PARFÉMOVÉ VODY DR. NONA

Vyprodáno

PARFÉMOVÉ VODY DR. NONA - KIWI, LADY, FIONA, RUTH, 1954, LORD

Láska je nejsilnější a jediný lék na všchno. LÁSKA JE ŽIVOT, LÁSKA VONÍ.

Čichové vjemy jsou mozkem vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslů. Hledáte vůni, která dokonale splyne s Vaším tělem, prostředím, okolím a navíc Vám dodá nádherný pocit sebevědomí, pohodlí a jako bonus k nezaplacení i dobré zdraví. Znáte nějakou vůni, která podtrhne právě tu složku osobnosti, kterou potřebujete vyzvednout? Srovná Vás nějaká vůně na všech úrovních? Exituje vůbec taková vůně či parfém? ANO, čtěte dál, inspirujte se, napište mi, ponořte se se mnou do vůně přírody a do tajů aromaterapie s parfémy Dr. Nona.

 • ANTIOXIDAČNÍ VLASTNOSTI
 • STIMULUJÍ IMUNITU
 • POSILUJÍ CIRKULACI KRVE A LYMFY
 • JSOU PROTIALERGENNÍ, BAKTERIOSTATICKÉ, PROTIMYKOTICKÉ
 • ZVYŠUJÍ TONUS ENDOKRINNÍHO SYSTÉMU
 • MOBILIZUJÍ VNITŘNÍ REZERVY ORGANISMU


Objem: 100 ml

DOPORUČENÁ CENA Kč 2 089,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 670,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 1 360,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

2 089,00 Kč

PARFÉMOVÉ VODY DR. NONA

 • při špatné a negativní náladě
 • při psychických problémech
 • při nízké sebedůvěře
 • při snížení sexuálního zájmu
 • při bolestech různého typu
 • při migrénách, nachlazení
 • při bolestech hlavy
 • při nespavosti (do místnosti, na polštář několik kapek parfému)
 • do aromalampiček a difuzérů
 • při slabém krvácení, tvoření prasklinek
 • při drobných úrazech
 • pro uvolnění
 • pro zpevnění intimních vztahů, zvýšení sexuální touhy
 • při jednání (schůzky, přednášky, jednání, rande)
 • při masážích, terapiích, konzultacích
 • při praní, při žehlení
 • při koupelích (pár kapek do vody)
 • do vlasů - po umytí a vysušení naneste parfém na vlasy
 • deodoranty jsou velmi účinné při tvorbě tmavých skvrn na pokožce a při podrážděné pokožce v podpaží, zvláště u otylých osob - při ošetření podrážděné pokožky po epilaci v podpaží (deodoranty) a po holení u mužů (voda po holení)
 • JEN TAK PRO DOBRÝ A TERAPEUTICKÝ EFEKT

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D.N.I. - EU, s.r.o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR


Zde naleznete odkaz na VIDEO o produktu. Považuji za důležité upozornit, že veškeré následující postupy mají pouze informativní charakter. Jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců. NEMOHOU BÝT NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI. Produkce Dr. Nona je podpůrná a doplňková. V žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

Vždy svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.

Vstřebávání VŮNĚ DR. NONA probíhá přes pokožku. Tyto vůně zásobují organismus nezbytnými mikroprvky, stimulují imunitní systém a napomáhají udržovat organismus zdravý. Aktivní složky aromatických olejů ovlivňují všechny důležité orgány našeho těla. Tím, že se dostávají do krevního oběhu pomáhají normalizovat činnost celého organismu (srdečního a cévního systému, pozitivně ovlivňují orgány trávicího traktu, močového a pohlavního systému, orgány dýchací soustavy a nervový systém). Pronikání do organismu při dýchání - vdechováním aroma jeho molekuly pronikají dovnitř, dostávají se až k plicím, procházejí vzduchovými bublinami do kapilár a dále se rozšiřují do celého organismu. Parfumerická řada DR. NONA zpomaluje tvorbu potu.

