riziko alergické reakce. 

Stále mi chodí do zpráv dorazy na rybí olej. A sice: Mohou tento rybí olej lidé s alergií na ryby? A jak je to s histaminovou intolerancí? 

Nejsem lékař a ty svůj zdravotní stav v případě jakéhokoliv problému konzultuj s odborníkem a ne na sociálních sítích! Co však vím, že diagnóza alergie zprostředkované IgE je založena na potvrzení typické anamnézy alergických příznaků diagnostickými testy. IgE (alergie) je imunologická odpověď na potravinové proteiny. V tomto rybím oleji se však tyto proteiny nenacházejí! 

Podobně i lidé s HIT mohou vyzkoušet Zinzino olej. (Vlastní zkušenost). U mě byl ten efekt jedním slovem "wow". Na začátku jsem byla velmi skeptická, obezřetná a opatrná. Začínala jsem malými dávkami a postupně jsem svůj denní příjem navyšovala. 

Existuje doplněk s Omega-3 pro vegany?

Ano a nehledej už jinde. Synergická směs oleje z mikroskopických mořských řas s vysokým obsahem kyselin EPA, DHA a DPA, extra panenského předsklizňového olivového oleje bohatého na kyselinu olejovou (OA) a polyfenoly, oleje z hadincových semínek s velkým podílem kyselin SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3.

Náš přípravek BalanceOil+ Vegan pomáhá chránit buňky před poškozením oxidací ("rezivěním") a bezpečně upravuje poměr kyselin omega-6:3, čímž podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

Nyní můžeš rovnováhy dosáhnout i ty! Veganská strava opravdu postrádá některé základní živiny, včetně vitamínu D a Omega-3 tuků. To znamená, že pro vegany a vegetariány je obtížné docílit rovnováhy omega-6 a omega-3 a stejně tak je obtížné zajistit, aby konzumovali dostatek EPA a DHA a využívali přínosů těchto živin schválených EFSA. Začni se o toto téma také zajímat a ukaž, že i vegan může mít jídelníček vyvážený. Něco o tom vím. 

Jak je to s vitamínem D? 

Osobně preferuji ještě další doplnění tohoto slunečního vitamínu. Vím, že je vždy lepší vzít si vitamín D3 společně s K2. Důležitá je však pravidelná kontrola u lékaře. Nech si udělat detailní krevní rozbor. 

A neboj se, dnes jsou DDD vitamínu D vyšší než v minulosti. Setkáš se v některých zdrojích (zejména těch zahraničních) s doporučenými dávkami 50-100 I. U na kg. 

Jak zjistím, že to funguje?

Udělej si BalanceTest a rázem budeš mít v ruce veškeré důkazy. Důkazy místo planých slibů, které ti budou vtloukat do hlavy různí komerční prodejci Omega-3 výrobků. 

Vše černé na bílém! Srovnání před užíváním oleje a po cca 120 dnech. A pokud budou tvé výsledky prvního testu dobré, vrátí ti Zinzino peníze. To je myslím fair play, co říkáš? A nyní praktická ukázka BalanceTestu v mém skromném podání zde, nemáš se čeho obávat. 

Jak je to drahé? Budu na to mít? Kde na to vezmu peníze?

Než se začneš ptát na cenu, odpověz mi na jednoduchou otázku: Na kolik si ceníš sama sebe? A jakou má hodnotu tvé zdraví a zdraví tvých dětí? U mě je to nevyčíslitelná suma. Výrobky nejsou levné, jedná se o vysoce kvalitní produkt, vysoký obsah DHA a EPA a výběrové složky v produktu.  

Víš, že můžeš mít BalanceOil zdarma?

Jak to funguje? Když si na tvé doporučení 4 lidé objednají předplatné na BalanceOil či na jiný produkt, tak v každém měsíci, kdy oni zaplatí předplatné, zaplatíš ty za svůj produkt jen poštovné (3,50 Eur). A pokud v mobilní aplikaci Zinzino Balance nasbíráš 360 bodů, tak neplatíš ani poštovné.

Důležité informace o předplatném o cenách o testech s tebou sdílím v článku zde. Bez přetvářky, bez cenzury. Prostě tak jak se věci mají. Máš nějaké další otázky? Kontaktuj mě zde.

Ukážu ti se Zuzkou, jak si dobře vybrat | Nejkvalitnější Omega-3 | Nejkvalitnější test Omega | Nebaví tě číst, mrkni na video:

A možná by tě mohl zajímat i ten můj výsledek BalanceTestu a další zdravotní dopad na mé tělo i duši. No tak se podrž. Toto byl můj obličej. 

Po pravidelném užívání BalanceOil a produktů z Mrtvého moře Dr. Nona můj celoživotní problém s periorální dermatitidou vymizel. Znáš mě, zázraky na počkání neslibuji, ale Zinzino v kombinaci s Mrtvým mořem je instantní kouzlo. Pokožka se zklidní a přestane zlobit! A ještě k tomu se vyživí. "Win win". 

Sama jsem řadu let užívala kapsle s Omega-3, kde bohužel nikdy nebyla dostatečně vysoká dávka EPA a DHA (v kapslích ani nemůže být). Proto jsem musela denně zobat i několik tobolek rybího oleje a to se odrazilo na ceně. Vím, že za kvalitu se platí. Až užívání BalanceOil a BalanceTest mi otevřel oči: "Zdeni, tvé Omega trojky nefungují, jak bys potřebovala." Můj cíl je dostat se na poměr 1:1 - 3:1! Proto jsem se rozhodla pro Zinzino. Výsledkem je, že po několika měsících užívání BalanceOil a zlepšení zdravotního stavu natolik (nejen u sebe) jsem zkrátka musela dospět k tomuto definitivnímu rozhodnutí!

ZÁZRAK NEBO VĚDA? Nebo Zinzino?

Chlapec s těžkou DMO a ADHD a vývoj jeho stavu při podávání BalanceOilu. Netřeba dalšího komentáře. Tento výsledek je ale natolik dobrý, byla by škoda neaplikovat BalanceOil u každého z nás.

Kazuistika, jedna z mnoha, kterou jsme viděla po olejích Zinzino. Žádná zaslepená studie, ale skutečný příběh. Nejen má vlastní a osobní zkušenost, ale skutečné výpovědi a příběhy skutečných lidí. O jaký příběh se s námi podělíš ty? 

Zajímavé odkazy pro tvé další studium:

  • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29990625
  • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31611873
  • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28375156
  • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32180741
  • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21667400
  • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23659447
  • https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24025358

CHCEŠ MĚ KONTAKTOVAT?