Marine Omega | doplněk stravy | krillový a rybí olej

Marine Omega je potravinovým doplňkem bohatým na omega-3 mastné kyseliny, jež obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které dodávají za den 1 400 mg omega-3 mastných kyselin prostřednictvím krillového a rybího oleje.

Velikost balení: 120 želatinových tobolek

SKLADEM 

1 436,00 Kč
Please select variants first

Omega-3 jsou tzv. esenciální mastné kyseliny, což znamená, že si je naše tělo nedokáže vyprodukovat samo. Existuje mnoho typů omega-3. Nejznámější z nich jsou ALA, EPA a DHA, přičemž poslední dvě jmenované mají nejsilnější biologický účinek a jsou obsaženy v tomto výrobku. Věřím, že si každý člověk, který chce být skutečně fit, bude hledat potřebné zdroje a informace o tom, PROČ jsou omega 3 NMK v našem jídelníčku opravdu tak nepostradatelné a nezbytné. 

Krillový olej nabízí mnoho výhod, které pomáhají podporovat zdravý a aktivní životní styl. Společně s dlouhým řetězcem omega-3 mastných kyselin, je také podložen bohatou literaturou podporující blahodárné účinky těchto kyselin, konkrétně EPA a DHA. Produkty řady Pharmanex® poskytují nutriční řešení, která podporují vyváženou a zdravou stravu a pomáhají dosáhnout zdravějšího životního stylu. 

Dávkování: Užívejte dvě (2) želatinové tobolky dvakrát denně s jídlem a pitím.

Informace o výrobci/dovozci: Vyrobeno v Itálii výhradně pro: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, U.S.A., Imp.: Nu Skin Netherlands B.V., Amundsenweg 2, 5928 LT Venlo, The Netherlands.

Složení: Rybí tuk (21% omega-3 mastné kyseliny), želatinová tobolka (želatina, zvlhčující látka: glycerol, aromata: vanilín), extrakt lipidů z korýšů antarktického krilu Euphausia superba, antioxidant: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů. 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jakékoliv lékařské péče se nejdříve poraďte o užití tohoto produktu s lékařem. V případě, že užíváte antikoagulační medikamenty, se před použitím poraďte se s lékařem.

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how krillového oleje naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI ZDARMA