Na rozdíl od všech jiných parfémů a luxusních vůní známých značek je možné vůně Dr. Nona používat také před opalováním na přímém slunci. Na kůži nezůstanou tmavé skvrny.

Vůně Dr. Nona snižují riziko vzniku komplikací, výrazně pomáhají při psychosomatických potížích a jsou účinnou prevencí mnohých onemocnění.

Tyto vůně jsou zároveň jednou z nejpříjemnějších přírodních terapií a metodou doplňkové medicíny.

VŮNĚ DR. NONA / AROMATERAPIE

"AROMATERAPIE" je druh alternativní medicíny a doslova znamená "LÉČBU POMOCÍ VŮNÍ"

aroma = vůně / terapie = léčba

AROMA má ještě další skrytý význam, čti pozpátku a získáš slovo A M O R, a tedy terapie L Á S K O U.

Láska je nejsilnější a jediný lék na všechno. LÁSKA JE ŽIVOT, LÁSKA VONÍ. VŮNĚ V NÁS DOKÁŽE PROBUDIT LÁSKU. Ve vůních jsou ukryté vzpomínky, emoce, hlubší vědomí, důležité záznamy, které nás vedou na správnou cestu. Aromaterapie zlepšuje akutní i chronické stavy.

Pusťte do svého života SLAST, SMYSLNOST, ROVNOVÁHU, OBROVSKOU DÁVKU ENERGIE A ZDRAVÍ.

S pomocí vůní Dr. Nona a Archebakterie můžeme dodat organismu unikátním způsobem výživu na buněčné úrovni. Archeabakterie proniká do oběhu krve, produkuje energetiku, blízkou energetice buněk a současně jim dodává kladný energetický náboj. V důsledku těchto dokonalých procesů se probouzí zdravé buňky schopné seberegulace a biostimulace. Pro poškozené buňky jsou to vynikající podmínky k obnovení obranných sil, tj. zvýšení imunity na genetické úrovni.

Aroma, krása, smyslnost, sexualita, přitažlivost, sebevědomí, spokojenost. láska, zdraví...

Preferuji čistotu a přírodní zdroje. Mám velmi citlivou pokožku a reaguji na všechny negativní složky v kosmetice, parfémech, ale třeba i v potravinách. Jsem však stále ŽENOU a velmi ráda se obklopuji krásou, kvalitou a vůněmi. Prostřednictvím vůně Dr. Nona vyjadřuji svoji energii, smyslnost, pozitivní náladu, naplňuji své smysly, ovlivňuji své zdraví. Proto volím vždy jen vysoce kvalitní zdroje (vůně získané z přírody) - vše ostatní by mé tělo odmítalo. Používám vůně Dr. Nona, které mají schopnosti pročisťovat mou auru (neboli energetické pole), vůně, které mi přinášejí samé bonusy na všech úrovních. Při vdechnutí takové vůně okamžitě pronikají účinné látky do organizmu a pozitivně ovlivňují celkový tělesný, emoční stav (náladu). Že to není možné?

Aromaterapie a mé preferované vůně zlepšují akutní i chronické stavy.

"Terapie láskou" - Dr. Nona je skutečná LÁSKA

Vůně dotvářejí smyslnost křivek.

Vůně Dr. Nona pročistí i ty nejjemnější, nehmotné části těla, každičkou buňku v těle. Tento proces přímo ovlivňuje tělo fyzické a psychiku. Základní odlišností produkce Dr. Nona (ve srovnání s kosmetikou, parfémy, vůněmi na běžném trhu) je jedinečná a ničím nahraditelná kombinace přírodních prostředků a Halo-komlexuTM s Archebakterií Mrtvého moře. Díky výzkumu a spojení různých postupů vznikají neustále TOP produkty, které eliminují veškeré negativní vlastnosti a naopak rozvíjí pozitivní působení na organismus.

