DR. NONA | ZVÝHODNĚNÝ STARTOVACÍ BALÍČEK ARCHEATERAPIE Z MRTVÉHO MOŘE

ZVÝHODNĚNÝ STARTOVACÍ BALÍČEK DR. NONA

Archeaterapie z Mrtvého moře a dokonalá péče v pohodlí domova

Tato sada obsahuje 2 nejoblíbenější a základní produkty Dr. Nona pro Vaší krásu a regeneraci organismu. Je to nejenom výborný způsob, jak si na vlastní kůži vyzkoušet některé z TOP produktů, ale tato sada Vám také skvěle pomůže v běžném životě. Kromě toho uspoříte 20 % ve srovnání se samostatně zakoupenými produkty. 

1x Dr. Nona Sůl z Mrtvého moře s levandulí (300 g)
1x Dr. Nona Solaris tělové mléko (250 ml)

SKLADEM

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael 

1 110,00 Kč 1 377,00 Kč

Mrtvé moře je od nepaměti jedinečným zdrojem krásy a zdraví

Koupele v minerálních solích Dr. Nona obnovují fyzické i psychické síly a regenerují organizmus. Soli napomáhají celkovému zklidnění nervového systému, zvyšují životní tonus a zmírňují bolesti orgánů pohybového ústrojí. Problémy různého původu často souvisí s nedostatkem některých prvků v těle. Proto přinášíme jedinečnou minerální terapii.

Vy ještě nemáte Solaris |nejprodávanější krém z kolekce Dr. Nona|?

Je to unikátní kosmetický prostředek, který má ochranné a jedinečné regenerační vlastnosti. Proto se řadí k naprosto výjimečným a univerzálním pomocníkům. 

Jednoduché vodítko:

  • Po koupeli v Solích Dr. Nona se neoplachujte, neutírejte a na vlhkou pokožku naneste malé množství tělového krému Solaris. Tím vznikne jemná emulze, kterou roztíráme intenzívně po celém těle včetně tváře, případně i vlasové pokožky až do úplného vstřebání. Umocníte tak účinky Solí z Mrtvého moře i jejich složek.
  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně svou důležitou roli. Osobitou úlohu ve využití aromaterapie mají pak deodoranty a parfémy, neboť jejich vůně je velmi intenzivní a dlouho na kůži vydrží.
  • Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanáší v malém množství, mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných výrobků.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA