ŠAMPON PROTI LUPŮM DR. NONA

Vyprodáno

V boji proti lupům je Šampon proti lupům "Dr. Nona" jedinečným pomocníkem. Bahno a voda s minerály Mrtvého moře, obsažené v Halo komplexu, vlasy šetrně čistí, nenarušují přirozené pH pokožky a zároveň brání šupinatění kůže. Glycerin vlasy vyživí, regeneruje a chrání před vysoušením. 

Objem: 250 ml 

Účinné složky: Halo-komplex - voda a bahno Mrtvého moře, glycerin, antibakteriální složky

• čistí vlasy bez podráždění
• vyživuje vlasy a pokožku hlavy
• nenarušuje přirozené pH pokožky
• brání šupinatění kůže
• regeneruje a chrání před vysoušením 

Malé množství Šamponu proti lupům nanést na navlhčené vlasy, masážními pohyby vetřít do pokožky hlavy a smýt teplou vodou. 

DOPORUČENÁ CENA Kč 664,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 530,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 435,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

664,00 Kč

ŠAMPON PROTI LUPŮM DR. NONA

  • nedráždí vlasy
  • vyživuje vlasy i pokožku a brání tak jejímu šupinatění
  • nenarušuje pH pokožky a chrání ji před vysoušením
  • při vzniku lupů, seborey (výtok mazu) - 1- 2 krát týdně do úplného zmizení lupů, následně používat Šampon pro časté použití

  • při tvorbě akné a mastné pleti - denně ráno nebo večer místo mýdla

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D.N.I. - EU, s.r.o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Zde naleznete odkaz na VIDEO o produktu. !POZOR! veškeré postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI.

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková - v žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

Vždy svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.

Život na vlásku

Šampon je dnes základním hygienickým prostředkem každého člověka. Šampony Dr. Nona jsou účinnými pomocníky v odstranění nežádoucích tělesných a psychosomatických problémů.

Součástí všech přípravků Dr. Nona je Archebakterie. Mateřská buňka, která se stará o náš organismus a vždy najde cestu k jeho regeneraci a ozdravení.

Šampón proti lupům bojuje s lupy pomocí Halo-komplexu obsaženém v Mrtvém moři. Tyto složky nenarušují pH pokožky hlavy a zabraňují jejímu vysušování a tvoření šupin. Glycerin zase udržuje vlasy vyživené a chrání je před vysoušením.

Ekzém v pokožce hlavy

Vždy doporučím velmi zvláštní a individuální přístup. Před použitím produkce Dr. Nona je nutná konzultace s Vaším terapeutem, kdy je nutné posoudit aktuální stav a navrhnutí kúry na míru, včetně konkrétních postupů, které Vás navedou k očekávaným výsledkům.

Vypadávání vlasů po onkologické léčbě

Jedná se o speciální kombinace produktů Dr. Nona, kdy máme velmi pozitivní zkušenosti a mnoho spokojených onkologických pacientů.

Každý touží po zdravých, silných, hustých vlasech

a není většího ZOUFALSTVÍ, než když LEV musí bezbranně sledovat, jak přichází o svou hřívu a ničím nenahraditelnou chloubu. Narodila jsem se ve znamení zvěrokruhu "lev" a prošla jsem si utrpením, kdy můj organismus a má hustá hříva byla doslova na odpis. Kdo nezažije na vlastní kůži (vlasy)-nikdy nemůže pochopit. Sama dnes nevím, co bylo horší - zda sledovat, jak vypadávají chomáče vlasů a každým dnem ztrácíte kus sebe, nebo psychika, strach a nevědomí, jak a kde člověk skončí.

Dala bych v té době doslova cokoliv, abych ten proces masivního vypadávání vlasů zastavila. Vysoušela jsem všechny babské rady, nakoupila a utratila majlant za produkty v lékárnách, zdravých výživách a internetu. Prošla jsem si obdobím non-toxic, ale nic nepomáhalo. V hledání elixíru na krásné a zdravé vlasy si lámou hlavu vědci po celém světě. Jak má potom obyčejná holka najít a vymyslet něco, co skutečně funguje a zabere?

Nevěřím na zázraky. Ale dnes vím, že zázračné prostředky skutečně existují.

