VÝŽIVA NA MÍRU

Díky nekonečným možnostem stravování, způsobů cvičení, terapií, tipů na wellness - máš teď ohromnou příležitost žít zdravý a plnohodnotný život. Klíčem je rozlišit to, co je pro tebe dobré a to, čemu se budeš chtít raději vyhnout. 

  • Jako jednotlivec jsi nikdy v životě neměl/a více možností. 
  • Na druhou stranu jsi nikdy dříve nebyl/a tak vytížený/á. 

Naštěstí ve světě zdraví vzniká nový standard. Prémiové testy, ověřené produkty pro výživu na míru, vědomé stravování a naslouchání tomu, co ti tvé tělo říká (i přes všechen ten ruch kolem).

Existují různá doporučení, která ti mohou velmi prospět, ale přesně tak by měly zůstat jen jako možnosti, ne návody na to, jak žít. 

Výživa na míru znamená přizpůsobení výživových doporučení za účelem zlepšení zdraví. Rodina může sníst tři stejná jídla, ale každý na ně bude reagovat různě. Proto ráda pracuji s genetickými a dalšími prémiovými testy, Healy přístrojem, s chytrou váhou, hodinkami a aplikacemi, které pomáhají zajistit, abychom v oblasti zdraví šli každý svou vlastní cestou. 

Nutrigenomika - jak geny ovlivňují výživu

Neexistuje žádná "dokonalá" strava. Neexistuje "dokonalý" jídelníček. Jediný smysl má optimalizace výživy, tvého jídelníčku - je potřeba vše přizpůsobit tvým individuálním potřebám. Zaměř proto energii a pozornost na svou specifickou a jedinečnou genetickou výbavu. Právě teď ve tvém životě nastal čas na opravdovou změnu. 

Testování reakce na výživu a optimalizace výživy

Začni využívat aktivní živiny z potravin tak, aby bojovaly s nerovnováhou ve tvém těle. O co jde? Jedná se o synchronizaci přírody a vědy s čistými produkty ověřenými testováním. Neexistuje lepší příklad výživy na míru než BalanceTest a BalanceOil+.

95 % osob žije v těle, které není v rovnováze (příliš mnoho Omega-6 a nedostatek Omega-3 esenciálních mastných kyselin). Tyto produkty se zaměřují na to, aby v těle dosáhly harmonie a rovnováhy, a přináší 15 zdravotních benefitů schválených Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Skutečná změna začíná na buněčné úrovni, hluboko uvnitř těla. Neexistuje na to žádná šablona, pouze strategie na míru, která se ukrývá ve "zdravotním protokolu" Zinzino. 

Vzhledem k individualitě každého člověka, vlastním potřebám, biologické výbavě, preferencím a vyznání, existuje jen jedna cesta vpřed: Radikálně převzít odpovědnost za vlastní zdraví. 

* Tato tvrzení nebyla posouzena Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento produkt není určen ke stanovení diagnózy, ošetřování, léčení či prevenci nějaké nemoci.