Dr. Nona používá VYSOCE KVALITNÍ ÉTERICKÉ OLEJE, tradičně používané ve Francii.

Vůně mají moc naplnit člověka příjemnými pocity, krášlit, ale i uzdravovat. Proto hrají parfémy jako produkt značky Dr. Nona důležitou roli v celé výrobkové řadě. Kromě toho, že mají dlouhotrvající jemnou vůni, také pomáhají organismu čelit nemocem díky speciálnímu Halo-komplexu.

Každá vůně má tendenci vyprchat, vyvanout, vyvětrat a "ztratit se". S vůní Dr. Nona je zaručen velmi intenzivní a dlouhotvající efekt. Vůně na pokožce vydrží mnoho hodin.

Vůně Dr. Nona mají jemnou, příjemnou vůni, dlouhou dobu zůstávají na pokožce a rychle se šíří do prostoru. Jejich vůně nevyvolává pocit únavy a nepůsobí dráždivě na okolí. Vůně parfémů zvyšuje tonus organismu a sexuální zájem. Parfémy také ovlivňují všechna regulační centra organismu, pomáhají mu lépe se vyrovnat s nemocemi tím, že zvyšují jeho imunitu a zlepšují činnost žláz s vnitřní sekrecí, neboť obsahují velké množství aromaterapeutických látek a Halo-komplex. Unikátní vůně nezanechá nikoho lhostejným, neboť každý si v této vůni najde to své a kolem každého člověka tato vůně vytvoří pouze jeho dokonalou auru a zlepší náladu.

Čich nás provází životem.

Jdi rovnou za nosem. To smrdí průšvihem a do toho nejdu. Tady to krásně voní, tady je mi dobře atd.. Čich je jedním z pěti smyslových vjemů člověka a jako jediný je napojen na limbické centrum v mozku, čímž dochází k tomu, že na nás různé vůně mohou mít různé účinky. Velmi důležitý receptor, který máme, jsou ČICHOVÉ BUŇKY, s jejichž pomocí si mapujeme terén, okolí, jídlo, osoby. V limbickém centru mozku se pomocí čichu vytváří také pud sebezáchovy. Formuje se tu i tzv. čichová paměť, kdy nám určitá vůně náhle připomene vzpomínku z dětství, naši dávnou lásku apod.

Člověk rozlišuje asi 300 různých druhů vůní.

Věděli jste, že vůně může ovlivňovat nejen náladu, ale i zdravotní stav? Každá vůně má jiný účinek a působí dokonce i na zvířata, partnera, děti, tvé okolí a dokonce i prostor a prostředí, ve kterém se pohybujete. Lidmi je čich velmi podceňován, ale pro ostatní savce je velice důležitým, ne-li nejdůležitějším smyslem.

SYNTETICKÁ VŮNĚ JE PAST A SLEPÁ ULIČKA. ZVOLTE SI VŽDY JEN SKUTEČNĚ ČISTÉ VŮNĚ.

Inspirujte se přírodou a navracejte se zpět k jejím zdrojům. Čichové vjemy jsou mozkem vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslů.

Miluji vůně, aromaterapii, přírodní esenciální oleje. Jakou vůni si vybrat?

Už máte svého AROMAKOUČE?

Stále hledáte vůni, která dokonale splyne s Vaším tělem, prostředím, okolím a navíc Vám dodá nádherný pocit sebevědomí, pohodlí a jako bonus k nezaplacení i dobré zdraví. Znáte nějakou vůni, které podtrhne právě tu složku osobnosti, kterou potřebujete vyzvednout? Srovná Vás nějaká vůně na všech úrovních? Exituje vůbec taková vůně či parfém? ANO - inspirujte se, napište mi, ponořte se se mnou do vůně přírody.

Vůně Dr. Nona je nabízena v několika variantách - od svěžích, ovocných, až po smyslně ženské vůně.

Unikátní aroma nikoho nenechá chladným a zaryje se hluboko pod kůži.