Jejich základem je halo-komplex, který vynalezla Dr. Nona Kuchina.

Vím, že lidem v podobné situaci, ve které jsem se i já nacházela, může přijít pomoc z různých stran:
  • procedury v salonech
  • preparáty na zdokonalování, na kterých pracuje kosmetický a farmaceutický průmysl
  • estetická, klasická medicína aj..

Při masivním vypadáváním vlasů jsou však veškeré tyto jednorázové procedury doslova k ničemu.

V tomto případě se mi osvědčil a je doslova nevyhnutelný komplexní přístup a speciální komplex preparátů Dr. Nona, který je tento problém schopný řešit i v případě, že vlasy vypadávají v důsledku chemoterapie a nebo radioterapie.

Život na vlásku a účinnost produkce Dr. Nona jsem zaznamenala na své hřívě během velmi krátké doby.

Růst vlasů je unikátním složitým systémem. Jen skutečný a komplexní přístup v tomto směru obsahuje program prevence mužského i ženského plešatění s preparátami Dr. Nona. Nic jiného nemá takovou sílu a účinnost. Prozradím Vám dnes část programu prevence proti plešatění s preparáty Dr. Nona - kontaktujte mě:

DEJTE SBOHEM VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Kůže na hlavě má velmi rozvětvenou síť cév, vyžaduje mnohem větší prokrvení než jiné části našeho těla. Každý vlas vyrůstá z vlasové cibulky, která je zodpovědná za jeho růst. Kvalita závisí na dostatečném prokrvování. Pokud je z nějakého důvodu narušena cirkulace krve, vlasy nemohou růst.

TEMENO JE NEJMÉNĚ PROKRVENÝM MÍSTEM NA HLAVĚ. NEVYHÝBEJTE SE DOTYKŮM SVÉ HLAVY.

ANO - masáž s produkty Dr. Nona je tím ideálním způsobem pro zlepšení prokrvení každé části Vašeho těla. Masáž můžete kombinovat s Šampóny Dr. Nona, kondicionérem Dr. Nona, krémy Dr. Nona (Solaris, Dynamik, Bambucké máslo), Solí Mrtvého moře Dr. Nona, Bahenní maskou a růst vlasů podpořit i dalšími produkty například z řady doplňků, které poskytují nepostradatelné a významné složky pro stimulaci a růst nových vlasů. Pro více informací jsem zde pro Vás i Vaše vlasy. Kontaktujte mě prosím osobně a připravte se, budu mít na Vás mnoho dotazů na tělo (např. kdy se vypadávání objevilo, jakou mělo psychosomatickou příčinu, zda se ve vaší rodině již vyskytují případy vypadávání vlasů, zda máte problémy se štítnou žlázou, zda trpíte nějakou vážnou chorobou, jaké léky užíváte, jak se stravujete atd.). Společnými silami tak dojdeme k bezvadnému cíli a výsledku v podobě krásných zdravých vlasů.

"MASÁŽ HLAVY SE SOLÍ DR. NONA"

K masáži doporučuji použít malý ručník z přírodního materiálu. Připravte si roztok 1 litru teplé vody a 2 lžic z kvartetu Soli Mrtvého moře Dr. Nona. Ručník namočte a lehce vyždímejte, potírejte, masírujte celou oblast hlavy. Cílem masáže je postupné navrácení správné cirkulace v síti vlásečnic v kůži na hlavě a regenerace cibulek. Velmi důležitá je Vaše vytrvalost a pravidelnost. Na výsledek je nutno počkat, proces vypadávání vlasů je dlouhodobou záležitostí a obnovení růstu vlasů nezabere méně času.

Dalším z receptů je použít šampon umocněný o účinky rozdrcených zrnek soli Dr. Nona. Vytvořte si svou vlastní spleciální kašičku k regeneraci vlasů a pokožky hlavy.

Psychosomatickou příčinou vypadávání vlasů

bývá STRACH Z BUDOUCNOSTI, nejistota, obavy, stres. Je nezbytně nutné růst vlasů podpořit vnitřní očistou, správou výživou, doplněním chybějích prvků (železo, další minerály, vitamíny) a zdravým životním stylem.

Vyčistit si dočista zuby

Rozemelte sůl v hmoždíři a přidejte do Šamponu.