Staň se členem Greenway

BEZ PODMÍNEK A ROZDÍLŮ! Ceny jsou stejné pro každého, neplatíš žádný registrační poplatek, nejsou zde žádné povinné nákupy |jako je tomu u jiných firem MLM|. 

Máš jen dvě možnosti:

  1. Nakupuj pro svou vlastní potřebu a domácnost | bez závazků |. Je to stejné, jako když si vytvoříš členskou kartičku ve svém oblíbeném supermarketu, kde sbíráš body za nákupy, které poté proměníš u společnosti za hodnotné dárky. 
  2. Rozjeď si svůj vlastní EKO PROJEKT
GREENWAY | ŽIVOT BEZ CHEMIE JE MOŽNÝ | PŘIPOJTE SE
GREENWAY | ŽIVOT BEZ CHEMIE JE MOŽNÝ | PŘIPOJTE SE

Členem společnosti Greenway se může stát každý, kdo se rozhodne k vědomému ekologickému životu. Kliknutím níže na aktivní tlačítko si napiš o svůj registrační kód. Vyplň kontaktní údaje a v kolonce zvolená služba vyber možnost: "Zaslání unikátního registračního kódu do projektu Greenway | eko domácnost" 

Poté pojď k aktivaci vlastního účtu na firemní webové stránce ve virtuální kanceláři společnosti Greenway. Pro registraci jsou požadovány identifikační údaje a vlastnictví mobilního telefonu.

Na uvedený mobilní telefon ti bude zaslána SMS zpráva s ID a trvalým heslem pro přihlášení do tvého osobního účtu (který si musíš zapamatovat nebo poznamenat). Poté můžeš přejít k objednávce výrobků společnosti Greenway. 

Účet aktivuj (objednej zboží) nejpozději během 2 zúčtovacích období od data registrace na webových stránkách! Pokud neaktivuješ svůj účet (nenakoupíš) během 2 po sobě jdoucích zúčtovacích období dojde po jejich uplynutí k automatickému zrušení registrace. 

Partnerská Smlouva (v případě, že chceš podnikat) se považuje za aktivovanou, jakmile splníš minimální aktivitu v objemu nejméně 50 PV a více během jednoho zúčtovacího období. Chceš-li začít aktivně využívat možnosti podnikatelského systému a firemní podpory pro rozvoj svého podnikáním, dostávat odměnu za svou činnost na bankovní účet? Kontaktuj mě a pojď vtvořit skvělý tým! Moc ráda zodpovím veškeré tvé dotazy, poradím nejen s výběrem produktů, ale i s rozjezdem vlastního EKO PROJEKTU a podnikáním k naplnění snů a tvé peněženky. Pamatuj, že nebyla lepší doba pro MLM a práci z domu - než je DNES!

Jedinečný produkt

Produkce Greenway nemá konkurenci. Kvalita, účinnost, patenty a jedinečná technologie. 

Jedinečný mentor

Tvým mentorem se stane Zdeňka Prušáková Řepová, zkušená certifikovaná výživová poradkyně, odborná konzultantka zdravého životního stylu a specialistka na on-line marketig. S touto podporou máš neomezené možnosti k naplnění svých snů. Dosažení vysokých příjmů, nezávislosti a spokojenosti. Měj na paměti, že za kvalitním produktem a službou VŽDY stojí kvalifikovaný a dobrý člověk (vyber si skutečného lídra, budeš to potřebovat). 

Zákaznický servis

Své dotazy volej na tel.: +420773670306, piš na e-mail: nona@hitzdravi.cz.