VEGANSKÝ PROTEINOVÝ KOKTEJL | VANILKA | TR90 V-SHAKE

Čistá hmotnost: 500 g

Složení: hrachový proteinový prášek (63 %)*, Brown Rice Protein Powder (31%)*, přírodní vanilkové aroma, sladidlo: steviol-glykosidy *obsah bílkovin 80 %

  • BEZ LAKTÓZY
  • BEZ LEPKU
  • BEZ SÓJI

Ideální pokrm s vysokým obsahem bílkovin, doplněk před cvičením či po něm anebo jako součást zdravé snídaně. 

Hodí se i pro mě? Všichni potřebujeme bílkoviny. TR90 V-Shakes jsou vhodné pro všechny - pro sportovce, pro ty, kdo si chtějí vypracovat svalovou hmotu, a dokonce i pro osoby nad 65 let, co prostě chtějí držet krok s mládím.

SKLADEM

1 099,00 Kč
Please select variants first

TR90 V-Shakes fungují u každého

PRO-PLANET JE ZDE PRO CELOU PLANETU

Čistý veganský bílkovinový koktejl, který pomáhá začátečníkům, profesionálním sportovcům, nadšencům z posilovny i lidem s intolerancemi, alergií na lepek, laktózu, sóju žít podle svého stylu života a dosahovat svých cílů. Tyto koktejly fungují u každého - jsou vhodné pro veganské stravování a mají takový obsah bílkovin, jaký potřebujete.

Pro V-Shake Máme přísná pravidla: 

  1. Díky nim jsou jednoduché. Žádné dlouhé názvy ani záhadná čísla. Náš seznam ingrediencí má jenom čtyři položky (nebo pět, pokud máte rádi čokoládu) a ani jedna není umělé barvivo nebo konzervant!

  2. Díky nim jsou ekologické. Když tyto koktejly nazýváme "Bílkovinový pro celou planetu", chceme mj. omezovat náš vliv na životní prostředí. Dáváme přednost bílkovinám rostlinného původu před těmi získávanými ze zvířat. Naše obaly jsou průmyslově kompostovatelné. 

  3. Díky nim jsou účinné. Každá porce obsahuje 19 gramů bílkovin z hrachu a hnědé rýže a je bez laktózy, lepku a sóji.

  4. Díky nim jsou lahodné. A to je to nejdůležitější, že? Dáte přednost čokoládě ZDE, nebo vanilce? Oba koktejly V-Shake chutnají naprosto skvěle.

  5. Rozmíchání je snadné. Dáte 25 gramů prášku do 500 ml vody a trochu protřepete.

Začněte si plnit sen o dokonalé postavě

Jste připraveni na prvotřídní výživový doplněk, který přináší Vaší dramatickou přeměnu? A to i v případě omezení, které Vám nedovoluje konzumovat laktózu, lepek, sóju. Koktejly splňují nejpřísnější požadavky specifických veganských jídelníčků. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

PROTŘEPAT A VYCHUTNAT

Začíná to vyváženou, na bílkoviny bohatou stravou. Končí to disciplínou a tvrdou prací. Ale my jsme tu, abychom vám pomohli! Zjistěte si všechno, co potřebujete, abyste mohli zlepšovat svůj životní styl nebo dosahovat svých cílů.

Ať už jedete na vlně profesionála a chcete soutěžit, nebo se prostě cítit lépe ve vlastním těle, bílkoviny hrají důležitou roli, protože přispívají k růstu a udržování svalové hmoty. Základem je jíst vyváženou stravu, která splňuje individuální potřeby každého organismu a doplnění této stravy produkty TR90 V-Shakes může pomoci.

Ukážu Vám cestu ke zdravému, krásnému tělu, ve kterém se budete cítit spokojeně. Jsem celostní výživový poradce a provedu Vás cestou za spokojeností a ideálem. Pokud nevnímáte sami sebe a to co jíte, nikdy nebudete spokojení a sytí. Novým klientům nabízím 15 min. konzultaci ZDARMA. Nic tedy neriskujete. 

K uplatnění skutečně pozoruhodných SLEV mě kontaktujte kdykoliv a nebo použijte rovnou číslo Brand Affiliate CZ00011802 u společnosti NuSkin zde

KONTAKTUJTE MĚ