ReishiMax GLp | doplněk stravy s výtažkem z houby reishi | Pharmanex®

ReishiMax GLp je doplněk stravy s výtažkem z houby reishi.

Reishi je dřevokazná houba, která stupňovitě obrůstá kmeny stromů a pařezy. Ve starých čínských textech je vysoce ceněnou houbou. Po dobu delší než 2 000 let využívali lidé v Asii přínosů zdraví podporující vzácné houby rostoucí hluboko v pralesích - houby reishi.

Produkt, ReishiMax GLp, je normován na 6 % triterpenů a 13,5 % polysacharidů.

Velikost balení: 60 kapslí, čistá hmotnost 37 g.

 SKLADEM

3 027,00 Kč
Please select variants first

Složení - výtažek z houby reishi (Ganoderma lucidum) (82% - 1 g/2 kaps.), kapsle (želatina), protispékavá látka: mastné kyseliny.

Vyrobeno v USA výhradně pro: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, U. S. A., Imp.: Nu Skin Netherlands B. V., Amundsenweg 2, 5928 LT Venlo, The Netherlands.

Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

Všechny produkty nesou ochrannou známku a při nákupu výrobků NuSkin můžete těžit z konzultací, slev a dalších výhod, které program individuálně nabízí.

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

CHCETE SLEVU? CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?