Vař s lehkostí a jez lépe s Thermomixem

THERMOMIX

Uchvátil mě. Toužila jsem po něm. A pak se objevil v mé kuchyni.

Thermomix mi vyvaří čas navíc.
Thermomix mi vyvaří čas navíc.
Je sen mít "Ferrari v kuchyni", luxusní stroj, který za mě navaří. Všechno! Kliknu a vyrobím si vlastní mouky, másla, marmelády, koktejly, fermentované pokrmy, raw výtvory, zdravé dorty a další.

Stroj, který řídí počítač a umí na pár kliknutí vykouzlit tisíce receptů z celého světa. Bez absolutní námahy a bez toho, abych u plotny zestárla. Můj čas je totiž velmi drahý, a když můžu dobu vaření a stání v kuchyni stáhnout o několik hodin týdně a navařit přitom víc a ještě lepší jídla než předtím (to je bomba ).

A asi nejvíc mě na tom všem baví, že se kuchyň stala středobodem naší domácnosti a do vaření se zapojují všichni. 

I ten, který to nikdy nedělal hravě uvaří celý nedělní oběd. I se sladkou tečkou.  

Kdybys po Thermomixu taky toužil/a, napiš mi, řeknu ti, co všechno umí. A pokud ho už znáš a chceš ho mít taky doma, pošlu ti link na e-shop.

Co všechno umí?

Žasla jsem, že kromě mixování a ohřívání v sobě Thermomix skrývá dalších XY funkcí, jako je vážení surovin, vaření a vaření v páře, sous vide, míchání, emulgování, šlehání, sekání, mletí, drcení a hnětení (určitě jsem na něco zapomněla). To vše za použití jediných nožů ze Solingenské oceli a otáčkách až 10.700 za minutu. 

Jak pořídit Thermomix?

Jsem nezávislý obchodní poradce společnosti Vorwerk CS k.s., divize Thermomix. Se mnou se ti nikdy nestane, že si koupíš zajíce v pytli. Můj poradenský servis trvá před i po zakoupení Thermomixu. Spojíme se? 

Co mám pořád vymýšlet a vařit? 

Thermomix mě nepřestane nikdy bavit.

Nemáš doma Thermomix? Nemůžeš nikdy pochopit tajemství dokonalé kuchyně a radost z vaření!
Nemáš doma Thermomix? Nemůžeš nikdy pochopit tajemství dokonalé kuchyně a radost z vaření!
  • Jídlo připravené během chvilky. Bez potu a dřiny. 
  • Vaření jen ze "skutečných potravin". 
  • Vše čerstvé a domácí. 
  • Vybírám a vařím z databáze 90 tis. receptů. Každý den něco jiného na talíři. Chuťové buňky si čvachtají blahem. 

Konečně žádné googlení a vymýšlení, co budu zase vařit. Thermomix má tu největší kuchařku na světě. Učí mě neskutečné věci a ještě mě i pohlídá, takže nic nezapomenu, nepřipálím, nepokazím. Thermomix při vaření sám míchá, hlídá teplotu, zavolá mě, když je potřeba. V průběhu vaření se tedy zvládám bambilión dalších věcí (péče o domácnost, děti, porady, sporty, opalování atd..). 

Díky čipu s recepty a platformou Cookidoo je vše v jednom přístroji, takže vlastně vůbec nezáleží na tom, zda umím a nebo neumím vařit. 

Databáze receptů ukrývá tisíce lahůdek z různých koutů světa - opravdu není nouze o pestrost a rozmanitost. Každý den dělám jiný pokrm z kvalitních a čerstvých surovin = sen. Díky aplikaci je vše pod kontrolou. Plánovač mi slouží k sestavení jídelníčků, vytvoření nákupního seznamu, redukčního programu atd..

Naučil vařit i mého Dádu (7 let), děti kámošek, přátele, kteří nikdy nestáli u plotny a měli odpor k vaření.

Ten největší HIT v kuchyni je, když vaříš s lehkostí, maximální úsporou času, peněz a jídlo se ti rozplývá na jazyku. Když vaříš s Thermomixem..
Ten největší HIT v kuchyni je, když vaříš s lehkostí, maximální úsporou času, peněz a jídlo se ti rozplývá na jazyku. Když vaříš s Thermomixem..

Thermomix 

Thermomix TM6 vyrábí 50 let rodinná německo-švýcarská firma Vorwerk. V České republice se prodává víc než 30 let. 

Thermomix je pomocník s dotykovým displejem a připojením na WiFi. Díky technickému pokroku a online aktualizacím se přístroj neustále zdokonaluje a přibývají mu nové funkce.

Kdo ho zná a má, jí lépe. Ze základních surovin, šetrně a rychle vytvoří kvalitní jídlo, které chutná. A to i v případě stravovacích omezení (histaminová intolerance, alergie, cukrovka, celiakie atd.). Přestane plýtvat, nakupovat nesmysly. 

Kolik Thermomixu stojí? 

Cena Thermomixu TM6 začíná na 35.995,-. V balíčku Premium je možno jej pořídit i na splátky bez navýšení. V hotovosti lze objednat pohodlně online.

Thermomix | Prodej | Ukázky vaření