Vyrábí se v objemu 100 ml, flakón je s rozprašovačem.

Parfémová voda LADY
Lady - to je zralá láska. Plná a hluboká vůně, rozvíjí skrytou krásu ženy. Vůně, která nám připomíná, že každá žena je nádherná a tajemná bytost, hodna lásky a obdivu. Co je to krása ženy? Možná tento pocit vznášení se? To je Toaletní voda Lady.

Parfémová voda Fiona
Fiona - je svěží květinová vůně s dřevitými podtóny. Vneste do svého života trochu slunce s touto jedinečnou vůní Fiona. Příjemná, lehká, sladká vůně květinové louky. Toaletní voda FIONA má jasný, výrazný tón, který nikdy nezapomenete, zvýrazní Vaší osobnost a učiní Vás jedinečnou, vyhledávanou, žádoucí a smyslnou!

Parfémová voda KIWI
Kiwi - jako oáza v poušti - jezero s čistou, svěží vodou, kvetoucí vegetace. Taková místa na Zemi lidé nazývají rájem. Osvěžení studené vody, lehkost čerstvého vánku. Parfémovaná voda Kiwi je sen o zelené oáze uprostřed rozpálené pouště. Ráj, kde nás čeká lahodné ovoce, lehký vánek a třpytivě čisté jezero. Vůně osvěžující jako začátek léta, závan slunečních paprsků.

Parfémová voda Ruth
Ruth - je vůně bezstarostného mládí, třpytivá a čistá. Připomíná dobu denního snění, kdy je vše možné, dobu splněných přání a lehkosti života. Magické aroma vůně Dr. Nona, kdy přijímáme život s lehkostí a úpřimností. Jiskřivá esence radosti, čistoty a nevinnosti. Užívejte si mládí! Vyzařujte mládí!

Parfémová voda 1954
1954 - královna vůní, pravý briliant parfémové řady Dr. Nona. Vášnivá, výrazná vůně, která zanechává silný dojem a dokáže učinit ženu jedinečnou. Zářivá, jedinečná, nezapomenutelná vůně, která Vás obklopí mocnou aurou vyjímečnosti, s níž Vás nikdo nepřehlédne.

Voda po holení Lord
Mužná vzrušující vůně s kombinací mořského vánku a rostlinných aroma. Tato voda po holení má jemnou vůni, dlouhou dobu zůstává na pokožce a rychle se šíří do prostoru. Dodává pocit svěžesti, nevysušuje pokožku. Po holení působí antisepticky. Tato vůně upozorní něžné pohlaví, že přichází pravý muž, který ví, co chce, a je příjemným společníkem.

DEODORANTY
Všechny deodoranty společnosti Dr. Nona mají velmi příjemnou čerstvou vůni, která se rychle vstřebá a nepřekáží použití parfému. Působení deodorantů trvá 24 hodin a nemizí ani po sprchování. Obsahují aroma-terapeutické oleje, Halo-komplex a autotrofický systém. Při nanášení na pokožku v podpaždí, kde se cévy nacházejí skoro na povrchu, probíhá aktivace všech životních funkcí organismu, zvyšuje se jeho tonus. Deodoranty mají jemné antiseptické účinky, rychle a bezpečně zklidňují podráždění pokožky, zastavují krvácení mělkých škrábnutí a říznutí (vyrábí se v objemu 95 ml). Všechny deodoranty obsahují Halo-komplex a éterické oleje (jojobový a šípkový olej), které při kontaktu s kůží vytváří jemnou, čistou vůni.

Tělo má svádět, ne odpuzovat.

Pokud sdílíte podobný názor, pokud hledáte svou ideální vůni, pokud máte citlivou pokožku, pokud chcete, abych se stala Vaším AROMAKOUČEM, průvodcem k lepšímu, pevnějšímu a kvalitnějšímu zdraví - neváhejte mne kdykoli kontaktovat.