TEGREEN | PHARMANEX | DOPLNĚK STRAVY | VÝTAŽEK ZE ZELENÉHO ČAJE

ZELENÝ ČAJ

Velikost balení: 30 kapslí 

Složení: Výtažek z listů zeleného čaje (Camellia sinensis (L.) Kuntze) (69% - 250 mg/kapsle), kapsle (želatina), plnidlo: mikrokrystalická celulosa, protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý), L-askorbát vápenatý (3.3 mg/kapsle - 3.75% RHP*)

*RHP: Referenční hodnotové příjmy 

889,00 Kč 684,00 Kč
Please select variants first

Zelené čaje mnozí odborníci označují za tzv. zázrak v hrnku. Svým složením totiž prospívají v mnoha ohledech.  

Dávkování: Užívejte jednu (1) kapsli ráno spolu s jídlem a pitím. 

Informace o výrobci/dovozci: Vyrobeno ve Švýcarsku exkluzivně pro: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, U.S.A., Imp.: Nu Skin Netherlands B.V., Amundsenweg 2, 5928 LT Venlo, The Netherlands

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jakékoliv lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem.

Všechny produkty nesou ochrannou známku a při nákupu výrobků NuSkin | Pharmanex můžete těžit z konzultací, slev a dalších výhod, které program individuálně nabízí.

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

CHCETE SLEVU?