PARFÉM KIWI DR. NONA tuhý | přírodní, patentovaná vůně | aromaterapie

SOLID PARFUMES DR. NONA - KIWI

Objem: 10 ml

KRÁSA VONÍ, objevte v sobě krásu a něhu s vůní Dr. Nona KIWI. Máte na dosah exkluzivní, jemnou dámskou vůni, na jejíž vzniku se podílela Dr. Nona. Tento tuhý parfém naladí i ty nejjemnější, nehmotné části těla.

SKLADEM 

949,00 Kč 760,00 Kč

TUHÝ PARFÉM DR. NONA "KIWI"

Díky unikátnímu složení se s tuhým parfémem "KIWI" můžete přenést do oázy v poušti protkané kvetoucí vegetací a svěží vodou. Taková místa na Zemi lidé nazývají rájem. Osvěžení studené vody, lehkost čerstvého vánku = parfém Kiwi. Vůně osvěžující jako začátek léta a závan slunečních paprsků. 

Působí velmi příjemně a zvyšuje tonus organismu. Přináší pocit důvěry a esenci tajemství života. Budete sama se sebou spokojená, tajemná a svůdná. Má pozitivní účinky na všech úrovních |duševní, fyzické, energetické|, čímž Vás dovede do harmonického stavu. V některých případech je vnímaná jako jemné afrodiziakum.

Čichové vjemy jsou mozkem vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslů. Hledáte vůni, která dokonale splyne s Vaším tělem, prostředím, okolím a navíc Vám dodá nádherný pocit sebevědomí? Znáte nějakou vůni, která podtrhne právě tu složku osobnosti, kterou potřebujete vyzvednout? Srovná Vás nějaká vůně na všech úrovních? Ponořte se do vůně přírody a do tajů aromaterapie s parfémy Dr. Nona.

Dr. Nona používá ve své produkci vysoce kvalitní éterické oleje a tajemství aromaterapie.

Základní odlišností produkce Dr. Nona ve srovnání s kosmetikou, parfémy, vůněmi na běžném trhu je jedinečná a ničím nahraditelná kombinace přírodních prostředků a Halo-komlexu s Archebakterií z Mrtvého moře. Díky výzkumu a spojení různých postupů vznikají neustále TOP produkty, které eliminují negativní vlastnosti a naopak rozvíjí pozitivní působení na organismus.

Vůně mají moc naplnit člověka příjemnými pocity, krášlit, ale i uzdravovat. Proto hrají parfémy jako produkt značky Dr. Nona důležitou roli v celé výrobkové řadě. Kromě toho, že mají dlouhotrvající jemnou vůni, také pomáhají organismu čelit problémům díky speciálnímu Halo-komplexu.

 • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně svou důležitou roli. Osobitou úlohu ve využití aromaterapie mají pak deodoranty a parfémy, neboť jejich vůně je velmi intenzivní a dlouho na kůži vydrží.
 • Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanáší v malém množství, mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných výrobků.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 
 • Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

  Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

  V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

  Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Vstřebávání vůně Dr. Nona probíhá přes pokožku a plíce

Pronikání do organismu přes pokožku: Tyto vůně zásobují organismus nezbytnými mikroprvky, stimulují imunitní systém a napomáhají udržovat organismus v dobré kondici. Aktivní složky aromatických olejů ovlivňují všechny důležité systémy našeho těla. Tím, že se dostávají do krevního oběhu pomáhají normalizovat činnost celého těla.

Pronikání do organismu při dýchání: Vdechováním aroma jeho molekuly pronikají dovnitř, dostávají se až k plicím, procházejí vzduchovými bublinami do kapilár a dále se rozšiřují do celého organismu.

Parfémová řada DR. NONA zpomaluje tvorbu potu. Na rozdíl od všech parfémů a luxusních vůní známých značek je možné vůně Dr. Nona používat před opalováním na přímém slunci. Na kůži nezůstanou tmavé skvrny. Vůně Dr. Nona snižují riziko vzniku komplikací, výrazně pomáhají při psychosomatických potížích. Tyto vůně jsou zároveň jednou z nejpříjemnějších přírodních terapií a metodou doplňkové medicíny.

DEODORANTY DR. NONA

Všechny deodoranty společnosti Dr. Nona mají velmi příjemnou čerstvou vůni, která se rychle vstřebá a nepřekáží použití parfému. 

Působení deodorantů trvá 24 hodin

Obsahují aroma-terapeutické oleje, Halo-komplex a autotrofický systém. 

Při nanášení na pokožku v podpaždí, kde se cévy nacházejí skoro na povrchu, probíhá aktivace všech funkcí organismu, zvyšuje se jeho tonus. 

Vyrábí se v objemu 95 ml. Všechny deodoranty obsahují Halo-komplex a éterické oleje (jojobový a šípkový olej), které při kontaktu s kůží vytváří jemnou, čistou vůni.

Tělo má svádět, ne odpuzovat

Pokud hledáte svou ideální vůni, pokud máte citlivou a problematickou pokožku, pokud chcete rozproudit lymfu, pokud chcete lepší a kvalitnější život. Neváhejte už ani minutu. 

Věděli jste, že vůně může ovlivňovat nejen náladu a naše okolí?

Čichové vjemy jsou mozkem vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslů

Vůně Dr. Nona mají jemnou, příjemnou vůni, dlouhou dobu zůstávají na pokožce a rychle se šíří do prostoru. Jejich vůně nevyvolává pocit únavy a nepůsobí dráždivě na okolí. Vůně parfémů zvyšuje tonus organismu a sexuální zájem. Unikátní vůně nezanechá nikoho lhostejným, neboť každý si v této vůni najde to své a kolem každého člověka tato vůně vytvoří pouze jeho dokonalou auru a zlepší náladu.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA