Marine Omega|Pharmanex|doplněk stravy s omega 3 mastnými kyselinami||krillový a rybí olej

Marine Omega je potravinovým doplňkem bohatým na omega-3 mastné kyseliny, jež obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které dodávají za den 1 400 mg omega-3 mastných kyselin prostřednictvím krillového a rybího oleje.

EPA a DHA přispívají ke správné činnosti srdce. Navíc DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku, a normálního stavu zraku. 

Velikost balení: 120 želatinových tobolek

SKLADEM 

1 436,00 Kč

Neustále narážím na lidi, při osobních konzultacích, na seminářích, ale i ve svém blízkém okolí, kteří svoji potravu "NEDOTUJÍ" přirozenými zdroji omega 3 nenasycených mastných kyselin a vitamínem D. Věřím, že jich bude do budoucna ubývat. Věřím, že si každý člověk, který chce být skutečně fit, najde veškeré potřebné informace o tom, PROČ jsou omega 3 NMK v našem jídelníčku opravdu tak nepostradatelné a nezbytné.  

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které tyto produkty nabízejí. Prosím, abyste si provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

Krillový olej nabízí mnoho výhod, které pomáhají podporovat zdravý a aktivní životní styl. Společně s dlouhým řetězcem omega-3 mastných kyselin, je také podložen bohatou literaturou podporující blahodárné účinky těchto kyselin, konkrétně EPA a DHA.

Produkty řady Pharmanex® poskytují nutriční řešení, která podporují vyváženou a zdravou stravu a pomáhají dosáhnout zdravějšího životního stylu. 

NAHLÉDNĚTE DO CELÉHO OBCHODU NU SKIN A PHARMANEX® A OBJEVTE ŠPIČKOVÉ PRODUKTY, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ CÍTIT SE A VYPADAT SKVĚLE

CHCETE SLEVU?