VODA PO HOLENÍ LORD - DR. NONA

Vyprodáno

Mužná vzrušující vůně s kombinací mořského vánku a rostlinných aroma. Dodává pocit svěžesti, nevysušuje pokožku. Po holení působí antisepticky. Tato vůně upozorní něžné pohlaví, že přichází pravý muž, který ví, co chce a je příjemným společníkem.

Voda po holení "Lord" zvyšuje tonus organizmu, dodává životní sílu a vitalitu po celý den. Obsahuje Halo-komplex.

Objem: 100 ml


DOPORUČENÁ CENA Kč 1 331,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 065,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 865,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

1 331,00 Kč

VODA PO HOLENÍ LORD

DR. NONA

Zde naleznete odkaz na VIDEO o produktu (sledujte, sdílejte, staňte se aktivními odběralteli).

Považuji za důležité upozornit, že veškeré následující postupy mají pouze informativní charakter, nejsou v žádném případě dogmatem, jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců - NEMOHOU BÝT NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI. Produkce Dr. Nona je podpůrná a doplňková - v žádném případě to NEJSOU LÉKY (!). Vždy svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.

Mužná vzrušující vůně s kombinací

mořského vánku a rostlinných aroma.

Tato pánská parfémová voda má jemnou vůni, dlouhou dobu zůstává na pokožce a rychle se šíří do prostoru. Dodává pocit svěžesti, nevysušuje pokožku. Po holení působí antisepticky.

Vůně upozorní něžné pohlaví, že přichází pravý muž, který ví, co chce a je příjemným společníkem.

Tělo musí svádět, ne odpuzovat.

Pokud sdílíte podobný názor, pokud hledáte svou ideální vůni, pokud máte citlivou pokožku, pokud chcete, abych se stala Vaším AROMAKOUČEM, průvodcem k lepšímu, pevějšímu a kvalitnějšímu zdraví - neváhejte mne kdykoli kontaktovat.

Čichové vjemy jsou mozkem vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslů. Stále hledáte vůni, která dokonale splyne s Vaším tělem, prostředím, okolím a navíc Vám dodá nádherný pocit sebevědomí, pohodlí a jako bonus k nezaplacení i dobré zdraví. Znáte nějakou vůni, které podtrhne právě tu složku osobnosti, kterou potřebujete vyzvednout? Srovná Vás nějaká vůně na všech úrovních? Exituje vůbec taková vůně či parfém? ANO - čtěte dál, inspirujte se, napište mi, ponořte se se mnou do vůně přírody a do tajů aromaterapie s parfémy Dr. Nona.