VEGANSKÝ VITAMÍN D3 PLUS VITAMÍN K2 | pro podporu absorpce D3

VEGANSKÝ D3+K2MK7

Veganský vitamín D3 získaný z řas společně s Vitamínem K2 pro podporu absorpce D3. V kapalné formě pro individuální dávkování. Pomocí praktického kapátka snadno upravíte jednotlivou dávku dle potřeb vašeho organismu. 

Balení: 50 ml

Nutriční hodnoty v denní dávce (0,5 ml):

  • vitamín D3 (cholekalciferol) 50 µg (2 000 IU) (1 000 %)* 
  • vitamín K2 (MK-7 all-trans) 25 µg (33,3 %)* 
  • balení obsahuje 100 dávek 

* Referenční hodnota příjmu

Výrobce: Vivo Life

Složení: MCT olej (z kokosového oleje), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K2 (MK-7 all-trans), přírodní extrakty z citrusů (citral, citronový olej, limetkový olej).

500,00 Kč
VEGANSKÝ VITAMÍN D3 PLUS VITAMÍN K2 | pro podporu absorpce D3
VEGANSKÝ VITAMÍN D3 PLUS VITAMÍN K2 | pro podporu absorpce D3

Pevné kosti, zdravé srdce, spolehlivý imunitní systém, dobrou náladu, vyhnout se nádorovým onemocněním, cukrovce 2. typu, mít bystrý rozum, ve vyšším věku se vyhnout pádům. Udržujte si dostatečnou hladinu vitamínu D. Vitamín D je jedním ze dvou vitamínů, které si naše tělo umí syntetizovat samo (další je vitamín K), ale potřebuje k tomu sluníčko. 

NHS (National Health Service) považuje vitamín D3 za "nezbytný" doplněk stravy pro většinu lidí od září do dubna.  

V ČR nám slunce během zimy skoro nesvítí a tak má naprostá většina Čechů nedostatečné hladiny vitamínu D. Když nás sluneční paprsky během zimních měsíců "déčkem" nezásobí, je třeba dbát, abychom ho měli dostatek ze stravy. Vitamín D je rozpustný v tucích. 

PROČ D3 + K2 

  • Veganský vitamín D3 získaný z řas
  • Vitamin K2 pro podporu absorpce D3
  • Kapalná forma pro přesné a individuální dávkování, pomocí kapátka snadno upravíte jednotlivou dávku

Proč vitamín D3 společně s K2

Vitamín D3 je dobře známý pro své zdravotní přínosy, ale vytěžit můžete ještě mnohem víc, když budete vitamín D3 kombinovat s K2. Vitamín D3 a K2 jsou nezbytné pro absorpci vápníku v kostech. Vitamín K2 se váže na přebytek vápníku v krevním řečišti, aby se zlepšil arteriální průtok a flexibilita.

Proč veganský vitamín D vyrobený z řas?

Většina vitamínu D3 na trhu pochází z ovčí vlny, a proto není vhodná pro vegany. Vitamín D3 od výrobce Vivo Life je vyrobený z řas a poskytuje skvěle vstřebatelný a pro tělo využitelný zdroj vitamínu D3 bez jakýchkoli živočišných přísad. 

Proč si vybrat vitamín D, který ve složení obsahuje rostlinné oleje?

Vitamin D je rozpustný v tucích. V doplňku přijímáte prvky, které jsou nezbytné pro jeho správný metabolismus. Vyvážený a správný příjem vitaminů je pro správné fungování lidského těla naprostou nezbytností. Složení: MCT olej (z kokosového oleje), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K2 (MK-7 all-trans), přírodní extrakty z citrusů (citral, citronový olej, limetkový olej). Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. 

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci výhody suplementace důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro váš prospěch. Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI ZDARMA