VITAMÍN B12 | LIPOSOMÁLNÍ VITAMÍN B12

Vyprodáno B12

Složení: v jedné kapsli: D-ribóza - 34,5 mg, LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs - 15 mg: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), vitamín B12 (methylkobalamin) - 500 μg (20 000 % referenční hodnota příjmu), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Obsah: Balení obsahuje 30 kapslí. Balení vydrží při preventivním užívání zhruba na 3,5 měsíce.

Výrobce: NaturLabs

SKLADEM

300,00 Kč

Proč liposomální vitamín B12

Většina běžných vitamínových a minerálních doplňků stravy v prášku či ve formě tablet není naším tělem dostatečně absorbována. Ještě v průběhu transportu jsou v trávicím traktu suplementy rozkládány trávicími enzymy a žaludečními šťávami. A tak se na místo určení dostane opravdu jen malé procento účinné látky.

Liposomální obal tento proces eliminuje a chrání účinnou látku. Liposomy jsou molekuly, jejichž vnější obal je tvořen zdravými tuky (přírodními fosfolipidy), které obalují obsažené funkční látky. V průběhu vstřebávání ze střeva tento tukový obal poskytuje vitamínům ochranný kryt. Liposomální váček je přirozeným způsobem absorbován skrze stěnu střeva do krevního řečiště a s ním i neporušená molekula vitamínů ukrytá uvnitř, která je pak z krve snadno vstřebána přímo do buněk.

Výhody liposomální formy vitamínu B12
Výhody liposomální formy vitamínu B12

VÝHODY LIPOSOMÁLNÍ FORMY VITAMÍNŮ:

  • Lepší transport vitamínů na místo určení |skrze střevní stěnu do krevního řečiště a odtud snadné vstřebání přímo do buněk|.
  • Perfektní biologická dostupnost.
  • Liposomální vrstva vitamíny chrání proti poškození v trávicím traktu.
  • Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv), díky sypké formě.
  • Liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90 %. Mimo to liposomální forma vitamínů přináší celou řadu benefitů doložených množstvím klinických studií. 

Nepodceňuj tento důležitý vitamín! Vitamín B12 hraje významnou úlohu během mnoha důležitých pochodů v našem těle. 

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH. Různé právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které tyto produkty nabízejí. Věrní zákazníci tyto potraviny již naštěstí důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI ZDARMA