Marine Omega|Pharmanex|doplněk stravy s omega 3 mastnými kyselinami||krillový a rybí olej

Marine Omega je potravinovým doplňkem bohatým na omega-3 mastné kyseliny, jež obsahuje kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které dodávají za den 1 400 mg omega-3 mastných kyselin prostřednictvím krillového a rybího oleje.

EPA a DHA přispívají ke správné činnosti srdce. Navíc DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku, a normálního stavu zraku. 

Velikost balení: 120 želatinových tobolek

SKLADEM 

1 436,00 Kč

Krillový olej nabízí mnoho výhod, které pomáhají podporovat zdravý a aktivní životní styl. Společně s dlouhým řetězcem omega-3 mastných kyselin, je také podložen bohatou literaturou podporující blahodárné účinky těchto kyselin, konkrétně EPA a DHA.

Vyrobeno v Itálii výhradně pro: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, U.S.A.
Imp.: Nu Skin Netherlands B.V., Amundsenweg 2, 5928 LT Venlo, The Netherlands

Produkty řady Pharmanex® poskytují nutriční řešení, která podporují vyváženou a zdravou stravu a pomáhají dosáhnout zdravějšího životního stylu. JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

NAHLÉDNĚTE DO CELÉHO OBCHODU PHARMANEX® A OBJEVTE ŠPIČKOVÉ PRODUKTY, KTERÉ VÁM UMOŽNÍ CÍTIT SE A VYPADAT SKVĚLE

Kategorie

CHCETE SLEVU? CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?