VITAMIN D3 + K2 (MK-7) | TEKUTÝ | DOPLNĚK STRAVY

Vyprodáno D3 + K2 (MK-7) | VEGAN

Složení: MCT olej (z kokosového oleje), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K2 (MK-7 all-trans), přírodní extrakty z citrusů (citral, citronový olej, limetkový olej).

Obsah: 50 ml (balení obsahuje 100 dávek) 

Výrobce: Vivo Life 

SKLADEM

550,00 Kč
VITAMIN D3 + K2 (MK - 7)
VITAMIN D3 + K2 (MK - 7)

VITAMIN D3 + K2 (MK-7)

  • Veganský vitamín D3 získaný z řas.
  • Vitamin K2 pro podporu absorpce D3.
  • Kapalná forma pro rychlou absorpci a individuální dávkování.

Proč D3 společně s K2?

Vitamín D3 je nepostradatelný a známý vitamín, ale mnoho lidí netuší, že nám toho může přinést ještě mnohem více, když se kombinuje s K2.

Veganský vitamín vyrobený z řas

Veganský vitamín D3 je vyroben z řas a poskytuje dobře vstřebatelný a pro tělo využitelný zdroj vitamínu D3 bez jakýchkoli živočišných přísad.

Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v chladničce. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.

Nutriční hodnoty V denní dávce (0,5 ml): Vitamín D3 (cholekalciferol) 50 µg (2 000 IU) (1 000 %)*, vitamín K2 (MK-7 all-trans) 25 µg (33,3 %)*. Balení obsahuje 100 dávek. 

* Referenční hodnota příjmu 

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH. Různé právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které tyto produkty nabízejí. Věrní zákazníci tyto potraviny již naštěstí důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI ZDARMA